Melatonin(Heavy Metal/Thrash)-Ankara

Bir de yarısma zaten amatör müzik yarısması,kayıtların profesyonel olmasını beklemiyodur sanırım jüri. Sözüm kayıt kalitesinden bahsedenlere yanlıs anlasılmasın :)

hepsini dinledim içlerinde işe yarar fungu var bi de horizon fena değil...jüri nasıl böyle birşey yaptı anlam veremedim açıkçası...melatonin ve cin seddi büyük ihtimalle ilk 10'da dır diyordum ancak listeyi gördüğümde afalladım birde dinlediğimde ki halim bambaşkaydı zaten...

Arkadaşlar, nokiasupersound yarışması ile ilgili yorumlarınızı yapacağınız yer burası değil. Onun için ayrı bir başlık açmışlar zaten. Bence konuşulacak pek bir şey yok. Daha önceden de yazdığım gibi, finalist gruplara başarılar diliyorum. Ha sonucu beğendim mi?.. beğenmedim ama zaten göreceli bir şey bu. Onun için de vay anam falanca grup niye seçilmedi demek anlamsız bence. Neyse ... Melatonin 8 Ocak akşamı yeni bestelerle geliyor. Umarız güzel bir gece olur. Görüşmek üzere...

8 0cak 2006 Heavy Metal 2 Konseri Ankara GARAGE ROCK BAR'da yapılacaktır. Giriş+1 Bira: 6 YTL'dir. Kapı saat 16.00'da açılacaktır.

Sahnedeki gruplar:

Melatonin: Rock Station Festivalinde de 2004 yılında boy göstermiş olan grup, heavy/thrash tarzında besteleriyle yabancı dergilerden bile beğeni topladı. Demolarındaki bestelerinin yanı sıra yeni bestelerle sizlerle olacaklar

KaraLeke: 1.5 yıllık geçmişe sahip heavy metal grubu yenilenmiş kadrosu ile aylar sonra tekrar seyirci karşısında. Bayan vokalli heavy metal grubu, ünlü grupların heavy metal şarkılarını coverlayacak.

Rectifier: 3 kişilik thrash metal grubu Rectifier, Odtu Metal Günleri'ndeki başarılı performansından sonra ilk defa seyirci ile buluşacak.

afis2544sonkucuk.jpg

sayın abim can abim westerlander abim biliyorum untkan damsın ama yeter şu şarkı sözlerini gönde artık hergün sana bakmak için msn'e giriorum ordada denk gelmiyoruz sanırım...time after time ile nightmare nin sözleri var diger 3ünü gönde sen yeter...seni beklioooo...

junkcan demiş ki:
gbanes374 demiş ki:
junkcan demiş ki:
Melatonin: Rock Station Festivalinde de 2005 yılında boy göstermiş olan grup, heavy/thrash tarzında besteleriyle yabancı dergilerden bile beğeni topladı. Demolarındaki bestelerinin yanı sıra yeni bestelerle de saat 20.00 civarı sizlerle olacaklar.
Melatonin 2004 senesinde VII. Rock Station Festival'inde çıkmıştır Can Bey... :twisted:

evet ya yanlış yazmışım, bazen karışıyor öyle, afişe de 2005 yazmıştım 50 kere değiştirdim :(
Gördüğünüz gibi anında süzeltmiştim ben RECTIFIER forumunda Can'ın hatasını... Ama Can inanmamış bana demek ki... :?

gbanes374 demiş ki:
junkcan demiş ki:
gbanes374 demiş ki:
junkcan demiş ki:
Melatonin: Rock Station Festivalinde de 2005 yılında boy göstermiş olan grup, heavy/thrash tarzında besteleriyle yabancı dergilerden bile beğeni topladı. Demolarındaki bestelerinin yanı sıra yeni bestelerle de saat 20.00 civarı sizlerle olacaklar.
Melatonin 2004 senesinde VII. Rock Station Festival'inde çıkmıştır Can Bey... :twisted:

evet ya yanlış yazmışım, bazen karışıyor öyle, afişe de 2005 yazmıştım 50 kere değiştirdim :(
Gördüğünüz gibi anında süzeltmiştim ben RECTIFIER forumunda Can'ın hatasını... Ama Can inanmamış bana demek ki... :?

sağol beni SÜZELTTİÐİN için :)

dün gece tv makineside nokia supersound finalistlerinden 2 grup çıktı programa içimden ah diyerekten çok geçirdim şimdi burada olsalardı ne olurdu diye...ama olacak birgün inanıyorum size baya...bir de bugun cafe girerken içerde time after time açıp milletin tepindigini görmek çok büyük zevk verdi bana nedense bu arada ben alanya yaşıyorum sınırlarınızı aşıyorsunuz abilerim...

Şöyle bi 10 gün memlekete kafa dinlemeye gittim baya muhabbet dönmüş buralarda.Yok 2005 yok 2080 :LOL: Sahneyi de özledik, yeni beste sözü verdik ama malum iş güç :cry: ne olursa olsun beste ağırlıklı bir playlist boynumuzun borcu; yeni beste de içimize sinerse, güzelce oturtabilirsek çalacağız inşallah...

Geri