Seyduna (Alternatif) - Ankara

ali ilk sunları koyunda sonrasını düsünürüz yav :) sayın canın da cd getircem diye ekmesinden de kurtuluruz böylelikle...vallahi çok merak ediyorum...azimlisiniz bravo öyle hemen konser veriyim fln düsünmüyorsunuz bu da size bir artı kazandırcak eminim ki....
saygılar & sevgiler

shitty demiş ki:
ali ilk sunları koyunda sonrasını düsünürüz yav :) sayın canın da cd getircem diye ekmesinden de kurtuluruz böylelikle...vallahi çok merak ediyorum...azimlisiniz bravo öyle hemen konser veriyim fln düsünmüyorsunuz bu da size bir artı kazandırcak eminim ki....
saygılar & sevgiler
dakkada bir konser vermek yerine aradan uzun bir zaman geçtikten sonra konser vermek daha mantıklı gruba daha çok şey kazandırır ve amacımız da bu hatta kafamızda bar programı bile var ama o bence ne zaman olur söyleyeyim seneye bu zamanlar olabilir çünkü bar için daha yeniyiz... destekler için çok saolun arkadaşlar...

öss sorunumuz da bitti tercihler yapıldı... :D

ewet sonunda ağustos ayına da gelmiş bulunuyoruz,istediğimiz gibi olmasa da grubu biraz daha geliştirdik, iyi bişiler yapmaya çalıştık.. işallah bi sorun çıkmazsa eylül sonunda güzelbi konserle size yaptıklarımızı sunucaz:D iddialı olmasada iyi bi konserolacağı inancındayım:D

aslında ben de isterim 10 eylül olmasını, aslında duruma göre bakarız. iki parça daha çıkarmamız gerekiyor yetişirse o hafta çıkarız yetişmezse bakarız.sence??

bu aralar sesiniz çıkmıyor hepiniz sanırım su an ankara dısındasınız...nese dönüste eylül 'ün ilk haftası gibi bi konser bekliyoruz :) hadi kolay gelsin basarılar...

ewet bu ara grubun hemen hemen tüm elemanları ankara dışında ama inanınki aklımızda hala yapmayı istediğimiz bazı şeylerin planlaması var.destekleriniz için teşekkürler:)

arkadaşlar 20-23 ağustos gibi yine tüm elemanlar ankarada olacaklar bir süre daha çalışmalara başlıyacağız ve sanırım bi aksilik çıkmazsa Eylül ortasında bi konser vermeyi düşünüyoruz.dediğim gibi bi aksilik çıkmazsa ve kendimizi hazır hissedersek... desteklerinizi bekliyoruz:D

Sanırım 16sında Ankara'da olurum. Bikaç parça daha çıkarmamız lazım. Yani çalışmamız. Ama çok sürpriz ve daha önce çalınmamış şarkılarla karşınızda olucaz...

Öpücükler...

tamm o zaman tunç ben de senin geldiğin zaman ankaraya gelecem zaten. bu arada sen de iişallah ankarada bi yerde okursun, bu çok iyi olur.nese ankarada görüşürüz, ben de 17 si gibi gelcem.

vayyss be neler dönüyor uzun zamand?r girmedim foruma baya muhabbet a?m?? ben hala antalyaday?m per?embe sabah gelcem art?k ba?lar?z yeniden :)
ankarada okuyacam bende bilkentte büyük ihtimal hadi beyler 20 sinde görü?ürüz......

arkadaşlar bende işim uzadı brz cuma olcam orda
cumartesi günü stüdyoda görüşürüz..bu arada çok güzel bi tane beste çıktı ortaya size dinletmek istiyorum.. :)

canacanka-t demiş ki:
vayyss be neler dönüyor uzun zamand?r girmedim foruma baya muhabbet a?m?? ben hala antalyaday?m per?embe sabah gelcem art?k ba?lar?z yeniden :)
ankarada okuyacam bende bilkentte büyük ihtimal hadi beyler 20 sinde görü?ürüz......
ali-g demiş ki:
cumartesi günü stüdyoda görüşürüz..bu arada çok güzel bi tane beste çıktı ortaya size dinletmek istiyorum..[/quote

Ben 20'sinde Gidiyorum beyler hiç kusura bakmayın...

tre demiş ki:
canacanka-t demiş ki:
ali-g demiş ki:
cumartesi günü stüdyoda görüşürüz..bu arada çok güzel bi tane beste çıktı ortaya size dinletmek istiyorum..[/quote

Ben 20'sinde Gidiyorum beyler hiç kusura bakmayın...
gidin abi gidin nereye istiyorsaniz gidin daha zaman var :) ama bu konusmalari özelden yapalim.... :)

Geri