The Aluminium Company (Rock) - Ankara

sanırım ben sizin konserde vardım ama hatırlayamıyorum bir türlü..yani belkide yoktum ama..aklım karıştı walla..ama baya merak ettim, bir dahaki konser bir an önce olur umarım..başarılar!!

Unutulmaz bir performans değildi, yani! :cry: ;) Merak ettiniz ise, internet sayfamızda bir kaç bestemizi bulabilirsiniz, ve konserden bir kaç fotoğraf da var. Belki hatırlarsınız bizi - ve hemen tekrar unutmaya çalışırsınız! :LOL:

arkadaşlar bu cumartesi bitlikte sahne alıomuşuz. Hepinize başarılar iyi çalışmalar... Umarım geçen konseriniz gibi iyi bi performans olur....

Bülent, çok teşekkürler. Sanırım Cumartesi eğlenceli olacak. Biz de Pokerhead'e başarılar diliyoruz.

Giray, Pazar günü ben kesin oradayım. Endorphine'i tekrar dinlemek çok iyi olacak. :)

Bu cumartesi aynı sahneyi paylaşıyoruz.... İşallah en güzel saatler bizim olur :D başarılar arkadaşlar... cumartesi görüşmek dileğiyle...

Konser ayrıntıları yazmayı unuttum. :oops: Yarın (9 Nisan Cumartesi) Biziz'de çalıyoruz, yine bir Rock Alive konserinde. Pokerhead ve Kaçak de çalıyor, ve bir grup daha olabilir, emin değilim. Sanırım biz saat 6'da sahnede olacağız.

evet Gary,
çok teşekkürler güzel sözlerin için,
büyük ihtimalle biz de cumartesi Biziz'de olacağız...
yalnız Sizi dinlemek için...

Amfi için tekrardan teşekkürler... Gerçekten çok teşekkür ederim... Sizi dinlemeye kalmak isterdik ama ne yazıkki maçımız vardı o yüzden de kalıp dinleyemedik... Bir dahaki konsere yine birlikte olmak dileğiyle... İyi çalışmalar... :)

Can, teşekkürler, hem mesajınız için hem de Pokerhead'in bugün verdiği harika performans için. Çok eğlendik.
Cantu, bir şey değil, tekrar aynı sahnede olursak, yine yardım ederiz. Başarılı bir performans için tebrikler.

Merhaba, bugün sizi ilk kez dinledim, gayet iyi idiniz. Çok farklı bir tarzınız var. Müziğinizde belli bir hava yakalamışsınız. Daha önce Endorphine ile birlikte çalmışsınız ancak o zaman ben grupta değildim :( Umarım başka bir organizasyonda birlikte çalarız. Başarılar

cok iyidiniz gercekten dinlemekten cok zevk alıyorum sizi. Cok ilginc ve zevkli bi tarzınız var ve gercekten basarılısınız. Thank you for suporting us! Geldiginiz icin ayrıda da tessekur ederim umarım baska oranizsyonlarda da aynı sahneyi paylasma olanagımız olur. Pokerhead'i beyendiginiz gerekten cok sevindim. I will say this again and again without giving up...you guys are GREAT!!! Yeah!SEe ya

Bence o günkü gruplardan rayına en iyi şekilde oturmuş olan tek grubu Aluminium Company ydi. Sizileri izleyince anlıyo insan daha öğrenecek şeyin ne kadar çok olduğunu. Pokerhead ve Alum,nium Company oldukça farklı iki tarzda müzik yapsalarda gayet iyi bi karışım oldu bence. Sizinle sahne paylaşmaktan çok mutluyuz. Konserinizde Çok kişinin olmaması gerçekten yazık oldu ben sizi sahnenin kenarından izledim ve geçen konserinizde olduğu gibi yine çok beyendim.
Yaptığınız müzik için sonsuz saygılarımızı iletiyoruz ve yorumlarınız için Pokerhead olarak teşekkür ediyoruz. BAŞARILAR...

bence de güzel bir konserdi..çok kişi olmaması şaşırtıcı ama güzel bir konser kaçırdılar! tarzınız güzel ve sizi dinlemek çok eğlenceli..en kısa zamanda tekrar dinlemek dileiyle! başarılar tebrikler

sizin için tam bir gölge bar grubu diyebilirim tarzınız çok güzel sizinle tekrar aynı sahneyi paylaşmak istiyorum umarım ilerde görüşürüz tekrar başarılar harikasınız...

2. grubumla konser verdik pokerheadle şimdi sıra seydunada ümidim seydunayla birlikte konser vermektir 23 nisanda bizize bekliyoruz seyduna idea ve durak sahne alacak ham tanışmak isterim bekliyoruz..

Dünkü konserde moralımız biraz bozuldu, sanki biz çalmaya başladığımızda dinleyiciler kaçmaya başlıyor. Bakıyoruz, sadece yerleri süpüren adam var, mesela. :LOL: Çok komikti. Ama şimdi bu foruma bakıyoruz, çok güzel destekleyici mesajlar var. Herkese teşekkür ediyoruz.
Can, 23 Nisan'da ben oradayım!

Geri