Melatonin(Heavy Metal/Thrash)-Ankara

fonurb demiş ki:
ulan sen etrafındaki insanlara git yok ankararock'a baş vurmayın yok melatonin de başvurmasın şu bu de. sonra da foruma gel geyik yap. var mı lan öyle insanlık.
Evet, bu soruya cevap bekliyoruz basketstar Junkcan Efendi, her boka cevap yetiştiriyosun, buna da cevap verirsen seviniriz ;)

wastelander demiş ki:
fonurb demiş ki:
ulan sen etrafındaki insanlara git yok ankararock'a baş vurmayın yok melatonin de başvurmasın şu bu de. sonra da foruma gel geyik yap. var mı lan öyle insanlık.
Evet, bu soruya cevap bekliyoruz basketstar Junkcan Efendi, her boka cevap yetiştiriyosun, buna da cevap verirsen seviniriz ;)
dövim mi abi döv de yeter hemen otobüse atlarım gelirim,veririm zopayı.

wastelander demiş ki:
fonurb demiş ki:

Abicim olay öyle değil ki :(
Birgün yüzyüze anltırım...

junkcan demiş ki:
wastelander demiş ki:
fonurb demiş ki:

sktr lan!

Burank demiş ki:
junkcan demiş ki:
wastelander demiş ki:
fonurb demiş ki:

sktr lan!

sağol la...
İsteyen herkes başvurabiliyor ama grupları iyi çalma kötü çalmadan ziyade stratejik olarak seçeceğiz(bu kelimeden nefret ediyorum, eksper değiliz, grup seçme konusunda otorite de değiliz)... Kim son dönemler az sahne alıyor Ankara'da kimi uzun zamandır insanlar izleyemiyor, hangi gruba uzun süredir insanlar aç vs vs... Bunları kriter olarak barındırıyoruz, hepsi bu...

junkcan demiş ki:
sağol la...
İsteyen herkes başvurabiliyor ama grupları iyi çalma kötü çalmadan ziyade stratejik olarak seçeceğiz(bu kelimeden nefret ediyorum, eksper değiliz, grup seçme konusunda otorite de değiliz)... Kim son dönemler az sahne alıyor Ankara'da kimi uzun zamandır insanlar izleyemiyor, hangi gruba uzun süredir insanlar aç vs vs... Bunları kriter olarak barındırıyoruz, hepsi bu...

Ben bunu bir yerden hatırlayacağım ama... :roll:

bugünkü programın aslında çok özel bir anlamı var. bu cuma günü sevgili gitarsitimiz umut evleniyor ve bu onun evlenmeden önceki son programı. belli mi olur belki sevgili yengemiz artık gitaristimizin bar köşelerinde zibidilik yapmasını istemez :eek: onun için, güzel, eğlenceli, kafaları kolları kopartacak bir program olacağını tahmin ediyor ve herkesi bekliyoruz.
ufak bir hatırlatma daha;
önümüzdeki hafta umut honeymoon modunda olacağından tek gitarla sahnede olacağız, ondan bir hafta sonrası olan 29 ağustos'ta ise programımız bizden kaynaklanan nedenlerden ötürü gerçekleşmeyecek. sonra da eylül geliyor zaten bakalım durum neyi gösterecek... bilmem anlatabildim mi :D

sitey türkiş tireş ve heviy metal hamsterz is dı lav :metalhead ....

umut başkana mutluluklar ayağına bas ayağına.

klavyeden hep destek tam destek politikamı değiştirebilirim zira işi bıraktım ve salı akşamı matalcılığa ayırabilirim diye dusunuyorum

ahmettuncer demiş ki:
umut'un düğün ne zaman?hani benim davetiyem?

hepinize istanbul'dan sevgiler...

Not: Junkcan the basketstar; "kriter olarak barındırmak" sadece koptum ve yorumsuzum...

asıl sen nerelerdesin. düğün yarın atla gel, sınırsız alkol derim daha ne diyim :d bi daha zor kısmet olur melatonin'in bascısını oynarken görmek :D seni de özledik ayrı konu ahmetcim...

ipeeeeek demiş ki:
ozlem_a demiş ki:
darısı geride kalanlara :) sana , bana , ona....
.....amen..... ben dugunumu garage da yapmak istiorum ama önce aday lazım uuuf damatsız dugun yapsam cok istedim bi anda (özenti genclik) :roll: :p herkes davetlimidir dugune alakasız biri (ben oluorum ) gelebiliomu :p ;)

çık çık.. gençlik nereye gidiyo canım... :LOL: olmaz öle düğün müğün tatilden gelince hem nereye gidiyon oda toplıcazz daha :D düşünmeden yaz bakalım :p
neyse bu arada mutluluklar efem... :D

Geri