Melatonin(Heavy Metal/Thrash)-Ankara

O sizin kendi süperiteniz hocam :) performans dediğimiz şey alınan gazla doğru orantılı, sağolun 3 haftadır bizi yalnız bırakmadığınız için. holy wars olayını bundan yaklaşık bi sene önce yine yapmıştık, o şarkı bizim repertuarımızda hiç olmadı :oops: ama gazı alınca sahnede çıkıyo işte olduğu kadar. aynı şekilde intro tadındaki number of the beast de öyle, beraberce hiç çalışmamıştık, nasıl çıktıysa çıktı. sonra demeyin yok efendim siz çalamıyosunuz a.q...
ikinci yarı can'ın hazırladığı playlist resmen yalan oldu tam bi istekler kuşağı oldu yine yaklaşık bir senedir çalmadığımız master of puppets bunun eseri :D çok zevk aldık, iyi ki geldiniz iyi ki yalnız bırakmadınız bizi, teşekkürler... "melatonin gazla çalışan bir hayvandır"

Koçum benim süpersin. doğru two minutes to midnight :D ya benim iron maiden kültürüm biraz zayıftır şarkılarını karıştırıyorum bazen.. pek de sevmem zaten ne o öyle çakkıdı çakkıdı baslar... :D

Gelemedik içkiyi fazla kaçırdık dışarda sonra yalan oldu :S
Skid Row muhteşem bir seçim...
Sebastian Bach gibi kasıktan dize kadar varmış sizin vokalde de. Bunun için şarkıyla harika bir uyumunuz olmuştur eminim...

Bu arada sümüklü mendilimi size kayıt yapmanız için verebilirim. Masteringi de ben üstlenirim. "Can'ın sümüklü mendili" ile yaptığımız kayıt diye albüme not düşmeniz yeterli.

can'cığım bu nazik teklifin için grup adına teşekkür ederim ama sen o sümüklü mendili bize verirsen kendini neye sileceksin? zaten biz ördekçioğluyla anlaştık, kaydımızı düdüklü tencereyle yapacaz, klip için de sağolsun sitelerden deri tabaklayıcısı bir abimiz bize sponsor oldu, şimdi müsadenle tabakhaneye yetişmem lazım...

Burank demiş ki:
can'cığım bu nazik teklifin için grup adına teşekkür ederim ama sen o sümüklü mendili bize verirsen kendini neye sileceksin? zaten biz ördekçioğluyla anlaştık, kaydımızı düdüklü tencereyle yapacaz, klip için de sağolsun sitelerden deri tabaklayıcısı bir abimiz bize sponsor oldu, şimdi müsadenle tabakhaneye yetişmem lazım...

Ordekçioğlu gerçekten kendini kanıtlamış bir marka kayıt konusunda... Gerçekten anlaşma için tebrik ederim sizi. Kısmetse ben sümüklü mendilim ve Kenwood meyve sebze öğütücüsü ile ayrı iki kayıt alıp o şekilde miksleyeceğim kayıtlarımı...

Geyiğinizi seveyim sizin. Bu arada diz, topuk falan yalandır, uydurmadır. Belime sarıyorum iki tur, kravat lazım olursa da boynuma sarıp göbeğe doğru sallandırıyorum, tööbe tööbe...

Geyiğin yine suyu çıkmış burada. Yuh artık diyorum. Başka da bir şey demiyorum. "Charey" nickli arkadaşa güzel sözleri için teşekkür ediyorum. Gelip bize gaz verenlere destekleri için teşekkür ediyorum. Haftaya yine bekleriz.

dağılın ülenn!!! :LOL: ankara sizi hak etmiyo hele ben gelip dinleyemezken hiç hem de!böyle de kıskancım. :twisted: sizin gibi gençleri eylül'de sahnede görmek isteriz arkadaşlar.hem bırakın da artık can mezun olsun.benden yaşlı bi o kaldı okulda."eski" başkanımızdır tabii ben de onun izindeyim görünüşe göre,o ayrı!!! :)

şaka çocuklar şaka,devam edin milletin kulağı müzik duysun ;) kolay gelsin..

Geri