Melatonin(Heavy Metal/Thrash)-Ankara

Can ciğer :D
10 Nisan oğlum vizeler var ?!?
Ben koşturaım koşturayım.Ohoooooooo siz konser verin ;)
Ne güzel iş bu böyle :!: :twisted:
Neyse başarılar dostum orada olacağım zaten.E olmam gerekli diye düşünüyorum. :) Salla okulu 3 sınav kalacak, onlardada Melatoninin sahnede nasıl olduğunu anlatırım hocalara :)
Başarılar şimdiden dağıtın ortalığı :metal :icelim

wastelander demiş ki:
Ankara'nın büyük grubu Melatonin :mrgreen: ilk defa duyduğum bir hitap şekli :D Can, alışkın değiliz biz böyle büyük laflara ;) yine de sağol. Afiş gerçekten çok şık ve kışkırtıcı olmuş. Artık kim hazırladıysa ellerine sağlık :taptim Eh artık bize de Angarya ile birlikte 10 Nisan akşamı Yolcu'yu SALLAMAK kaldı. :metal :metalhead :metal Gelenler pişman olmayacak bence!!!
ben hazırladım muhehehe :p
büyük grupsunuz hani yalansa yalan de :)

**arkadaşlar biz ailecek izledik ve çok beğendik..eğer ortaokulda millet pop furyasına kapılmışken siyah giyinip postal giydiyseniz.saçınızı tarkanınki gibi hiç yapmadıysanız...metallica kasetlerini eskidiğinden tekrar almak zorunda kaldıysanız.one daki twinleri ilk dinlediğinizde abi mümkün değil bunu ayağıyla yapıyo olamaz diye bi aklınızdan geçtiyse."abi alternatif müzikte fena değil aslında yani sonuçta müzik de değişiyo" diye hiç düşünmediyseniz..okul servisinde heavy metal kasetlerinizi dinletmek için servis ahalisini tartakladıysanız işte bu güzel insanların güzel müziği size göre..kaçırmayın :twisted:

TANSELUS demiş ki:
**arkadaşlar biz ailecek izledik ve çok beğendik..eğer ortaokulda millet pop furyasına kapılmışken siyah giyinip postal giydiyseniz.saçınızı tarkanınki gibi hiç yapmadıysanız...metallica kasetlerini eskidiğinden tekrar almak zorunda kaldıysanız.one daki twinleri ilk dinlediğinizde abi mümkün değil bunu ayağıyla yapıyo olamaz diye bi aklınızdan geçtiyse."abi alternatif müzikte fena değil aslında yani sonuçta müzik de değişiyo" diye hiç düşünmediyseniz..okul servisinde heavy metal kasetlerinizi dinletmek için servis ahalisini tartakladıysanız işte bu güzel insanların güzel müziği size göre..kaçırmayın :twisted:

Bu Kadar Güzel Açıklanamazdı Yani Tebrik Ediyorum
Hepsini Yakından Tanıyorum.Stüdyo Yapmışlığım Var... ;)

Gerçekten Metal Adı Altında Dinlenecek Grup...

Hadi Göreyim Sizi MelatoniN

Bu pazar günü Melatonin Yolcu barda :) Yeni davulcuları Gökhan'la ilk konser :) İyi bir performans olacağıından eminim :)
net.jpg

yarın gece için başarılar...Sizinle aynı sahneyi paylaşacak olmak çok büyük bi şeref bizim için daha geçen sene R.S de izlerken '' abii adamlar ne kadar iyiler'' muhabbeti ederken şimdi aynı sahnede olacağız...tekrar başarılar...

Evet bi konser gecesi daha geride kaldı. Bende bıraktıkları, ağrıyan bir boyun, acıyan bir boğaz, terden sırılsıklam olmuş bir t-shirt, baş dönmesi ve suratımdaki anlamsız gülümseme oldu :LOL: Melatonin olarak biz sahnede çok zevk aldık ve umarım oraya gelen herkesle bu zevki ve adrenalini paylaşmışızdır. Herkesin eline, ağzına, boynuna :metalhead sağlık :) Angarya'ya tebrikler. İyiydiler ve dilerim daha da iyi olurlar. Yeni konserlerde görüşmek üzere dostlar!!! :metal

pazar sahnede çok iyiydiniz vokal performansı( :taptim hele dio ve helloweende) ve davullar bence müthişti bi de ilk çaldığınız besteniz çok güzeldi,sizden daha çok sentenced coverı bekliyorum başarılar! :metal :metal :metal

Elinize sağlık :) Çok teşekkürler :) Melatonin'i daha iyi yerlerde görmek istiyoruz artık...

Yeni davulcunuz Gökhan cidden süper bir seçim olmuş, sizin adınıza çok sevindim... Zaten çok sevdiğim bir davulcuydu kendisi, sizin gruba girmesi ayrı bir iyi oldu benim için :)

dostlar merhaba...

hazır girmişken internete bir iki cümle edeyim dostlara dedim...
pazar günü süperdiniz...sizi birkez daha sahne aşağısından izlemek en az yukardaki kadar keyifli bi duyguydu...her bi parça çalışınızda davulcu dostumuz gökhanın melatonin sahnesine ne kadar yakıştığını farkettim...sağa sola bu davulcu gerçekten olmuş deyip durdum...

eline sağlık gökhan..

hepiniz çok iyiydiniz...gözüme çarpan noktaları birara yüzyüze konuşmakta isterim...

selamlar sevgiler dostlar...

Geri