Melatonin(Heavy Metal/Thrash)-Ankara

Bronx demiş ki:
Yine ve Yeniden Melatonin Salı Yolcu'da...Salı'yı çok seviyorlar zanlımca :D

Arkadaşlar kutluyorum bu çok güzel birşey Yolcu'nun yeri değişse de Melatonin'in programı değişmemiş ;)

Başarılar bu hafta olmazsa haftaya oradayım

Zanlı'n kim oğlum, kim bir şey yaptı sana :LOL: avukat lazımsa haber ver 8) Salı'yı sevmiyoruz alakası yok, gönül ister ki Cuma C.tesi çıkalım ama o kadar iyi çalmıyoruz henüz :) bekleriz, sağolasın

gbanes374 demiş ki:
Madem salı günleri çıkacaksınız programa, sallayın Yolcu'yu, kalmasın Yolcu falan... ("Salı sallanır"'dan yola çıkaraktan...)
Gökhan, bu kadar yükselebilmek için ne kullanıyosun merak ediyorum hehe :twisted: kafalar kopacak (kafa sallayan mosh yapan smiley) :LOL:

Ulan forumda geyik yapmayın. Ben hiç başkasının forumuna girip bir şeyler yazıyo muyum? Evli evine köylü köyüne köyü olmayan kendi forumuna. Valla geçen seneki gibi sallar mıyız yolcu'yu bilmiyorum ama siz yine de gelin. Ben hiç yazmamıştım bari buradan ben de yazayım.

Melatonin Salı Yolcu'da. Yolcu SSK'de. Salı bugün. Melatonin metal grubu.

tebrik ederim melatonin sağlam grupmuş..davul vokali ayrıca tebrik ederim,elinize azınıza sağlık,vay be uzun zaman olmuş iron maiden dinlemeyeli..ha bide anarchy in u.k. gayet şık olmuş..başarılar dilerim..

Bize orada, uzun süredir çalışmadığımız şarkıyı bile çaldıracak kadar, coşku, enerji, destek... veren herkese çok çok teşekkürler. Odun zopha tayfasına ayrıca teşekkürler. Onlara bir rütbe vererek sonlarına bir "a" da ben ekliyorum. Teşekkürler Odun Zophaa. Ha unutmadan bir de canım vokalistim CAN'a teşekkür ediyorum. Bileğimdeki rahatsızlık sebebiyle amfimi dün kendisi taşıdı sağolsun, var olsun. Bu arada

MELATONİN haftaya da YOLCU'da. Hem de Salı.

Hobaaaaaa!!!!

:D hakkaten ya melatonin her gün rembetiko'da salı hariç ama.
valla arkadaşlar biz de istiyoruz uzun soluklu bir program olmasını bakalım zaman ne gösterecek. çünkü bilenler bilir, yolcu'da çalmak maddi ve manevi fedakarlık işidir. biz şimdilik bu fedakarlığı göstermeyi düşünüyoruz. salı günkü gibi güzel bir seyirci oldukça, her program öyle eğlenceli geçtikçe uzun sürmemesinin hiç bir nedeni yok.
haftaya görüşmek üzere...

maddi olarak destek nasıl veririz bilemiyorum ama manevi olarak yanınızdayız her zaman hele de mübarek üç aylara girmişken dualarımız sizlerle efendim :) sadece haftaya değil her hafta hatta mümkünse bir sene boyunca sizleri yolcu da görmeyi tüm kalbimizle diliyoruz temennilerimiz boşa çıkmaz umarım
ayrıca o gelemezsem bile arkadaşları gönderip o "küçük ismail" adlı eseri bir şekilde dinlemek istiyorum :)

saygılar sevgiler esenliklr ve uzun soluklu uzun ömürlü bir MELATONİN :)

Maddi destegi sizden degil bar sahibinden bekliyoruz sorun etmeyin yane.... Bu arada gecen hafta gelmeyan bazı arkadasları bu hafta bekliyoruz, gelmemeleri halinde GUMMF te tokat partisi var haber ola...

Umuty demiş ki:
Maddi destegi sizden degil bar sahibinden bekliyoruz sorun etmeyin yane.... Bu arada gecen hafta gelmeyan bazı arkadasları bu hafta bekliyoruz, gelmemeleri halinde GUMMF te tokat partisi var haber ola...

geliyoz bu hafta umut abim..şiddete gerek yok yav... :LOL:
melatonin rulzzz..

Programın 1. kısmını izledim ertesi gün mesai olduğu için erken çıktım malesef. Melatonini ilk defa izledim gerçekten zevkli bi akşam oldu. Vokalin performansını ayrıca tebrik ederim, şarkıları yorumlarken ki mimikleri çok hoştuve sahne performansı çok iyiydi.. Diğer arkadaşların da ellerine sağlık... İsmail de koptum tam anlamıyla :D Umarım uzun ömürlü bir program olur yolcuda.. Başarılar..

Konserlere gelip kafa sallamayan evinde oturan bi adam olduğumu daha önce söylemiştim :) Sizi de bi kere izledim mesela onda da zaten aynı gün sahne almıştık.. :D

Türk bandralı Melatonin gemisi yarın 21.00 sularını geçerek Yolcu limanına ulaşacaktır. İlgililere tekrar duyurayım dedim.

Bu arada JUNKCAN'ı tebrik ediyorum. BURSA NUTKUNDAN ötürü.

Geri