Anova (Hard/Heavy) - Ankara

rockalive28.JPG

eyvallah özcan... gurup artık geleceğinin şekillenmesi için ciddi kararlar verme arefesindedir. tatil dönüşü A n O v A gelecek planlarını buradan tam buradan duyuracaktır, görüşmek üzere esen kalın...

Emre'cim yalnız senin bahsettiğin 3 sene Anovayla ilgili değil,geçen sene en son benim de dahil olmamla Anova grubu kuruldu,önceki 2 sene ayrı bişey Anova demeyelim ona, ve bu seneye kadar bizimle olduğun için biz teşekkür ederiz...Evet Anova yoluna yeni bir bas gitaristle devam edecek,gelişmeleri burdan haber vericez...

3 yıl önce temelleri atılan, o kadrodan bu güne değişmeyen elemanlardan bir olan ben istenmeyen nedenler dolayısıyla
A n O v A gurubundan ayrılıyorum. :roll: ayrılırken, severek ayrıldığımı belirtmek isterim. kalbimin bir köşesi hep bu gurupla olacak.
umarım bir o istenmeyen nedenler düzelir bu arada bu üç sene içinde emeği geçen;

Başta ilker, arda, caner... ve emeği geçen, akif, doğuşhan kara, deniz piri, sercan kavaklı,
mert, özcan...
ve bize destek olan a.ü. müzik toplulukları, CİN SEDDİ :idea: , a.ü. gıda müh. elemanları:

hepinize sonsuz teşekkürler...

emrevbas
(A n O v A basdı)

Kolay gelsin...

Anova yeniden canlanıyor....Bu yıl, makul mantıklı yani şöyle kaliteli bir demo kayıt , yepyeni besteler ve yepyeni bir playlist üzerinde çalışıyoruz ve grup bir müddet şu anki 3 kişiyle işleri rayına soktuktan sonra yeni basçısıyla konserlerde kendini tanıtacaktır...En kısa zamanda görüşmek üzere..

Anova canlı performanslara nihayet başlıyor,yeni basçının gruba dahil olması ve playlist çalışmalarının ardından ufak ufak kendimizi gösterelim istiyoruz..

Bu pazar büyük ihtimalle Biziz'de olacağız,zaten kesin saati Deprem buraya yazar sanırım...

-görüşürüz

selam herkese,
uzun zaman oldu görüşmeyeli, sizi dinlemeyeli,
belki pazar biziz'e gelebilirim...Başarılar dilerim yeni çalışmalarınızda...

teşekkürler özlemcim,valla siz de özlettiniz kendinizi,şu an bildiğim kadarıyla ankarada düzenli bi programınız yok ama olursa haberlerinizi bekliyoruz,zaten takip ediyorum forumunuzu...
-desteğiniz için teşekkürler

Geri