Seyduna (Alternatif) - Ankara

IF teydim o gün kalitesiz ve ucuzdu vokalin kurban şarkılarında karıştırması rezillik. zaten alternatif =ucuz müzik yapıyorsunuz baris sözler unutmayın. kendi bestenizden (büyük cesaret) bayağa sölediniz bir tek martılar gibi bir kelime duydum sanki diğer tüm öğeler 4 akorun arasında gitti geldi.

seydunya bir nebze iyiydi diğer iki gurup rezil ve ötesiydi. tek gitarların sololara kalkışması tam bir feciydi. ön sıradaki heniz yaşı 17bile olmayan bıyıkları simitçi bıyığı olan çoluk çombalağın pogo yapmaları (ki bir ara iki tanesi birbirini yakalamak için tüm barı koşturdu) tam bir anlamsızlık. kalite nerde bilinmez.

bu ne abi simitcilermi var dı konserde harbi ?
o kadar diyom belediye başkanına almayın şu simitcileri IF'e die adam tedbir almıyo ! :x :x :x :x :x :x :x :x

acos demiş ki:
IF teydim o gün kalitesiz ve ucuzdu vokalin kurban şarkılarında karıştırması rezillik. zaten alternatif =ucuz müzik yapıyorsunuz baris sözler unutmayın. kendi bestenizden (büyük cesaret) bayağa sölediniz bir tek martılar gibi bir kelime duydum sanki diğer tüm öğeler 4 akorun arasında gitti geldi.

seydunya bir nebze iyiydi diğer iki gurup rezil ve ötesiydi. tek gitarların sololara kalkışması tam bir feciydi. ön sıradaki heniz yaşı 17bile olmayan bıyıkları simitçi bıyığı olan çoluk çombalağın pogo yapmaları (ki bir ara iki tanesi birbirini yakalamak için tüm barı koşturdu) tam bir anlamsızlık. kalite nerde bilinmez.

biraz karistirdin sanirsam yaniliosam düzelt,martilar gibi bi sözü olan 4 akorlu sarki bizim besteydi (adimiz durak yani dier 2 irenç gruptan biri) nitekim kurban çalmadik..yorumun pek bi karismis sanirim btün gruplar birbirine girmis ne yazkki neyse senin yorumndr beni ilgilendrmez alternatif müzik güzel sey bi gün onu da yapmak lazm..iirenç "alternatif" müzik içn yine bekleriz..

seyduna ya da tebrikler iidinz beyler helal :)

acos demiş ki:

kardeşim bu eleştiri bize mi diğer 2 gruba mı bilmiyorum ama diğer 2 grupta babalar gibi çaldı alternatif ucuz müzik demek ha helal olsun sana bi tane daha anlamsız insan geldi foruma kutlarım seni...

alternatif ucuz müzik olsaydı milyonları çekmezdi peşinden arkadaşım çaldığımız o 4 akorlu parça da azıma alınmicak lafların simgesidir bunu unutma bunlar benim sitemim degil asla eleştiri yapmasını ske ske bileceksin tamam mı bileceksin bilmiyorsan susmasını bileceksin diğer gruplara da bok atma babalar gibi çaldılar tamam mı güzel kardeşim...

oradaki seyirci kalitesinin düşük olmasını bize bağlama hatta bağlarsan bağla lan ne olcak sinirleniyorum inanılmaz ne zaman oluyor bu biliyor musun? aptal aptal eleştiri yapmasını bilmeyenler forumuma girince oluyor sen heralde çok mükemmelsinde alternatif müziğe laf atıyorsun helal sana git 6 milyon kişiye konser ver aşmışsın sen...bravoo

adam akıllı yazsaydın yazılarını bu lafları etmezdim ama ediyorum sonuna kadar da arkasındayim orada olan bütün gruplar da sen geliyorsun bu bize eleştiri yapsın ihtiyacımız var diye çalmadı çalmazda herkes babalar gibi çaldı indi hata yaptı düzeltti eğlendi ok?

uf_oldu demiş ki:
çig köfteci misirci ne ararsan vardi...yani kaçrdgna pisman olursun konser deil adeta panayir yeri gibiydi..rengarenkti valla...:D:D
dondurmacı,sıgaracı,kaat helvacı,mandalcı,eskici felan varmıydı ?
bak garajda olsaydı eskiciler arabalarıyla gelebilirlerdi
eskiiiidjiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

ay ay ay snirim bozuldu yaa :D aksam aksam olm bak can idea siz biz birlesip, tek gtarli sololu mololu emo/hardcore/alternatif/kaka müzik tarznda müzik yapik kurban kavirliak BURAM BURAM kalite kokak...

valla en son ben sahnedeyken bu eleştiri yapan arkadaşın selpak satan biri olduğunu gördüm şimdi hatırladım ya bu bana selpak tuttu abi alsana dedi bende yok para dedim sinirlendi ondan yazdı demek kii hhahhahaha

uf_oldu demiş ki:
ay ay ay snirim bozuldu yaa :D aksam aksam olm bak can idea siz biz birlesip, tek gtarli sololu mololu emo/hardcore/alternatif/kaka müzik tarznda müzik yapik kurban kavirliak BURAM BURAM kalite kokak...
bana uyar olum hatta bi ara sözlerde de güzel bişe yapalım forumla ilgili

itiraf ediorum o mendilci bendim =O bastan beri bendim bu kdar olay yaratcaami bilseydim gelmezdim o konsere..rezil..rezil bi insanim ben...affedin beni...

Geri