Melatonin(Heavy Metal/Thrash)-Ankara

15qq3.jpg

23xl.jpg

yaa Abdurrahman abinin fotoğraflarından sonra koymayacaktım ama, Onur'un gerçek yüzünü göstermek lazım :twisted:

Furkany demiş ki:
Hormon kardişlerim vize haftam olduğu için kaçırdım ben konseri ya :oops:
Gazi'ye bekleriz davulcu bey :)
Utku kardeşim eline koluna sağlık büyüyünce Abdurrahman abi gibi olursun işallah :LOL:

Bu arada bir kişi bile konser hakkında yorum yapmamış :( şurda sıçtınız deyin ki biz de ona göre saldıralım size :twisted: yoksa kendi eleştirimizi kendimiz yapmak zorunda kalacaz, komik ve anlamsız olacak ;) sesin dışarıya nasıl gittiğini duyan, sahnede ne gibi hareketler yaptığımızı gören(mesela ben Burak'ın gitar atışını kaçırdım :D ) birileri yorum yapsa süfer olurdu :)

Abi tekrar ellerine sağlık, Gazi'de görüşmek üzere. Bu arada

onlyy demiş ki:
yaa Abdurrahman abinin fotoğraflarından sonra koymayacaktım ama, Onur'un gerçek yüzünü göstermek lazım :twisted:

sendeki fotolar benim gerçek yüzümden çok Burak'ın gerçek yüzü olmuş Utkucuğum :D.

sadece can ın t-shirtünün çok şık olduğunu söyleyebilirim çünkü kapıdaki güvenlik görevlisi arkadaş ısrarla içeri girmeme müsade etmedi neyse artık başka bir konserde diyorum.bu arada fotoğraflar çok şahane abdurrahman abinin ellerine sağlık

Konsere bir gün kaldı, hatırlatma yapmayı uygun görüyorum :arrow:
Gazi Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Şenlikleri 10 Mayıs Çarşamba günü programı şu şekildedir:

12:00 Nükleer Başlıklı Kız
13:00 Gestapo
14:00 Rakun
15:00 Staff
16:00 Dem
17:00 Alermoni
18:00 Sınıf 64
19:00 Melatonin

Giriş herkese açık olup herhangi bi ücret söz konusu değildir :) Kampüs MALTEPE'dedir şahane ortam vardır, çekinmeden geliniz, rahatça eğlenip kurtlarınızı dökünüz :twisted: meteorolojiden aldığım bilgilere göre yarın yağış olmayacakmış bunu da ürkerek müjdeliyorum :mrgreen:

selamın aleykum beyler :twisted:

oncelıkle sıze hem cok kızgınım hemde mutluyum bı o kadar
konser ıyıydı valla eglendık kafa neyım salladık costuk
ama 5 bestesı olan bır grup neden sadece ıkı beste calar kı konserde?
sız beste grubusunuz ve bestelerınız ıle anlamlısınız ınsan neden ıkı tanesını calar kı??? ıste bu yuzden sıze kızgınım... bu arada raining somethıng ı calın barı en ıyı bestenız bence o...
yenı bestenız sızın de degısınızle oldugu gıbı bıraz kız metalı olmus bea :D
ama guzel.. bana uymuyo hatta sıkıldık bıraz sız onu calarken ama guzel... bırde neden ıkı tane yavas parcayı ard arda caldınız kı.. acayıp baydı... serpıstırseydınız super olurdu... bu arada can ın vokalı testa ya gıtmedı pek..

benı acayıp mutlu ettınız cunkum KREATOR ve DEATH caldınız... death ı cok ıyı caldınız ve bence can da cok ıyı soyledı(harbiden la) kreayorun basında ufak tefek sorunlar olsa da oda cok ıyıydı... basındakı ananons ıcın can a tesekkuru borc bılırım:)

sonuc olarak ıyısınız beyler.. ama beste grubu olmanızın sızı ayrı kıldıgını unutmadan daha cok beste dıyorum

hay allah razı olsun deniz'im ya! nihayet biri eleştirdi bizi... abi gerçekten eleştirilerin için çok teşekkürler, böyle şeyler söylendikçe zaten biz de kendimize düzen çekmeye çalışacağız, söylediğin şeylerde de yerden göğe kadar haklısın... gerçekten üzerine eğilinesi şeylerden bahsetmişsin tekrar teşekkürler...

ve daha ağır daha sert eleştiriler bekliyoruz... şöle iyiydiniz böle süperdiniz denilince insan mutlu oluyo ayrı konu ama eleştirilmek lazım ki ilerleyebilelim, bizler amatör gruplarız...

Deniz süpersin abi konuş. Hatta daha çok konuş yani. Neden daha çok beste çalmıyoruz gerçekten. Söylediklerinin hepsinde haklısın ve eleştirilerin için sağol. Bir allahın kulu çıkıp da bir şey demedi valla sen diyene kadar. Kreator'dan önce Death çalınca bizim Gökhan onun etkisinde kaldı :D ve Kreatorun girişinde de Pull the Plug girişi yapmaya çalışınca ortalık biraz karıştı. Gazi'ye de bekleriz vaktin varsa. Tekrar çok teşekkürler.

raining something süfer şarkı binbeşyüzüncü kere dinliyom şimdi

bi de abi hey heyleri kaldırın ya :D Şarkı bitince sonunda kendini alkışlayan şarkı hesabı olmuş.Kendinden heyheyli şarkı

şimdi öncelikle tebrikler. çok eğlenceli bi cumartesi oldu benim için.

şimdi olay bahar şenliğiyse daha az beste çalmak daha mantıklı geliyo bana. çünkü (en azından kendi adıma konuşıyım) içip şarkılara eşlik etmek istiyor deli gönül. ne kadar yanlış da olsa bu açıkçası bahar şenliğinin esas amacı bence müzikaliteden çok eğlencedir ve cover şarkılar her zaman için daha eğlencelidir. mesela süper besteleri de olsa bi doom grubu bahar şenliğine gitmez bence ama dandik de olsa alternatifçilerin "şenlendirme" katsayısı" daha yüksek maalesef.

besteleriniz güzel ama millet hail and kill gibi salak bi şarkıda daha eğleniyo.

bi de eleştiri olayı için bişey diyecem. o iş çok sakat ya. şimdi ben mesela zaten anlamam ki eğer nota kaçırdıysanız ya da yanlış çaldıysanız. anca öküz gibi ritim kaçacak, detone falan olunacak ya da sahnede mal gibi duracaksınız, o zaman göze batıyor hatalar. bi de ben açıkçası kıl olurum konsere gelip de mal gibi duran, "hmm acaba gitarist perdenin neresine basıyo, davulcunun baget tutuşu acaba doğrumu" falan triplerine girenlere. konsere geliyosan kafa sallıcan eşlik edecen o zaman da her şeye dikkat edemiyosun.

öyle yani ama yine de
STAY HEAVY :p

Gazi konserinizi de kaçırıcam ben vize haftası yüzünden ya,şimdiden özür dilerim :oops:
Hay zenciler ihfal ede vize haftası denen illet şeyi bulanı :evil:

metalciyem e-zelden metalciyem e-zelden, göynüm geçmez güzelden..efendim melatonini seviyoruz..evet seviyoruz..her şeyi öörendiimiz bu şahsiyetleri eleştremiyoruz ölesiye seviyoruz..öpüyoruz beraber yola devam ediyoruz..
saygılar...

besteyi 5ten daha fazla biliorum ya...demoda 5 + 2/7 + bi de yeni beste varmış dinleyemedigm...raining something konusunda herkese de katılıyorum...buraya (alanya) geldiginizde de neden çalmadınız diye sormuştum konser sonrası :twisted: sizi bestelerinizle, sizin duygularınızla sevdik...bste çılgınlıgı olsun gece gündüz beste çalın, besteler yayılsın herkesin diline peleseng olsun... :D :D :D :D :D

izlerken biara gozlerim doldu...helal olsun ,ders gibi verdiniz ! ...
umarim cok cok daha fazla insan ,bestelerinizi dinleme sansi yakalar...
walla ne desem bos...yiktiniz,ettiniz dicem hepsi daha once bir cok andaval gruba bile solendi zaten...
sadece tesekkurler...

Geri