Felis

Teşekkürler Batuhan, temennilerimiz karşılıklıdır..

Odtü Stadyum'da bizlerle coşan, eğlenen ve en güzel konserimizde yanımızda bulunan herkese çok teşekkürler, çok güzel bir deneyimdi bizler için..

Bu arada sevgili arkadaşlar, 13 Mayıs Cumartesi 23:00 sularında Saklıkentte 80'ler gecesi'nde sahne alacağız...Bekleriz.. :idea:

rakundan son haberler:

rakun! 11 mayısta ankara üni şenlikleri
13 mayısta saklıkentte olacak

lotr'da hakan ve giray fena ellerine aldılar
counter'da direk ağız kırdılar

bütün güzel yorumlar için çok teşekkürler,çok saolun.ankara üniversitesi bahar şenlikleri kapsamında 11 mayıs perşembe 14:45 te başlayacağımız konsere hepinizi bekleriz :zipla

Ayrıca 13 mayıs cumartesi saklıkent konserinede hepinizi bekliyoruz arkadaşlar,sağlıcakla kalın :kustum

heyooo

Selam millet,
Ya sizlerle uzun uzun sürelerdir beraber olmak ne güzel sevgili rakun, durum size şiir yazayım sevgili rakun

Resimlerinize baktım web sitesinde, gördüm şenlik var odtüde
Akşam oldu koştum oralara vardım bir solukta
Koşa koşa bastım çimeler çayırlara stadyumda
Unutulmayan bir gece yaşadım, ama eğlenmeye sizinle başladım
Ne güzel insanlarsınız hepiniz, albümlerinizi ada müzikten almak isteriz...

O gün bu gündr yazar oldum birşeyler
Dünyama giren çıkan arkadaşlar ne der?
Türkiyede tek grup var tek geçerim
Ünü heryere yayıldı temenni ederim

albümü olmayan gruba ben grup demem :p
albüm yapın leeenn..
olmadı patladın bi kanal kayıt be ayıbediyonuz :D

sizi 1. seçmeyen yarışmalara buradan çok içten gelen güzel dileklerimi sunuyorum ;)

Tasin Gurd, ne diyeyim sana, senin için Tom Bombadil şarkıları çalcam:) muehueh
yapmışken hepimize birer tane yazıver madem, elin değmişken:)

Dost RAKUN a selamlar

Defalarca tebrikler arkadaşlar çok güzel işlere imza atıyorsunuz.
:taptim
Allah yolunuzu açık etsin.
:tap:
Dilerim hak ettiğiniz yere en kısa zamanda gelirsiniz...
:metal

Saygılar...

dost GAREZE de selamlar burdan

muratcım cok saolasın,sizde çok başarılı işlere imza atıosunuz hep böle devam,en kısa zamanda bi konser ayarlıyalamım :twisted: :evil:görüşmek üzere :elsalla

rakun'u ben eski adını kullandığı zamanlar bizizden biliyorum,orda baya severek,eğlenerek izlerdim programınızı,şu an grubun son halini bilmiyorum,hani aynı kadro mu değişti mi ama günün birinde aynı sahnede çalmak da varmış,11 mayısta sizden önce biz varız,başarılar,sevgiler..

cener hangi kadroyu bildiine göre deişir, ama eskiden daha farklıyız diyebiliriz rahatlıkla... en azından şöle söliyelim, eskiden tamamiyle cover grubu olan nightshot, yerine beste grubu olan rakun'a bıraktı, mesela bu bir, iki, ezgi gitar çalmaya devam etsede, artık ağırlıklı olarak klavye çalıyoki buda gruba çok farklı bi hava kattı... nese böle işte :)

evet arkadaşlar yarın 14:45 ankara üni, tandoğan kmapüsündeyiz

cumarteside saklıkentte, o saat kaçta en küçük bi fikrim yok

raistlinmajere demiş ki:
cener hangi kadroyu bildiine göre deişir, ama eskiden daha farklıyız diyebiliriz rahatlıkla... en azından şöle söliyelim, eskiden tamamiyle cover grubu olan nightshot, yerine beste grubu olan rakun'a bıraktı, mesela bu bir, iki, ezgi gitar çalmaya devam etsede, artık ağırlıklı olarak klavye çalıyoki buda gruba çok farklı bi hava kattı... nese böle işte :)

evet arkadaşlar yarın 14:45 ankara üni, tandoğan kmapüsündeyiz

cumarteside saklıkentte, o saat kaçta en küçük bi fikrim yok

eveeeet, yazım hatalarını dikkate bile almıyorum ama anlatım bozukluğu, özne-yüklem uyumsuzluğu ne ararsan var.. yerlere yattım gülmekten..cümleye bak..

Selam millet her kese selam. şiir köşemize hepiniz hoş geldiniz :D

Hangi bas gitardan çıkar böyle ses acaba
Ayaklarım yerden kesilir hakan si teline vurunca
K-5 elinde müziğin çoşkusu kulaklarımda
Ancak onunla coşarım her parçanın başlangıcında
Nitekim K-5 ellerinde inler, önce korn sonra Hakan Hoca

Giray sonesi:

Giovanni diye gezerdi Napoliden geldiğinde
İş edindi şarkı beste yapmayı kendine
Rakun hayatıdır, yüzü güler adı geçtiğinde
Ay ışığında var la sol fa mi
Yanar insanın kalbi kayıp ikinin solosunda

Aklım buz gibi yanına koştum
Nitekim bir baktım gitar solosuyla coştum
Tahsindir bunu yazan, şenliklere koştum...

yahu bunlar üzerine diyebilceim tek bi şey var, herkese tahsin gibi bi arkadaş nasip olsun.

walla grupta sözleri iiki ben yazmıyorum diyorum, irenç mesajlarımı okuduktan sora

Geri