Melatonin(Heavy Metal/Thrash)-Ankara

ace_ventura demiş ki:
albüm fikri biraz uzak görünüyor ama bu yaz bir melatonin fotoğraf albümü çıkarabiliriz bence... ne dersiniz? :D :D
sen melatonin'i sevmiyorsun oğlum kesin olarak anladım ben bunu :D

bu arada bildiğiniz gibi Melatonin'in (bence) prodüktörü ve 6. elemanı olan Deniz Durdağ askerde. Deniz'in bilgisi tecrübesi ve desteği olmadan Melatonin bir albüm olayına girmeyecektir kesin olarak. Burada bunu belirteyim. Ama bu yaz, kayıt edilmemiş eski bestelere bir iki yeni besteyi de ekleyerek demomsu :D bir kayıt daha yapabiliriz. Ama lütfen üzerimize gelmeyin yapamaya da biliriz.

fonurb demiş ki:
bu arada bildiğiniz gibi Melatonin'in (bence) prodüktörü ve 6. elemanı olan Deniz Durdağ askerde. Deniz'in bilgisi tecrübesi ve desteği olmadan Melatonin bir albüm olayına girmeyecektir kesin olarak. Burada bunu belirteyim.

Macerayı Seven Adamlar'ın önünde saygıyla eğilirim... :LOL:

deerrudolf demiş ki:
Biri macera mı dedi, ananı macera 8O M.S.A'nın son zamanlarına yetişebildim ben, sanırım bi tek Macera kaldı geriye :(

fonurb demiş ki:
kayıt edilmemiş eski besteler
Sanırım çalabildiğimiz bestelerden bahsediyorsun Onur :D ne oldu öküz tireşin gitar prosunun akıbeti :p

ace_ventura demiş ki:
albüm fikri biraz uzak görünüyor ama bu yaz bir melatonin fotoğraf albümü çıkarabiliriz bence... ne dersiniz?
Bir grubun elemanlarının hepsi mi espritüel olur arkadaş :LOL: fotoğraf albümü de lazım tabi, doğru dürüst bi fotomuz yok grupça (Samsun tuvalet otobüsünü saymazsak :twisted: )

wastelander demiş ki:
deerrudolf demiş ki:
Biri macera mı dedi, ananı macera 8O M.S.A'nın son zamanlarına yetişebildim ben, sanırım bi tek Macera kaldı geriye :(

Ben de 2001 ya da 2002'deki Gazi konserinde MSA'nın en rekor günlerine denk geldim sanırım. Bu konserlerden bir tanesinde okulun yanındaki Migros'ta bulunan kıyafetleri giymişti Deniz Abi de hepimiz yarılmıştık gülmekten.
Aaaah ah nerede o eski laleler... Hatta bunun şarkısı bile var, laleeeleeer laleler laleler...

deerrudolf demiş ki:
wastelander demiş ki:
deerrudolf demiş ki:

Ben de 2001 ya da 2002'deki Gazi konserinde MSA'nın en rekor günlerine denk geldim sanırım. Bu konserlerden bir tanesinde okulun yanındaki Migros'ta bulunan kıyafetleri giymişti Deniz Abi de hepimiz yarılmıştık gülmekten.
Aaaah ah nerede o eski laleler... Hatta bunun şarkısı bile var, laleeeleeer laleler laleler...

2001 2002 migros içmelerine yetişemedik ama 2003den itibaren Tuborg Kırmızı ile mantar bar keyfini biliriz. Kıdemli 7 senelik arkadaşlarımız mezun olmaya ya da atılmaya başladıktan sonra Migros'un da tadı kaçtı. Mantarların üzerine oturup içmeler ve tüp kamyonundaki tüplere işemeler(evinize tüp alırken dikkat edin!)

Geri