Catafalque

Uzun süredir buluşmak istediğimiz İzmir seyircisiyle,Deu Rock ın katkılarıyla 19 Mart Pazar günü İzmir Kemancı da görüşmek üzere arkadaşlar...

Catafalque
Rampage
Dawnfall

İzmir Kemancı
19 Mart Pazar
Kapı açılış:17:00
Bilet:7.5 ytl (bira dahil)

ben de bayadır vardı albüm ama ilk kez şimdi dinliyorum
keşke daha önceden dinleseymişim ya
ilk kez dinlememe rağmen beğendim kalite belli ediyo kendini
başarılar

Morphine9 ;
Nisan itibariyle Istanbul daki konser tarihlerimiz aciklanacak..ve buyuk bir aksilik cikmazsa takip eden aylarda yeni album ile tanisacaksiniz..

Arkadaşlar bahsi geçen İzmir DEÜ Rock Konserine
Soul Sacrifice ve False In Truth da eklenmiştir :evil:
Ayrıca Ankara Black Winter Day organizasyonundaki gibi bir tur olayı da düzenlenecek gibi görünüyor.Gelişmeler yakında....

catafalque demiş ki:
Arkadaşlar bahsi geçen İzmir DEÜ Rock Konserine
Soul Sacrifice ve False In Truth da eklenmiştir :evil:
Ayrıca Ankara Black Winter Day organizasyonundaki gibi bir tur olayı da düzenlenecek gibi görünüyor.Gelişmeler yakında....

False In Truth yalan oldu bilginize..

geçen sene kemancı konserleri serisinde serdar öztopa gittiğimizde adını söyleyemediğimiz bi grup sahne aldı :) baya bi uğraşmıştık adlarını söyleyebilmek için, ama sahneden ayrılırken onlar biz coşkunun zirvelerindeydik ve helal olsun be demiştik. daha sonra barışarockda sahne alacaklardı ve pazar gününü bekliyorduk hardn heavy show için ama cumartesinin yorghunluğu bizi pazar günü ağaçalrın altına yatarak konseri izleme olnağı verebildi. hatta oradan uzanırken arkadaşla şöyle bir konuşmada geçti aramızda abi vokal saçlarını kestirmiş, hakket falan... sonrasında soul sacrifice sahne aldığında ise abi vokal saçlarını kestirmişti ama şimdi uzun saçla sahnede :D gibi bi konuşma geçmişti. sonradan öğrendikki vokal askerdeymiş, soul sacrifice ın vokali çıkmış kemancıda falan.
ülkemizde iyi müzik yapılmıyor diyenlere baktığımız zaman bunların birşeyler üretmeye çalışan müzisyenlere devamlı özenti simgesini yapıştırdıklarını görürüz. pentagram çıkar ilk yıllarında slayer özentisi derler, cem köksal çıkar malmsteen, taylan ayık çıkar wasp, catafalque çıkar nightwish.. garip olaylar.
özetle şunu söylemek isterim catafalque işini çok iyi yapan bir gruptur ve desteği de haketmektedir.
sevgilerle.

22 NİSAN CATAFALQUE KONSERİ - KEMANCI

HEAVY METAL GECESİ 22 NİSAN CUMARTESİ SAAT 21:00 DA KEMANCI'DA

-CATAFALQUE
-FALSE IN TRUTH
-SOUL SACRIFICE

Giriş : 10 YTL

1142449607.jpg

bugünkü İzmir konseri eminim süper geçecektir. gidememiş olmanın üzüntüsü içindeyim. buradan soul ve catafalque kankalarıma iyi eğlenceler diler, tüm İzmir tayfasına bu konseri hiçbir şekilde kaçırmamalarını tavsiye ederim...

daha yeni yeni dinlemeye basladim bu grubu daha dogrusu yeni duydum vokallerin sesi cok guzel cikiyo calanlar da gercekten guzel caliyo cok guzel bir muzik yani Turkiye de de bu is yapilabiliyormus dedirtiyor insana umarim yolunuz acik olur

bu arad sitenizde sorun mu var baslangictaki resme tiklayinca ebay a gidiyor?

hasta oldum beah bu gruba ben. saol alper abi cd için..:) bide edirne tarafına gelinde konser için tam olsun :)

Geri