Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

al görünyorum ne olucak merak ediyorum..?haksız mısm kardeşim benm elmde 7 pedal bır gitar var hepsinide bu forumdan sorunsuz aldım.cs3 un halini gördüö gerkli insnlarlada konstum senden o pedali almamam gerktğini söyledir uygunsuz zamnlarda ararsan açamamda mesjda atamam ünverste 3 öğrencisiyim ben.bu forumda yeterli alış veriş yaptım.türkçemde seni irdelemez senin bilmedğin kadarda dil bilmekteyim merak etme.

Cep telefonunda üniversite mezunuyum ben yazmıştın:) neyse kirlilik yaratmayalım,kimin ne olduğunu bilen bilir.

Not:Modlardan ricam,şu arkadaşı yazım kuralları konusunda uyarınız lütfen.

AMaç Ne anlamdım ama kendmi son kez ifade etcem.Beni sabahın köründe aradınız htta kusrabakmyn sabhtan rahtsız ettm dediniz daha konstrmadan aleti görmedn ben mesaj atrm bilgileri dediniz. Ayrıca Ben pedali gönderin paryı yatırayım diyecek kadr bilgisiz değilim.işleyişin nasıl olduğunu bilmekteyim.ayrıca sahtekar gbı bır tavırla yaklaşmıssn seviyeni çok düşürüyor 60 tl içinmi dolandırıclk yapıcaz.Beni aradın 50 kez sınavdaydım bakamdım artk dayanamdm mesaj çektim alamıcam diye.Ama sen olayı öyle bir getrdinki hem insanları hem beni yordun.anlmadıgm su 60 tl lik pedal ya almayınca bu kadarmı zoruna gitti.lütfen haksız olma ..herkesten de özür dilerimm bu muhabbet için ayrıca bende forumdan bir sürü insan tanıyorum arkma destekçi alır yorum yaptrtmak kadar kolayı yok. ama gerek yok ..

dramondd demiş ki:
AMaç Ne anlamdım ama kendmi son kez ifade etcem.Beni sabahın köründe aradınız htta kusrabakmyn sabhtan rahtsız ettm dediniz daha konstrmadan aleti görmedn ben mesaj atrm bilgileri dediniz. Ayrıca Ben pedali gönderin paryı yatırayım diyecek kadr bilgisiz değilim.işleyişin nasıl olduğunu bilmekteyim.ayrıca sahtekar gbı bır tavırla yaklaşmıssn seviyeni çok düşürüyor 60 tl içinmi dolandırıclk yapıcaz.Beni aradın 50 kez sınavdaydım bakamdım artk dayanamdm mesaj çektim alamıcam diye.Ama sen olayı öyle bir getrdinki hem insanları hem beni yordun.anlmadıgm su 60 tl lik pedal ya almayınca bu kadarmı zoruna gitti.lütfen haksız olma ..herkesten de özür dilerimm bu muhabbet için ayrıca bende forumdan bir sürü insan tanıyorum arkma destekçi alır yorum yaptrtmak kadar kolayı yok. ama gerek yok ..

scalloped ve AykanKK forumda bayağı bilinen isimlerdir.Yani birşey söylüyorlar ise bir bildikleri vardır diye düşünüyorum,onlarda 50-60 tl lik ürün için bunu yapmazlar eminim.Sınavda iseniz telefonu kapatırsınız olur biter ya da yazdığınız mesaj ("dayanamadım mesaj attım alamayacağım dedim") yerine sınavdayım,sonra konuşalım diye yazabilmeniz mümkündür.Bu arkadaşların 60 tl lik ürünlerini satamadığında zoruna gideceği birşey olmadığı gibi eleştirilerde sizin zorunuza gitmesin lütfen.Ayrıca bilmem kaç dil biliyorum diyeceğinize kendi dilinizi gözden geçirmenizi tavsiye ederim.Kendi kültürünü,kendi dilini bilmeyen bir insanın diğer dilleri bilmesi bir önem sağlamaz diye düşünüyorum.Kusura bakmayın bu yazıyı yazmamın da asıl nedeni Türkçe'nize sinir olduğumdan dolayıdır.Kolay gelsin,saygılar

Cep telefonuma attığın mesajı aynen harfi harfine yazıyorum: "Kardsm bn sna gondr ytrcm mı dedm cock ddgn umwrste btrms sanane turkcmdn lan bozuk mal satcan gerklı blgleri toplyp wazgctm mrk etme" bu 1.

Aleti görmeden satmaya kalktın diye bişey söyleyemessin,çünkü;

1-Benim ilanımda 3 tane yakın plan çekilmiş,yüksek çözünürlüklü
fotoğraf vardı.
2-BEN SANA DEÐİL SEN BANA ULAŞTIN "ABİ ALMAK İSTİYORUM DİYE"

Bunun üzerine ben seni nezaketen aradım,foruma ve messengera girmediğin için..yani madem pedaldan şüpheliydin,ulaşmasaydın..şimdi çamur atmanın nedeni çok belirgin..

Ve son kez söylüyorum:

-Pedalı alıcam dedin,parayı yatırıcam dedin,söylediğin zamanda yatırmadın ve haberde vermedin,bu kurallara aykırı..bunun üzerine benim aramalarımdan rahatsız olma lüksün yok senin..Her türlü durumda haksızsın,o kadar.

Dil biliyorum diyince Tekstil Mühendisi vakası aklıma geldi :) Yanlış anlaşılma olmasın, ben arkadaşla alışveriş yapmadım, Erdem Abi'yle geçenlerde alışveriş yaptım, insana boşuna kızacak bir insan değil kendisi. Ayrıca şu da var, ben düzgün Türkçe konuşmayan, mesaj yaz(a)mayan adamla alışveriş yapmam, iğnelemem de bu yöndedir zaten. Destekçilikle alakası yok olayın.

Kolay gelsin...

Ozaman ilgilenme neden muhabbete girorsunuz ki . insllah başınıza gelirde görüşürüz..sınavdaysam telefonumu sessize almışım ayrıca kaptıp kaptmaycağımı sizden öğrenemem ki o an kaptmadım işte.malı satmaya kalkrken mesjlarında kardeşim diyorsun tanımadığın insana şimdimi düşman oldnuz.

Haksılık sana göre bir kavram yaşadıklarmızı burdaki kimse bilemez senin söylediklerne inanıp savunyorlar nerden bilebilirlerki işin içini neyse ben açıklamamı yaptım cs3 ude burdan alacağım satış olnca yazan yazar

Geçenlerde "Boutique_Man" nickli arkadaşa PW jack sattım.Parayı,almak istediği gün hemen yolladı.Sözünün eri olduğunu kanıtladı,buradan kendisine teşekkür ediyorum.Saygılar ;)

dramondd demiş ki:
Ozaman ilgilenme neden muhabbete girorsunuz ki . insllah başınıza gelirde görüşürüz..sınavdaysam telefonumu sessize almışım ayrıca kaptıp kaptmaycağımı sizden öğrenemem ki o an kaptmadım işte.malı satmaya kalkrken mesjlarında kardeşim diyorsun tanımadığın insana şimdimi düşman oldnuz.

Yine yalan söylüyorsun,yatırıcam deyip yatırmadığın gün ben aradığımda "sınavdayım abi çıkınca yatırıcam" dedin ve yatırmadın,o gün sınavdayım dedin diye bir daha hiç aramadım seni..ertesi gün saat 15:30 oldu!(eft saatinin sınırıdır) baktım hesapta para yok,yine aramaya başladım açmadın hatta bir ara yanlışlıkla açtın-kapadın yüzüme telefonu,sonradan baktın işin ucunu brakmıyorum,"abi almcm pdl" die mesaj attın,buna rağmen daha da üstelersen,okuduğun okuldan sınav saatini bulur,turkcelldende arama kaydımı çıkartır buraya yapıştırırım.

Ben bu forumda 5000 dolarlık eşya satmışım ve almışımdır,kimseye 1 sefer bozuk birşey vermedim,bu olay ve bu ithamlar fazlasıyla sinir etti beni..sana son söyleyeceğim adresini ver ve sana cs-3 ü ücretsiz yolliim,para istemiyorum,başka bişey yazmıcam,iyi günler dilerim.

Yeter kes artık be ne kafa şişirdin sanki çok umrmda pedalin bi pedal satamyınca cıngar çıkardın şu ortamda yetyer kes artık satmayanda satmasın kardeşim zorla alan yok 60 dha koyar sıfırnı alırız.kess yeter artık amacın banlatmakmı anlamdım ki tamam kapt konyu heye herşeyi ben yaptım tamam oh ne güzel olmuş sözmun eride değilim varmı ötesi yeterki sus yapmadıgım seyi bile kabulleniyorum. hadi bye

y_cetin nickli arkadaş ile gitar sapı alış verişimiz oldu. Hiçbir problem yaşamadan söz verdiğimiz tarihlerde para ve kargo işini hallettik. Sapı o kadar sağlam kargolamış ki beyzbol oynansa kırılmaz. Keşke fotografını çekmeyi düşünseydim :) Paketleme için ayrıca teşekkür ediyorum kendisine :)

Ayrıca buradan daha önce yaptığım alışverişler de sorunsuz bir şekilde gerçekleşti. Şu ana kadar kimseyle problem yaşamadım, umarım yaşamam da.

semizotu25 demiş ki:
dramondd demiş ki:

scalloped ve AykanKK forumda bayağı bilinen isimlerdir.Yani birşey söylüyorlar ise bir bildikleri vardır diye düşünüyorum,onlarda 50-60 tl lik ürün için bunu yapmazlar eminim.Sınavda iseniz telefonu kapatırsınız olur biter ya da yazdığınız mesaj ("dayanamadım mesaj attım alamayacağım dedim") yerine sınavdayım,sonra konuşalım diye yazabilmeniz mümkündür.Bu arkadaşların 60 tl lik ürünlerini satamadığında zoruna gideceği birşey olmadığı gibi eleştirilerde sizin zorunuza gitmesin lütfen.Ayrıca bilmem kaç dil biliyorum diyeceğinize kendi dilinizi gözden geçirmenizi tavsiye ederim.Kendi kültürünü,kendi dilini bilmeyen bir insanın diğer dilleri bilmesi bir önem sağlamaz diye düşünüyorum.Kusura bakmayın bu yazıyı yazmamın da asıl nedeni Türkçe'nize sinir olduğumdan dolayıdır.Kolay gelsin,saygılar

birgün semizotuyla aynı fikri paylaşıcağmı hiç düşünmesemde sonuna kadar katılıyorum. Bir dediği diğerini tutmayan arkadaşımda almıycaksa bile satan arkadaşın malına bari çamur atmasa kaliteyi düşürmese iyi olurdu.

barrios nickli arkadaştan behringer vintage tubemonster aldım . Sorunsuz bir şekilde iyi kargolanmış bir şekilde ulaştı elime . Herşey için tekrar teşekkür ederim.

Geri