lepistes

Beyler çok önemli bi haberimiz var. Herkes şaşırcak ama elimizden gelen bişey yok.

VOKAL VE GİTARİST ÖZGENÇ GRUPTAN AYRILDI...

Bişey üretemediğini ve gruptan ayrılmaz istediğini söyledi. Galiba bundan sonra Lepistes dağalacak...

Grupta pek bir eksiklik yoktu bence ama biraz vokalin calismasi gerektigini dusunuyordum ama grubun dagilacagi kadar da kotu degil yani iyiydiniz ha bunları Tunç'u tanıyorum diye soylemiyorum Lepistesten daha guzel seyler olacagini bekliyordum tam da..

ya bence de dağılmasın madem birşey üretilmediğini düşünüyor. biraz çalışarak üretir. zaten şu ankara'da yabancı pop punk yapan kaç grup var? saçma olur dağılırsa

8O lan olum lepistesi felan dagıtmayın küfrettirmeyin bak :evil: olm ne gısel gidiodu gerci son 1 sene felan sızlerden uzak kaldım ama yaklasık 60 gun sora beraber olacaktık sora beraber konser felan olm :dan bi kac kez daha dusunun bu olayı ozgenc bi kac kez daha dusunsun illede ayrılacam diosa siz devam edin olm

beyler bayanlar biraz vakit verin bi seyler dusunuyoruz bi son dnm yapıcaz ama bu seferde olmazsa olmaz grup iyi biliyoruz ama şarkı yapmaya çalışıyoruz asıl gruptan ayrılma isteğim buydu ama biraz vakit verin tunca da bana da koksala da burdan acıklıycaz ne olucagını ( reklam fln yapmıyoruz bu dedikodudur ) saygılar...

özgenç hiç bisiyi bırakmamıstır....artizlik yapmaktadır ;) sadece mantıklı bi iki fikri vardır bunları isleme sokmak için artizlik yapmaktadır ;) nese hade bakem...iyi çalısında sizi senliklerde dinleyip cosalım
sevgiler ;)

İlk sana çalıcaz andaç.Yalnız iki ay dedik de öss 'ye az kaldı benim için.Herhalde tunç ile özgenç yapmaya çalışacak.Ben sınav gününe kadar ders çalışmayı planlıyorum....

Geri