Seyduna (Alternatif) - Ankara

slmlar bugün konserdeydim ali elestirilerimizi sordu saolsun ama ortam gürültülüydü pek konusamadik...öncellikle konser için kutlarim... seyduna yi hep sahnede görmek isteriz...bunun disinda konserde çok iii performans olmasina ragmen gitarlar vokali çok bogdu ve seyduna nin kendi bestelerinin sözlerini önceden bilmedgimiz için pek anlayamadik...grupta bas ayni zamanda vokalde yapti kötüde degildi ancak vokalist alinirsa gerçekten çok iyi olur...sonuç olarak gayet zevk aldim basarilarinizin devamini dilerim....ömer

elinize saglık beyler ii konser.. daa uzun repertuarlarla gormek dileğiylee.. basarılar..!!! bide valla iiki vokaliniz yok biara beni çağırcaksınız die korktum valla :):)

yaptığınız olumlu eleştiriler için teşekkürler benin için de iyi bir konserdi nede olsa bestelerimizin çalınması söz konusu olunca mutlu oluyoruz gönül isterki repertuar full beste olsun ama olmuyor hitaben.. bu konserde bass vokal oldum gerçektende vokal olmak zormuş anladım :) vokal bulduk ama bu konsere yetişemezdi kendisi o nedenle ben sölemek zorunda kaldım...

konsere gelip bizi yalnıız bırakmayan herkese çok çok çok teşekkürler...

özel teşekkür: bizle yaptığı güzel 2 düet için biri staind outside diğeri beste son harikaydı teşekkürler Ece daha nice konserlere...

ve asla unutmayacağımız efsanevi vokal :D Göktuğ Şahin' e stanger by the day de bize vokal yaptığı için teşekkürler kocaman...

şimdi vokal vokal dediniz su zamana kadar baya bi vokal denedik ama pek istediğimiz gibi değildi o nedene ben sölemek zorunda kaldım ama bu hafta içi bir kız vokal deniyeceğiz umarım uyum sağlar beğeniriz ve bundan sonra yolumuza o arkadaşla devam ederiz tabi sevenleri çokmuş beğenenleride övdüler umarım beklediğimiz gibi çıkar... 2 hafta sonra bir konser daha geliyor yeni coverlarla beraber...

sevgilerle saygılarla kalınız... :D

Can'cim selamlar. Biraz gec oldu kusura bakma ama bi iade-i ziyaret yapayim dediim. Valla bu konuda mahcup hissediyorum ne zamandir kendimi sana karsi :oops:
Nasilsin(iz)? Umarim keyifler yerindedir. Konserler falan tam gaz devam ediyo anlasilan. Okudugum kadariyla da vocal eksigi var sanirim. Umarim en kisa zamanda halledersiniz. Bayan vocal cok keyifli olur tavsiye ederim. Bi de alimli bir hanimefendiyse eger :p bayagi is yapar, seyirci toplarsiniz benden söylemesi... Amanbi aksaklik falan olmasin sakin, daha beraber sahneye cikcaz unutma(yin) :p
Simdilik bu kadar, sonsuz basarilar diliyorum. Demo, video v.s. varsa biseyler dinlemek isterim cok. Haberin(iz) ola! Kendinize cok iyi bakin..
Eywallah....

cuzunyol demiş ki:
Can'cim selamlar. Biraz gec oldu kusura bakma ama bi iade-i ziyaret yapayim dediim. Valla bu konuda mahcup hissediyorum ne zamandir kendimi sana karsi :oops:
Nasilsin(iz)? Umarim keyifler yerindedir. Konserler falan tam gaz devam ediyo anlasilan. Okudugum kadariyla da vocal eksigi var sanirim. Umarim en kisa zamanda halledersiniz. Bayan vocal cok keyifli olur tavsiye ederim. Bi de alimli bir hanimefendiyse eger :p bayagi is yapar, seyirci toplarsiniz benden söylemesi... Amanbi aksaklik falan olmasin sakin, daha beraber sahneye cikcaz unutma(yin) :p
Simdilik bu kadar, sonsuz basarilar diliyorum. Demo, video v.s. varsa biseyler dinlemek isterim cok. Haberin(iz) ola! Kendinize cok iyi bakin..
Eywallah....
teşekkürler adaş ankaraya bekleriz konser için umarım ayarlarız beraber vokal işi halloldu zaten bi çalışma kaldı işte onlarda tamamlandıktan sonra bi konser daha gelcek konser işini de ilerde yapalım kardeşim...

vallahi aklımızdaki düşünceleri şöle bi açıklayayım canlarım:

grup olarak şubat sonu bir konser vercez bu birincisi yeni vokalle uyumu sağladıktan sonra yani hemen bi konser olucak yeni coverlar geliyor türçe yabancı ama yabancı ağırlıkta olucak yine...

rutin bar programı olayına gelince onu da yapmayı düşünüyoruz ama ondan önce rahat bi 50 parça gerek ona kasmak için de zaman yaratamıoruz ama en kısa zaman içinde elinmizdeki parçalar kendi aralarında çoğalacaklar :)

Geri