Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

diabolique ile çok güzel bir takas gerçekleştirdik, kendisine yaptığı güzellik ve hızından dolayı çok teşekkür ederim, bu kendisi ile 2. güzel alış-veriş oldu. Yolladığı ürün dediği gibi idi. Tekrar teşekkürler. =)

.

diabolique ile çok güzel bir takas gerçekleştirdik, kendisine yaptığı güzellik ve hızından dolayı çok teşekkür ederim, bu kendisi ile 2. güzel alış-veriş oldu. Yolladığı ürün dediği gibi idi. Tekrar teşekkürler. =)

Asıl ben teşekkür ederim:) O paketi görünce zaten mahçup oldum bir kere. Bir pedal nasıl paketlenir, sonra o paket nasıl açılamaz videosu çekmeliymişim:) Güle güle kullanın, sonraki alışverişlerde görüşmek üzere.

Diabolique, huntam ve sforsa ile son günlerde alışverişlerim oldu. Hepsine zamanlama ve duyarlılıkları için sonsuz teşekkürler tekrardan...

Sağolasın Aykan, ben de sana teşekkür ederim, acelesi yok dememe rağmen koşturdun kargoyu yetiştirmek için. Eyvallah:)

Bu forumda sayısız alışverişim oldu bu zamana kadar. Bu nicki bilen pek fazla kişi yoktur, belirli aralıklarla üyeliğimi siler başka nicklerle açarım, sattıklarımın bana ait olduğunu tanıdıklarım bilmesinler diye.

Semizotu25 'ten LAG marka akustik gitar aldım. Gitar işimi fazlasıyla gördü. Çok güzeldi. Kesinlikle güvenebilirsiniz.

C_C_King 'di sanırım nicki, Caner'den Fulltone Fulldrive 2 Mosfet aldım. Sorunsuz alışveriş oldu.

En son alışverişimi, ''Lotion'' nickli Ümitcan Tuncer arkadaşım ile yaptım. Kendisine kesinlikle güvenebilirsiniz. Yalan yanlış şeyler söyleyip kandırmaz insanları. Tüm ayrıntılarıyla her şeyi anlatarak uyararak sattı. Çok memnunum.

nurialcho nickli gökhan dan epiphone lp custom plus top aldım replika çıktı daha önce epiphone lp customum var diye bazı arkadaşlara takas filan teklif ettiysem. özür diliyorum konuyla ilgilenen olursa detaylı resim çekip koyacam. gelelim niye daha önce bu konu ortaya atılmadı diyecek olan olursa. bu benim ilk epiphone gitarım olacaktı daha önce görmedimde kullanmadım da, ilk şüphelendiğimde gökhanı arayıp durumu belirrttim kendisi ısrarla amerikadan bizzat aldığını söyledi ve my les paul forumdan bi link gönderdi baktım seri numarası da tutuyordu. içime sinmeyen durumları işçilik hatasıdır çin malı nasılsa deyip geçiştirdim ve kullanmaya devam ettim. bizim grubun vokali de epiphone lespaul traditional bi gitar aldı geçenlerde baktık karşılaştırdık. ve durum kesin olarak anlaşıldı benim gitar REPLİKA çıktı. headstok daha uzun ve simetrik olmayan bi şekilde logosu var arıca cuttaway kısmı da keskin, gibson yada diğer epiphone lar gibi oval değil. sinirlenip tornavidayı çaktım gövdeye bi fake daha size. gerçek bir maple top değil bildiğimiz mobilya kaplaması maple çıktı. saolsun arkadaş ta geri alışveriş sözkonusu olduğu zaman sert bi tavır takınıyor. istanbul dışındayım paramı filan geri almak sözkonusu olamayacak sanırım. alışveriş yapacak diğer arkadaşlar dikkatli olsunlar.
Çok geçmiş olsun. Gerçekten dikkat edilmesi gereken biri. Sattığı mexico stratlar da sahte diye düşünüyorum.

Bir gibson les paul custom black beauty satarken de sapındaki çatlağı söylemeyip satmaya çalışmıştı. Çok dikkat edin.

Holy_Bastard nickli CENK KÜÇÜK ten ps3 aldım
Kendisi ilk msn konuşmamızdan beri beni kendne güvendirmeye çalışıyordu, 'ben dolandrldm senin de aynı şeyleri yaşamanı istemem' diyerek bütün bilgilerini verdi, psyi gönderirken sigortalı göndereceğini söyledi, sonradan anladım ki bunlar tezgahının bir parçasıymış.Anlaştık parayı gönderdim, pazarlıkta hiç sorun çıkarmadı. Hatta yanında 3 tane oyun göndereceğini söyledi. Keşke bütün bunlar bende bir şüphe uyandırmış olsaydı, şimdi bunları yazıyor olmazdım. Herneyse sonuç olarak alet geldiğinde bozuktu, cdyi içine almıyordu, ancak zorlamayla giriyordu ve cdyi okumuyordu. İlk açtığımda içinden oyun çıktı. Bu da planın bir parçasıymış ki sonradan aradığımda 'olamaz ben oyun koymuştum içine hem madem bozuktu ben sigortalamıştım kargocuya söyleyip değiştirseydiniz' dedi. Parayı talep ettiğimde harcadığını söyledi. Garanti belgesini neden göndermediniz dediğimde de önce elimde yok dedi, biraz sert çıkınca tamam gönderirim dedi. Bikaç gün sonra 8.5 tl kargo parası da girdirerekten garnti belgesi benzeri(!) bi kağıt parçası gönderdi. Aletin garantisi falan da yokmuş daha sonraki aramalarımda da telefonu açmadı... Sonuç olarak dolandırıldım tam bir üçkağıtçı kesinlikle alışveriş yapmayın..

Tripotlife isimli kullanıcı ile 3 adet telefon karsılığı bb preamp klonu takası yaptık.telefonlar eski modellerden.Telefonlardan biri çalışmıyordu diğeri ise arızalıydı.Ben yolladığımda sağlamdı dedi.Telefoncuya götürdüm inadına meğer telefonun ıme numarası önceden klonlanmış olduğu için sadece acil aramalara açıkmış.Yani kafadan bozuk olduğunu bile bile yollamış.Kendisine bildirdim durumu pedalın gelir gelmez satıldığını söyledi.Ben tamam telefonlar sağlam demeden alışveriş tamamdır demeden satmış pedalı.Dahası pişkin pişkin birde telefonları yolla satayım parası senindir dedi.İyice enayiye bağladı bizi.Telefon açtım telefonlarıma çıkmadı.Özel mesaj attım yine cevap yok.Kesinlikle kendisi ile alışveriş yapmayınız.Gerekirse yazışmalarımızıda print scren ile yaptığım kayıt şeklinde buraya ekleyebilirim.İsmi Tufan TOLUNAY telefonu 0505 5856409

Kendisini burada teşhir edeceğimi söylediğim halde yanıt vermedi.Kendi bilir.

geçmiş olsun kardeşim.Arkdaş isminin hakkını vermiş

Teşekkürler dostum,inşallah sizlerin başına gelmez...

Tripotlife isimli kullanıcı ile 3 adet telefon karsılığı bb preamp klonu takası yaptık.telefonlar eski modellerden.Telefonlardan biri çalışmıyordu diğeri ise arızalıydı.Ben yolladığımda sağlamdı dedi.Telefoncuya götürdüm inadına meğer telefonun ıme numarası önceden klonlanmış olduğu için sadece acil aramalara açıkmış.Yani kafadan bozuk olduğunu bile bile yollamış.Kendisine bildirdim durumu pedalın gelir gelmez satıldığını söyledi.Ben tamam telefonlar sağlam demeden alışveriş tamamdır demeden satmış pedalı.Dahası pişkin pişkin birde telefonları yolla satayım parası senindir dedi.İyice enayiye bağladı bizi.Telefon açtım telefonlarıma çıkmadı.Özel mesaj attım yine cevap yok.Kesinlikle kendisi ile alışveriş yapmayınız.Gerekirse yazışmalarımızıda print scren ile yaptığım kayıt şeklinde buraya ekleyebilirim.İsmi Tufan TOLUNAY telefonu 0505 5856409

Kendisini burada teşhir edeceğimi söylediğim halde yanıt vermedi.Kendi bilir.

Sanada geçmiş olsun Mustafa abi,geçen hafta benim de başıma böyle bir olay geldi,allah böylelerinin belasını versin...

TheExtremist nickli Mert Yılmaz ile gerçekleştiremediğimiz alışverişi anlatayım.

Greco Les Paul'ü için mesaj attım. İlanda gitar abartılmış, şöyle iyi böyle iyi, manyetikler Prs, burgularda 130$ lık diye. Feridun ustada da fret çakılmış yazıyordu. Geri kalanı reklam. Gitara istediği rakam 2100 lira idi. İndirim istedim, 1400Liraya indi.

Doğal olarak herkesin yaptığı gibi gitarı araştırdım, Feridun ustayı aradım ve gitar hakkında bilgi aldım. Aynı zamanda burada ilanı olup olmadığını araştırdım ve, gitarı satın aldığı kullanıcının ilanını buldum. İlanda gitarın tüm elektroniğinin değiştirildiği, çiziklerin olduğu, burguların ve manyetiklerin değiştiği ve en sonunda askı pininin arkadan yana alınıp o deliğin bir malzeme ile doldurulduğu yazıyordu. Adamın sattığı fiyatta 1000Lira.

TheExtremist in gitarı aldığı kişi ile konuştum. Gitarı anlattı bana. Manyetikleri kendi takmış, gitarı ebay den almış. Burgular Amerika'da takılmış. Ayrıca TheExtremist ten petrucci gitar almış ve piezosunun biri çalışmıyormuş.

TheExtremist 'ile konuştum anlattım olayları, kendisi çok sert çıktı, 1000 liraya aldığı gitarı 2100 lira aciliyetten satan biri. Üstelik gitar hakkında bildiklerini saklayan biri. Ben 1000 lira veririm dedikten sonra, manyetiklere ayrı para verdim, 130$ lık burgu taktım falan filan geveledi. Sen yapmadın ki bunları dedim. Sen 1000 liranın dışında para harcadın mı gitara dedim ve sustu. 1000 liraya razı oldu.

Telefonlaştık ve gitarı yakın bir süre içinde alacağımı söyledim. Dün mesaj atmış sahibinden.com dan, gitarı srv müziğe vereceğim oradan alırsınız diye. Bakın çocukla anlaştık alacağım kesin gitarı ve gidiyor srv ye veriyor. Srv buna demiş daha iyi fiyata satarız satılır hemen vs.vs. Sırf 3-5 kuruş daha çok girsin cebime diye oraya vereceğim aciliyetim yok dedi. Aciliyetten 1000 liraya aldığı gitarı 2100 liraya satan çocuk birden 1000lira nakiti kabul etmedi ve aciliyetim yok dedi. Benim srv den alışveriş yapmadığımı söyledim ve bugün gitarı alabileceğimi söyledim. 1 saat sonra ben size döner kararımı veririm size de mahcup olmak istemiyorum anlaşmıştık dedi. 1 saat sonra ben aradım ve srv ye vereceğim orada daha hızlı satılırmış dedi. İyi size hayırlı olsun ben oradan almam dedim kapattık. Bugün baktım mesaj da atmamış bende buraya bilgilendirmek amaçlı yazayım dedim. Artık istesede gitarını almam...

Uzun lafın kısası dikkat edin...

TheExtremist nickli Mert Yılmaz ile gerçekleştiremediğimiz alışverişi anlatayım.

Greco Les Paul'ü için mesaj attım. İlanda gitar abartılmış, şöyle iyi böyle iyi, manyetikler Prs, burgularda 130$ lık diye. Feridun ustada da fret çakılmış yazıyordu. Geri kalanı reklam. Gitara istediği rakam 2100 lira idi. İndirim istedim, 1400Liraya indi.

Doğal olarak herkesin yaptığı gibi gitarı araştırdım, Feridun ustayı aradım ve gitar hakkında bilgi aldım. Aynı zamanda burada ilanı olup olmadığını araştırdım ve, gitarı satın aldığı kullanıcının ilanını buldum. İlanda gitarın tüm elektroniğinin değiştirildiği, çiziklerin olduğu, burguların ve manyetiklerin değiştiği ve en sonunda askı pininin arkadan yana alınıp o deliğin bir malzeme ile doldurulduğu yazıyordu. Adamın sattığı fiyatta 1000Lira.

TheExtremist in gitarı aldığı kişi ile konuştum. Gitarı anlattı bana. Manyetikleri kendi takmış, gitarı ebay den almış. Burgular Amerika'da takılmış. Ayrıca TheExtremist ten petrucci gitar almış ve piezosunun biri çalışmıyormuş.

TheExtremist 'ile konuştum anlattım olayları, kendisi çok sert çıktı, 1000 liraya aldığı gitarı 2100 lira aciliyetten satan biri. Üstelik gitar hakkında bildiklerini saklayan biri. Ben 1000 lira veririm dedikten sonra, manyetiklere ayrı para verdim, 130$ lık burgu taktım falan filan geveledi. Sen yapmadın ki bunları dedim. Sen 1000 liranın dışında para harcadın mı gitara dedim ve sustu. 1000 liraya razı oldu.

Telefonlaştık ve gitarı yakın bir süre içinde alacağımı söyledim. Dün mesaj atmış sahibinden.com dan, gitarı srv müziğe vereceğim oradan alırsınız diye. Bakın çocukla anlaştık alacağım kesin gitarı ve gidiyor srv ye veriyor. Srv buna demiş daha iyi fiyata satarız satılır hemen vs.vs. Sırf 3-5 kuruş daha çok girsin cebime diye oraya vereceğim aciliyetim yok dedi. Aciliyetten 1000 liraya aldığı gitarı 2100 liraya satan çocuk birden 1000lira nakiti kabul etmedi ve aciliyetim yok dedi. Benim srv den alışveriş yapmadığımı söyledim ve bugün gitarı alabileceğimi söyledim. 1 saat sonra ben size döner kararımı veririm size de mahcup olmak istemiyorum anlaşmıştık dedi. 1 saat sonra ben aradım ve srv ye vereceğim orada daha hızlı satılırmış dedi. İyi size hayırlı olsun ben oradan almam dedim kapattık. Bugün baktım mesaj da atmamış bende buraya bilgilendirmek amaçlı yazayım dedim. Artık istesede gitarını almam...

Uzun lafın kısası dikkat edin...

Senin ne haddine böyle şeyler yazmak hakkımda?

Uzun süredir burada alım satım yaparım,kimseye sorunlu birşey satmadım isteyenden de geri iadesini aldım.

Sırf ucuza kapatamadın diye denecek sözler mi bunlar? Evet kar etmek istiyorum,ben ucuza aldım bu gitarı,belki de 20 lira kar edeceğim belki 100 lira,seni hiç mi hiç ilgilendirmez.Fiyat sınırlaması mı var burada,serbest piyasa diye birşey var.1000'e aldım. 10000 dolara satıyorum,var mı bir itirazın? Axe FX Standart satıyor insanlar 1900Euro'ya,fiyatınız yüksek ama sizin bileceğiniz iş diyorum.Senin gibi 1000 liraya gitar almak için karar verdiniz mi diye ardarda arayan bir insana ben de gitar satmam,o kadar ucuza kapatamanın yarattığı kızgınlık da burada patlar sonra.Beni yeteri kadar biliyorlar burada,bilmeseler yada yanlış bilseler de umrumda değil.Herşeyi gösterip öyle satıyorum.İyi ki sana satmaktan vazgeçtim gitarı,hemen otur buraya yaz öyle kötüdür böyle kötüdür diye.Benden 1000 e aldıktan sonra 2000'e satmaya çalışan birçok insan var,sen mi veriyorsun garantisini ben de yarın 1000'e satacağım diye ? Hem bu anlaşma olayları nedir ya? Tamam anlaşıyoruz da gitar benim,para senin.Ölüm kalım meselesi mi var ucunda,kredi mi çektin gitarım için,ev eşyalarını mı sattın ne yaptın? Almak için dünyaları bir kenara koydum ve o bana satmadı durumları nedir? Tam bana parayı verirken bile satmaktan vazgeçerim,bu benim hakkım!!

Sana o kadar gel gör gel gör gel gör dedim,tamam gitarı kabaca anlatırsın ki iki taraf için vakit kaybı olmasın diye ama askı pininin yanına alınması içi dolmuş vs. hangi maddeyle dolmuş bunlarla uğraşamam,GEL BAK! Madem askı pininin boşluğunun hangi maddeyle dolduğu ile o kadar ilgilisin,madem 78' model bir gitarla ilgileniyorsun sana tek tek üzerindeki çizikleri anlatmamı bekleme ve üzerine üstlük sanki sana görmediğin bir aleti satmaya çalışmışım gibi gösterme beni!! Gitara hiçbirşekilde birinci ağızdan onu taktım yaptım demedim,düzgünce okusaydın!!

Sahibinden.com'dan Attığım Cevapların Tamamı
1.

Arkadaşın acelesi olduğunu zannediyorum. 1000 tl ye satarken 3-4 kişi talip oldu.Ben önce söylediğim için aldım.Şuan bir usa fender stratı 1200 liraya alsam 1200 liraya satmak zorunda değilim,1500 lira isterim yine. Gitarda herhangi bir çizik yok.Gitarın neck manyetik çerçevesi kırık değil.Ben size gelin görün dedim,size olmayan birşeyi afedersiniz yutturma çabasında hiç değilim.Hele ki ucuza kapatıp alım satım yapan akıllı geçinenlerden hiç değilim. "Üzerinde PRS McCarty Treble ve PRS McCarty Bass manyetik seti vardır.Bu manyetik seti 4 conductor'lı olmakla birlikte Coil Split özelliği kullanılacak şekilde gitara bağlanmıştır." İlanda bu yazıyor.PRS le gelmediğine göre burdan çıkaracağınız 1. sonuç manyetikler sonradan takılmış.Değil mi ? İki,bu gitarın orjinalinde push pull pot vs. yok demek ki elektronikleri değişmiş,yanlış mıyım.? Size olmayan birşeyi sanki varmış gibi söylemekle itham ediyorsunuz beni,biraz dikkat edin lütfen. Askı pini yana alınmıştır,size tekrar tekrar tekrar gitarı gelin görün diyorum.Sizce bunu görememe şansınız var mı? Ben bu şekilde konuşarak pazarlık yapma falan durumlarına karşıyım.Buyrun gelin görün kendiniz dedim.O zaman gitar hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Ebay'den alacaksanız ebayden alın.Buyrun getirtin,ben sizi tutmuyorum.Amma velakin benim fiyatım 1400 tl dir,ha gelirsiniz pazarlık ederiz tabii ki sünnettir.Ama buradan 1000 lira vereyim 950 vereyim tarzı şeyleri ciddiye almıyorum. Umarım ne demek istediğimi açıkça anlatmışımdır.6-7 senedir müzikle uğraşır alır satarım,bu hobimdir.21 yaşındayım ve gelir kaynağım bunlar değil,tek prensibim zarar etmemektir.Sahibinden.com gibi bir sitede 1500 e vereceğiniz strat'a 1000 lira vereyim diye mesaj geliyor,o yüzden fiyat şişkindir.Gerek gitarpedal.net gerek turkrock.com da sürekli yazıyorum istediğiniz gibi takip edin benim fahiş fiyata birşey sattığımı göremezsiniz.

2.
Şimdiye kadar birkaç kere iyiniyetimle piyasanın altına birkaç şey verdim ama alan arkadaşlar benim niyetimi hiçe sayıp 2 katından sattılar.Ben de o yüzden kendime göre bir piyasa fiyatı belirleyip satıyorum,ucuza aldım diye ucuza satmak zorunda değilim. Ebay'den herşeyi orjinal bir greco getirmek konusuna gelince.Biraz ayakları yere basan bir hesap yapalım.Zamanında chicago'dan bir LP Studio Vintage Mahogany getirttim.Fatura değerli 770 dolar idi.Yüzde 20 vergiyi tak diye yapıştırdılar gümrükte.Tabi bunun içerisinde 130 dolar gibi bir shipping mebla vardı ki 1040 dolar gibi birşey oluyor.Buyrun kargo riskini,beklemeyi,denemediğiniz bir Les Paul almayı göze alıyorsanız getirtin ben size illa benden alın demiyorum. Ama bana eBay'de böyle böyle diye söylemeyin,ilk söylediğinizde fiyatımı revize ettim dikkat ederseniz.Hatta gelseniz pazarlık etsek vs. 1350 liraya bırakırım diye düşünüyordum ama 950 1000 vs. lütfen. :)

3.
Orjinal burguları durmuyor üzerinde farklı bir marka var ama bakmadım hatırlamıyorum.Takımının 120 dolar olduğunu hatırlıyorum USA'de.

4.
Buyrun gelin 1000 tl ye sizin olsun.Ama bu konularda da biraz konuşalım :) Uygun mudur? Bu arada ben peavey 6505+ getirteceğim misal 1199 usa fiyatı. -edit- bilirsiniz TR ye geliş maliyetine 1600 dolar dediler. -edit-. Ama ben de getirtmeye kalksam çok başım ağrıyacak.

5.
Kesinlikle,açıp bakmak kurcalamak hatta mümkünse truss rod'u vs. oynamak lazım. Genelde netten mesajlara cevap veremeyebiliyorum bazen. Telefonumdan ulaşırsanız uygun bir gün kararlaştırırız.Ben 3-4 güne vs. taşınma planları içerisindeyim,ev bakıyorum bir yandan kısa zamnda randevulaşırsak iyi olur. 0 505 850 99 15

6.
Haklı olabilirsiniz benim için önemli olmayan şeyler başkası için önemli olabilir.Herkesin gitarı benim gibi bilmesini bekleyemem.Hep aklımda istanbul içerisinde yakın biryerde olduğunu kavramı olduğundan,nedendir bilmiyorum,nasıl olsa gelir görürsünüz vs. diye düşündüğümden çok detaylı cevaplamadım. Genelde ibanez rg270 370 gibi bir gitar olmadığından şehir dışından bir alıcı çıkmasını beklemiyordum bu gitara.Kabaca bir ilan hazırladım,ama daha detaylı hazırlamam gerekirdi.

Ben daha ne yapayım?

Gelelim piezosu çalışmayan Petrucci modeline,alacak arkadaş geldi ve gitarı eline verdim.İstediği gibi denemesini söyledim,süre kısıtlaması koymadım,istediğin gibi bakabilirsin dedim.Baktı,beğendi ve aldı.Ne kadar piezosunun çalışmadığını bilmiyordum desem de boş.Bir kere vurdunuz ya,artık durmaz.Sonradan beni aradı piezolardan biri bozukmuş diye,bilgim dahilinde değildi durum.

Peki size piezosu bozuk Petrucci aldıktan sonra benden Greco için takasla G-Major II aldığını anlattı mı? Madem güvenilmezim,madem sorunlu alışverişler yapıyorum,neden gelip aldı?

Ben de şahsi yorumumu yapıyorum bu arkadaşla alışveriş edersiniz ama 1 yıl sonra gitarımın sapı attı,tremolo boşluğunda çizik var,3. perde de 1 mm boyutunda nokta var diye size gitarı iade etmek ister.Sattığınıza satacağınıza bin pişman olursunuz.
Neyse daha fazla yazmıyorum,klavye delikanlılığı bir yere kadar.Yukarıda yazdığım sahibinden.com daki mesajların yazılış üslubunu,içeriğini görüyorsunuz bunun üzerine birde yediğimiz laflara bakın.

Açık adresim belli telefonum belli,ara söyle! Hakkımda olur olmaz şeyler yazma!

Umarım açıktır.

Yönetici uyarısı: Mesajınızda adı geçen 3.şahısların isimleri talepleri doğrultusunda düzenlenmiştir.

Kimse benim haddimi sorgulayamaz. Hele ki senin gibi biri asla. Önce uslubuna dikakt et, konuşmasını öğren.

Sahibinden 'de benim yazdığım yazıları da ekle, kim neymiş ne sormuş ne söylemiş anlaşılsın. Gitar hakkında yeterince bilgi vermedin gel dene dedin, peki senin hiç mi kafan basmıyor şehir dışında çalışan, okuyan bir sürü kişi var, onlardan da gelip denemesini bekleyemezsin ya! Sen ilanına sattığın şey ile ilgili tüm bilgileri yazmakla mükellefsin. Oraya ne halt yapıldıysa yazacaksın.

Bana sen demedin mi manyetikleri sattım prs taktım 130 dolarlık burgu taktım onu taktım, ulan sana satan adam bile burguların ne malı olduğunu markasını bilmiyor sen ne üç kağıtla 130 dolarlık burgu diyorsun! bu kandırma değil de ne! prs manyetikleri sen mi taktın da sattım onları taktım diyorsun 100 dolar manyetiklere sayıyorum diyorsun.

Git srv de sat orada burada sat satacağını ama bana bulaşma, istersen srv de %50 zamlı sat, yaparsın merak etme, alet 78 model ya istediğin fiyata satarsın tabi! Her şeyin bir piyasa değeri vardır, yeni veya eski, sen sattığın aletin tüm elektroniğini değiştirildiğini bile söylemeyecek kadar acizsin. Gitar tamamiyle orjinal ise o zaman sat istediğine, yine piyasası vardır, ebay fiyatıyla örnek verdin ya bana... Ebay'de satmak istesen o gitarı bak bakalım kaça gider dene şansını... Emin ol üstünde yapılan oynamalar yüzünden 1000 lira bile etmez.

Ha bu arada 7 kere aramışsın, dersteydim. İnsan 1 kere aradın 2 kere aradın demek ki adam meşgul ne diye 7 kere ararsın hiç mi saygın yok! rahatsız ediyorsun insanları...

Şimdi git nerede satıyorsan sat ne istiyorsan sat ama benim karşıma çıkma. Al-sat yapan çocuklarla uğraşacak değilim.

Sen kimsin ki.Durduk yere sorun yarattın ileri geri konuştun burda.Sen benim hakkımda haksız yazı yazarsan ben de senin haddini sorgularım,böyle bil bunu.Saygılı olana saygım var elbet,senin gibilere değil.Klavyeden yazmak yerine telefonda konuşmayı tercih ederdim.

Sahibinden deki yazıları sen eklesen? Bana ne senin mesajlarından? Onları da eklerim sonra birsürü laf edersin benden habersiz yazımı ekledin diye.

Gitarın eski sahibi bile aciliyetten sattığını,ederinin fazla olduğunu söylemiş.Hala 1000 liraya satamazsın de sen bana,satamazsam sana ne :D İstediğimi sayarım ,istediğimi saymam.İstersem manyetiğie 500 dolar derim SANA NE?

Burguların markası modeli var netten baktım modeline ve yazdım,bana satan arkadaş bilmiyor olabilir ama aletin üzerinde marka yazıyor.Hala burguda kalmışsın. :)

İstersen 50 yaşında ol ama çoluk çocuktan öğreneceğin çok şey var.Bi kelepir düşüremedin diye bu kadar sinir yapma.Birde yazılanları doğru düzgün oku,hala elektroniği değişmiş diyorsun.Yazdık ya ulan açık açık,herşey var yukarıda,sen istediğin kadar saydır şimdi.Bu benim son mesajım buraya.

Silence_izm'e Marshall AVT20XT amfimi sattım, kendisi durumumu anladığında bana gerçekten büyük bir iyilik yaparak koyduğum fiyatın biraz daha üstünde nakit ödedi. Bu devirde insanın kardeşine yapmadığı bir incelik. Kendisine gözünüz kapalı güvenin.

Burdan da teşekkür ediyorum kendisine. İnşallah daha başka alışverişlerimiz olur.

Geri