Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

Sarıkurdela nikli arkadaş
benimle 1 hafta takas pazarlığı yaptıktan sonra takas için yer mekan ve zaman belirtip 2 gün oyalayıp çeşitli bahaneler uydurararak elimdeki ekipman satışlarını engelledi,zamanımı aldı,sonra da yan çizdi,alıcı arkadaşların dikkatli olmasında yarar var diye düşünüyorum..
isteyen olursa öm leri buraya paste edebilirim.kimseye bir yanlışımız olmasın..iyi forumlar..

Son düzenleme:
benimle 1 hafta takas pazarlığı yaptıktan sonra takas için yer mekan ve zaman belirtip 2 gün oyalayıp çeşitli bahaneler uydurararak elimdeki ekipman satışlarını engelledi,zamanımı aldı,sonra da yan çizdi,alıcı arkadaşların dikkatli olmasında yarar var diye düşünüyorum..
isteyen olursa öm leri buraya paste edebilirim.kimseye bir yanlışımız olmasın..iyi forumlar..

@Sarı Kurdele 'nin kafası Facebook ilişkileri misali karmakarışık bu günlerde. Bir iki başlığı var açtığı, bakarsanız çok net göreceksiniz. Sizi keser, kesmez bilemem ama azından özür borcunu öder gibi geliyor bana.

Abi orada haklığını ispat edemiyor hocamız buraya da yazmış.
Bu konu burada tartışılıyor arkadaşlarım büyüklerim.
http://turkrock.com/konu/51590/

Buyrun kim haklı kim haksız siz değerlendirin mesajlara kadar kopyaladım.
Bugüne kadar alışveriş ettiğim istanbulda ankarada o kadar üye var ben hiç böyle birşey yaşamadım.
Hiç kimseye bir gün ne yan çizdim ne bir sıkıntı yaptıım burda da yapmadığım gibi.
Siz değerlendirin. Ben çok sinirlendim gerçekten.
Bu bana doğru olmayan bir ithamdır.

değerli abim @yakko (Yakup Abi 'retro stüdyoları' ) kaçıncı takasımızı yaptım bilmiyorum ama herbiri birbirinden mükemmel idi . tekrar buradan da teşekkür ediyorum satacağı/ takaslayacağı her ürünü de gözüm kapalı alırım ve öneririm . iyi forumlar dostlar , Mertkan

Abi orada haklığını ispat edemiyor hocamız buraya da yazmış.
Bu konu burada tartışılıyor arkadaşlarım büyüklerim.
http://turkrock.com/konu/51590/

Sevgili @Sarı Kurdele

Bazen konular bizim gördüğümüz/doğru sandığımızdan farklı olabiliyor, işin aslını gerçekten öğrenmeden (ki deliller bile olsa) kesin yargılara varmak doğru olmuyor maalesef...

Örneğin, metrodasın, adamın biri 5 çocuğuyla geliyor ve yanına oturuyor...Çocuklar içeride bağırıyor çağırıyor, insanları rahatsız ediyor, adama bakıyorsun, hiç oralı değil, başı önde düşünüyor...Biraz dayanıyorsun ama sonun "eee, yetti artık, çocuklarınız çok yaramazlık yapıyor" diyorsun...Adam sana dönüyor, "kusura bakmayın, haklısınız, şimdi hastaneden geliyoruz, anneleri öldü, ne yapacağımı düşünüyordum" diyor...(hikaye, http://www.idefix.com/kitap/etkili-...en-r-covey/tanim.asp?sid=H2OI2C7N0E4SOWR50JGE kitabından alıntıdır)

Şimdi bizim örneğimize gelirsek :) ...Ümit abiden, yorumunu kaldırmasını ve buraya yazmasını ben rica ettim, böylelikle senin ilanın baltalanmamış olacaktı...Ayrıca, yine ilanın baltalanmasın diye, adminlerden de ilan altındaki yorumların silinmesini rica ettim...

Sevgiler ve saygılar...

Sevgili @Sarı Kurdele

Bazen konular bizim gördüğümüz/doğru sandığımızdan farklı olabiliyor, işin aslını gerçekten öğrenmeden (ki deliller bile olsa) kesin yargılara varmak doğru olmuyor maalesef...

Örneğin, metrodasın, adamın biri 5 çocuğuyla geliyor ve yanına oturuyor...Çocuklar içeride bağırıyor çağırıyor, insanları rahatsız ediyor, adama bakıyorsun, hiç oralı değil, başı önde düşünüyor...Biraz dayanıyorsun ama sonun "eee, yetti artık, çocuklarınız çok yaramazlık yapıyor" diyorsun...Adam sana dönüyor, "kusura bakmayın, haklısınız, şimdi hastaneden geliyoruz, anneleri öldü, ne yapacağımı düşünüyordum" diyor...(hikaye, http://www.idefix.com/kitap/etkili-...en-r-covey/tanim.asp?sid=H2OI2C7N0E4SOWR50JGE kitabından alıntıdır)

Şimdi bizim örneğimize gelirsek :) ...Ümit abiden, yorumunu kaldırmasını ve buraya yazmasını ben rica ettim, böylelikle senin ilanın baltalanmamış olacaktı...Ayrıca, yine ilanın baltalanmasın diye, adminlerden de ilan altındaki yorumların silinmesini rica ettim...

Sevgiler ve saygılar...
Teşekkür ediyorum bu güzel davranışınız için.
Keşke diğer mesajlarda buraya aktarılabilseydi.
Birde biz amfi hakkında konuşuyorduk o da gitmiş konuda şansıma :)
Acaba o mesajlar geri yüklenebilr mi ki?

Teşekkür ediyorum bu güzel davranışınız için.
Keşke diğer mesajlarda buraya aktarılabilseydi.
Birde biz amfi hakkında konuşuyorduk o da gitmiş konuda şansıma :)
Acaba o mesajlar geri yüklenebilr mi ki?

Konuyu bilmiyorum ama, @Grundar bazı mesajları sildirmişse bir bildiği vardır. @aumit90 ile de helalleştinizse no problemo deyip konuyu kapatın bence.

@Kuzeygen, bayram sonrası satılmazsa Digitech Jmd Jamman Delay Looper pedalımı alacağını söyledi. Bayram sonu aradı, randevulaştık geldi, aldı, gitti. Kendisine teşekkür ediyorum.Sürekli bir şeyler rezerve ettirenlere duyurulur.

phanomania ile amfi takası yaptık. Sağolsun beni evden alıp işyerine götürdü ve alışverişi yaptıktan sonra tekrar evime bıraktı. Güvenilir ve iyi bir kişi, sağolsun.
sowhat12 ile manyetik takası yaptık. Gayet güzel bir şekilde ne konuştuysak gerçekleşti, sağolsun.

tonedrive'dan 3 adet Amphenol konnektörlü sommer ara kablo aldım hatta önce bir tanesini denemem için verdi sonraki hafta ödemeyi yapıp aldım kendisine teşekkür ediyorum , güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

geçtiğimiz cumartesi, eskilerden forumda aşinalığım olan cavernosum'dan esp marka bir gitar aldım. gitar ilanda belirttiği gibi gayet temiz, kendisi yazmıyormuş artık foruma ama alışveriş için kullanıyor anladığım kadarı ile, burda bulunsun bu yorum.

http://turkrock.com/konu/51754/

Bu ilanı açan onur.goresmen ile uzun süre konuştuk. Takas+nakit şeklinde anlaştık. İlk sözleştiğimiz gün gelemedi, sözleştiğimiz saatten çok sonrasında gelemeyeceğini işinin çıktığını söyledi. Olabilir dedim, hayat bu her an her şey olabilir. Ancak bir sonraki sözleştiğimiz gün ve saatten 1-2 saat önce konuşmamıza rağmen, zaman geldiğinde ortalıktan kayboldu ve sonrasında bana en ufak bir geri dönüş yapmadı. Tek istediğim en azından bir haber verilmesiydi, zaten en başından beri güven vermeyen tavırlar seziyordum. Buluşma saatinden sonra defalarca kez aramama ve telefonun çalmasına rağmen açmadı ancak 1-2 saat sonra Whatsapp'de online durumda idi. Ertesi gün, yani bugün arasaydı bir açıklama yapsaydı yine sineye çekerdim ama bu nasıl pişkinliktir ki en ufak bir haber verme zahmetine girmedi sağolsun.

Eğer okuyan eden olursa yazdıklarımı bilsin ki, bu üyeyle alışveriş yapmayı düşünen varsa 2 kere düşünsün. Onca işimin gücümün arasında yaratmaya çalıştığım vaktin içine etti kendisi.

geçtiğimiz cumartesi, eskilerden forumda aşinalığım olan cavernosum'dan esp marka bir gitar aldım. gitar ilanda belirttiği gibi gayet temiz, kendisi yazmıyormuş artık foruma ama alışveriş için kullanıyor anladığım kadarı ile, burda bulunsun bu yorum.

Biraz geç gördüm ancak ben de anti-social'a teşekkür ediyorum. Hafta sonu gelip alacağım dedi, hafta sonu geldi aldı. Güle güle kullansın. Ne varsa eskilerde var : )

Geri