Melatonin(Heavy Metal/Thrash)-Ankara

valla abi odun da yıkıo bu forumlarda... onun için ders gibi verdiniz gerçekten.Melatonini özleyip dinlemesi baya zevkli oluyo :) Can abi baya süfer sölüyon ben seni ayrıca tebrik etmek istiyorum kreator death söleyip aynı konserde helloween,maiden patlamak her baba yiğidin harcı değil...ama anayiğidin harcı :D (asenya tabi ki de)

Bi de küçük ismayyil nasıl bir bestedir yarabbim süfer bi şarkı cidden müthiş en iyi mela-ttonin bestesi(bu arada melatonin ve mela-ttonin ayrı gruplar tankard ve tanwart gibi ) müsadenizle concrete donkey olarak coverlamak istiyoruz :D

kusura bakmayın abi boş anımıza denk geldi küçük ismayile ihlas halı yıkama makinesiyle kanal kayıt yapamadık yanarım ona yanarım :(

Ben böyle eğlenceye böyle muhabbete nadir denk geldim. Odun Zopha tayfası olsun, Sınıf 64 olsun süperdi ama günün bombası Melatonin'di. Iron Maiden ve Helloween'den Kreator ve Death'e. Yine de Can'dan üç kat daha iyi vokal yapan vokalistler var Ankara'da.

Yeni besteye bayıldım, harika olmuş. Küçük İsmail ise bambaşka bir lezzet. Diyecek bir şey bulamıyorum, rekorsunuz...

:metal yani bi de benim yaptığım maymunluk olmasa dadından yenmez olacaktı... bu aralar bahtsızlığım yine üzerimde, akılsız başın cezasını gariban gitarım çekti...
odtü'de de o çekmişti akıllandım mı? hayır! niye gaza geldim!!! gazi'dse akıllandım mı? hayır niye gaza gelecem.. seviyorum ulan sizi napim!!!
eylemlerim sürecek hüleeaayyynnn!!!.... sadece kafalar kopmayacak kollar bacaklar gitarlar kopacak...
eşşeklere başarılar.... helal-i hoş olsun köpeğiniz olsun "küçük ismail"....

:metalhead :metal az koymuşum yine mesajım silinecek bak! :metal kafalar kopacak :metalhead :metal kollar bacaklar... ooohhh koparrrrtt benii:metal :metalhead :metal

Güzel sözleriniz için çok teşekkürler, sizin gibi güzel insanlarla müziği ve eğlenceyi paylaşmak bizim için çok keyifliydi. Kendim adıma "olduğu kadar" diyorum, artık idare edin :) Yeni besteyi beğenmeniz bizi çok mutlu etti ve yenileri için bize güç verdi, sağolun. duygu adamıyız yahu :) ne demişler "Melatonin, sevgi ve aşk için elele" :LOL:
Küçük İsmail bugün itibariyle ilkoğretim öğrencileri dahil herkesin favorisi oldu, artık yeni bir kayıt yapıp sizlerle paylaşmanın vakti geldi diye düşünüyorum ;) Destek olan herkese tekrar teşekkürler, görüşmek üzere...

selam arkadaslar melatonın tayfasına seslenıyorum :D logo tasarım olayına basladım..ılerleyen zamanlarda koyacam logo buraya bakarsınız artıkın ALANYA'DAN SELAMLARRRR..

bu arada ıcımden bı ses yakında goruscez dıyo...

Death süperdi...
gazikonseri073.jpg

gazikonseri071.jpg

Tüm yorumlar ve iyi dilekler için teşekkürler. sizin gibi arkadaşlarım/ız olduğu için çok şanslı hissediyorum/z. yazdıklarınızı okurken çok mutlu oldum. kendi adıma ben de can gibi "olduğu kadar, idare edin" diyebiliyorum. bir türlü çalamıyorum, inşallah birgün öğrenicem şu gitar aletini çalmayı. tek tek saymaya çalışacağım onur,taylan,caner,sercan,çağlar,halit,berkay,junkcan,
gökhan64... herkese, hepinize çok teşekkürler. Gökhan'a fotoğraflar için ayrıca teşekkürler. şöyle bir sezon sonu konseri yapsak iyi olurdu, melatonin, mindcrime, sınıf64, rectifier falan. neyse sağlık olsun tekrar görüşmek dileğiyle.

fonurb demiş ki:
şöyle bir sezon sonu konseri yapsak iyi olurdu, melatonin, mindcrime, sınıf64, rectifier falan.
yaparız :) aslında öyle bir düşüncemiz var odunzopa organizeyşın olarak,herkes için uygun bir tarihte neden olmasın ;) eğleniriz kendi aramızda,bence 'falan' kısmı da fazla yeter dört grup

Geri