Melatonin(Heavy Metal/Thrash)-Ankara

Burank demiş ki:
o zaman tez zamanda garage'da falan bi damatsız düğün partisi düzenleyelim...
Bence kambersiz düğün partisi düzenleyin, yıh yıh :LOL: Umut'a şu dizeleri armağan ediyorum şakayla karışık :D
"Lower the flags, a good man has passed,
He has reached the last of frontiers..."
:LOL: :LOL: :LOL:

Memur rules, yenge de rules... (headbang yapan simili niye çıkmıyor yahu)
Bir yastıkta kocayınız; çoluk çocuk, torun torbanızı okşayınız...
Sonsuz mutluluklar dilerim canı gönülden...

efendiimm...düğünümüzü yaptık, içtik, oynadık, halay çektik....Umut ve Melike'ye bir ömür boyu mutluluk dileklerimizi sunduk geldiiik...
Yakında düğün fotoları burdanda paylaşılacaktır..
sevgileeeerrr....

Bu tayfayı tanıyıp bu resmi gören herkes heralde Onur abim nerde demiştir. Ya da ne bileyim kimse demese bile bu resmin içindekilerden, resme bakarken ah şurada bi de onur abim olsaydı diyenler olacaktır. Bense bu resme bakıp "sadece" 1 damla gözyaşı döktüm. Aylardır her aşamasının geyiğini yaptığımız bu güzel günde diğer dostlarla birlikte Umut ve Melike'nin yanında olamadım. Oysa Ufuk ve Sevgi gibi kadraja giremez miyim kaygısıyla eğilmek benim de hakkımdı. Ya da Çiğdem gibi yamuk yumuk çıkmak(uzaktan öyle görünüyo) Ya da ne bileyim elimi yumruk gibi yapıp serçe parmağımı hafifçe kıvırarak her iki yanımdaki insanlar vasıtasıyle halay çeken insan topluluğuna bağlanmak benim de hakkımdı. Olmadı. Dediğim gibi bu güzel günün güzel fotoğrafları benim için 1 damla gözyaşı. Fazlasını tuttum ki bu mutlu gün daha da hüzünlü kalmasın aklımda. Tebrikler kardeşlerim Umutçuğum ve Melikeciğim. Allah bir yastıkta kocatsın. İnşallah bir daha bu kadar önemli bir günde ayrı düşmeyiz. Sizi Seviyorum. (Hepinizi seviyorum :D)

tarih gibi fotoğraf olmuş. sayalım sol baştan :D
burak - melatonin, cin seddi
ümit, bahar, sercan - gryllus
gökhan - tuşe ve sevdiceği gözde
deniz - kahraman ordumuz, 440 ve biriciği çiğdem
onur - münih falan dolayları çapkın müzisyeni
ufuk - cin seddi ve güldanesi sevgi...

Bir güzel fotoğraf da benden olsun. Mutluluklar dileyerek tekrardan :)

dnuv5.jpg

melike ve umuta mutluluklar
yanlız umut biraz cimrilik yapmış sanırım gelen kokteyllerde içki yoktu damlatmışlar kardeşim :LOL:
nese nese hade bi yastıkda kocayın gençler...çok eğlendik biz valla :p

ben de bişeyler yazmazsam olmayacak sanırım. valla çok güzel fotoğraflar, duygulanmamak elde değil... herşey nikah masasınde evet dedikleri anda dank etti bana. ulan ciddi ciddi evleniyo bu adam dedim :D :D ben de mutluluklar diliyorum ömür boyu.....

not: bu akşamki program tek gitar olacak ve 11.30da bitecek, otobüse yetişicem de eheh... geleceklere duyurulur

Geri