lepistes

lepistes sizi seviyorum yawwwwwww

sizsiz bir hayat düşünülemez arkadaşlar siz rock un kıralısınız....

ne yaparsanız yapın teksinizzzzzzzzz muhaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaa

geliriz de orda calacaklarınız neler yani repertuar muhabbeti ne onu sölerseniz bizde hazırlıklı geliriz :metalhead neyse sabırsızlıkla Park Ormandaki konserinizi bekliyoruz SİZİ ÇOK SEVİYORUZ... :taptim :zipla

UuYuRR demiş ki:
park ormana giderken benide alin evden. tunc biliyor. bu konseri asla kacirmam. kardeslerimi bide ormanda izliyeyim... bekliyorum haberinizi
cok saool uyurcum gelsın herkesı beklıyoruz 20 25 kısı olursa otobus kaldırırız dıe dusunuyoruz gelmek ıstıyenler sıteden ulaşsın bize kesın gelıcekler o kadar fazla olursa otobus kaldırırız kesın herneyse play list henuz bellı değil ama yeni sarkıların oldugu kesın...

Lepistes bende varim park orman da eminim yine yer yerinden oynuyacak arkadaslar :p :p

insallah 2006 altida sizlerde kurban gibi sahnelerde görme imkani buluruz akadaslar sizi hiç birakmayacagiz taki punklar ölene kadar hade basarilar arkadaslar :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

ewet koksal hakli TUNC OZGENC.. baska gruplarlada caliyo olabilirsiniz ama bu kendi grubunuzu ihmal anlamina gelmez. Bu grup sizin siz kurdunuz simdi baskalari icin deyilde kendiniz icin calisin bu yaz biraz kasin emek werin yoorulun. diger gruplarlada calin ama kendi eserinizi yok etmeyin yaz1k olur...

Geri