Seyduna (Alternatif) - Ankara

lepistes_ozmo demiş ki:
ne kavga edicez sanki eeheh aliyle bi sorunumuz yok ama canı tanımıyoruz artık daha da gundeme gelmesın tunc ıcınde benım ıcınde daha ıyı oldu ...

Ali'yle hiç bi sorunumuz yok aramızda gayet iyi. Bizi anlayan düşünerek hareket eden ve matıklı olan tek insan olduğu için.. Can'ı kesinlikle tanımıyoruz artık bizim hakkımızda konuşmasını istemiyoruz. Bestelerde de benim riflerimin kullanılmasını da istemiyorum. Madem çok sağlam elemanlar buldunuz yeni bi trafik ve yeni riflerle iş yapın. Özgenç'in riflerini de alcaz. Sözlere karışmıycaz. Ali'yle konuşun herşeyi ona açıkladık..

Tartışma bitmiştir.. Seyduna yoluna Lepistes yoluna...

eyvallah beyler beni yanlış anlamışsınız her şeyi ben yaptım evet hatta ali yi de atacam gruptan sadece ben çıkacam konsere...

sizin hakkınızda hiç kimseye bişe demedim dememde sanki bu olayların tüm suçlusu benim benim attığım mesajları başka biri yazsaydı olan ona olurdu... sizinle ilgili yorum yapmam oturur ölümden dönsem bile hakkınızda konuşmam.... sadece beni anlamamışsınız o kadar...
1-özgenç sen kıbrısa gittiğinde biz napacaktık bi ali ye sor..
2-mesajları ali atmıştı sonrasında tunç kardeşimize ulaşamamanın sıkıntısını bınlı paylaştı ve ortak karar alındı..
3-köksal ne arkanızdan konuşurum nede millete sizi yererim herkes kendi yoluna...
4-bestenizi çalmicaz

herşey benim yüzümden oldu aliyide atacam gruptan yeni gelen elemanlarıda atacam olmaz olsun grup falan daha beni tanımamış insanlar olduktan sonda....

tre demiş ki:
lepistes_ozmo demiş ki:
ne kavga edicez sanki eeheh aliyle bi sorunumuz yok ama canı tanımıyoruz artık daha da gundeme gelmesın tunc ıcınde benım ıcınde daha ıyı oldu ...

Ali'yle hiç bi sorunumuz yok aramızda gayet iyi. Bizi anlayan düşünerek hareket eden ve matıklı olan tek insan olduğu için.. Can'ı kesinlikle tanımıyoruz artık bizim hakkımızda konuşmasını istemiyoruz. Bestelerde de benim riflerimin kullanılmasını da istemiyorum. Madem çok sağlam elemanlar buldunuz yeni bi trafik ve yeni riflerle iş yapın. Özgenç'in riflerini de alcaz. Sözlere karışmıycaz. Ali'yle konuşun herşeyi ona açıkladık..

Tartışma bitmiştir.. Seyduna yoluna Lepistes yoluna...
sizi anlayan ve mantıklı davranan ali mi??? çok şaşırdım

seyduna yeni bestelerle yakında geliyor.... kimsenin riflerini kullanmicaz zaten eleman aksak çalıyor çok farklı.. hatta silerim besteleri yeniden yaparız sorun değil bizim için nede olsa beste yapamayan grup değiliz.......

tartışma kapansın lütfen artık

canacanka-t demiş ki:
seyduna yeni bestelerle yakında geliyor.... kimsenin riflerini kullanmicaz zaten eleman aksak çalıyor çok farklı.. hatta silerim besteleri yeniden yaparız sorun değil bizim için nede olsa beste yapamayan grup değiliz.......

tartışma kapansın lütfen artık

Tebrik ederim Ankara'daki aksak çalan tek insanlar1 bulduguna sevindim..

Benden de size ba_ar1lar...

sssecret demiş ki:
arkadaslar sorunu bilmiyorum ama tartısma baya uzamıs! sakin olmak lazım ha bide ileriye bakmak lazım olmus bitmis hepinize basarılar...
şu anda herkes ileri bakıyor artık özgenç beni anladığı için ona teşekkür ederim...

konu kapanmıştır seyduna ekimde konsere hazırlanıyor teşekkür ederiz..

Arkadaşlar umarım herşey sizin istediğiniz gibi gerçekleşir..Sİzleri destekleyen insanlarla yolunuza devam edin.. Biz sizleri destekliyoruuuzzzz sonunaa kaadaarrrrr!!!:taptim Gerisi boş.. Ve geçmişe değil geleceğ bakmak gerekir her zaman.. Sevigileerrrrr... :metal

Beyler lütfen yapmayın. Can artık kapansın dedi bizde sustuk ama Ali kendi aranızda konuşun. Bütün insanların sizin kavganızı duyması hoş değil..

beyler lütfen konu kapanmıştır ali yanlış anlamadan ibaret denmiştir o laf kapatın abi forumu sadece grup olayları hakkında konuşalım...

Geri