lepistes

bizim davulcumuz ulaşamıyoruz cep telefonu kapalı biz şehir dışında okuyoruz nerden duyalım burda bizim arkadaşlarımızdan bılen varsa bıze solesın dıye yazdık genede forum a uymuosa eyvallah...

Merak etmeyin abi burdayım. İyiyim siz beni boşverinde kıbrısı anlatın bakalım neler yaptınız oralarda?

Özgenç hani Kasım'da geliyodun? Köksal'ı da öek getir buraya Vefa falan.. Özledik olm sizi.. Olaya bak yaa grup elemanlarımı göremiyorum yaa. Varmı bööle bişey yaa?

Gelirken rakı getirmeyi unutmayın olm. Sigara da istiyorum bak..

Neyse hadi eyvallah en kısa zamanda ben sizi arıcam...

ozgenç-köksal
nasılsınız neler yapıyorsunuz dersleriniz iyimi buraya alkolik olup gelmeyin ders-muzik bunlara bakın....
sizleri özledim.gelin andac cafe yi dagıtalım.pavyon kapatır gibi kapatıp sizi dinleyelim.
kendinize iyi bakın...

en sonunda tuncu msn de bulduk bundan dolayı cok mutluyuz konustuk kimse merak etmesin biz iyiyiz rashit abi cok ozledik seni ismayil abiyi fln ben gelicem kasımın 12 sınde yaparız konser fln andac forevar burda da meshurmusuz da haberımız yokmus mıllet bılıo bızı neyse herkese slm lar ...

Evet kıbrısta tanıyan baya kişi çıktı.Reşit abi sağol ya iyiyiz harbi harbi ders çalışıyoruz.Çünkü hazırlık tofel derecesinde olmuş(bilkent gibi)Bölümde ingilizce olduğu için sabah akşam ing çalışmaya başladık.Gelince süper bi konser yaparız.Andaç Cafe geri döndü!!! Excellent

Herkez kendine ii baksın!!!
Nice to meet you!!! byeeeeeeee..........

Reşit Abi sen merak etme ben kanlarına girdim. Noralde Köksal gelmicekti sadece Özgenç gelicekti ama dün konuştuk verimli oldu baya...

Gelsinler sadece size çalcaz söz..

of of ozgencle msnde konusmaktan yoruldum cok yakinda koparticam onu lepistesten yan bi projeye sokucam:) kibrista kuru bir baliktir lepistes...kilosu 5ytlden...

Arkadaşlar " naber abi nasılsın " "ya oğlum nerlerdesin" vs... tarzındaki mesajlara devam ederseniz üzgünümki başlığınızı silmek zorunda kalacağım .

sakın lutfen bu baslık bır daha sıl8nmesın.. vallaha ben kefılım bısey dıyen olursa sızden once ben uyarıcam... eger eskı baslıkta sılınmeseydı 1000 mesajı coktan gecömıstık.. saygıları sunar ozenle ılgılenıcegımı tekrar belırtırım...

MLH demiş ki:
nbr lan napıon koksal&ozgenc
lepistes_ozmo demiş ki:
iyiyiz melihçim saol gelicez kasım 12 sınde goruselım istersen kendine iyi bak...
aydinpusthu demiş ki:
of of ozgencle msnde konusmaktan yoruldum cok yakinda koparticam onu lepistesten yan bi projeye sokucam:) kibrista kuru bir baliktir lepistes...kilosu 5ytlden...

Abi bu tür yazıları lütfen özelden konuşalım.Yoksa sayfa kapanıcak.Herkes Forum kurallarını okursa sevinirim.Nbr ,nasılsın... gibi kişiye ait yazıları lütfen özelden atınız.Burası lepistes grubu hakkında görüşleriniz için açılmıştır.Eğer illahada lepistes'in forumu kapansın diyorsanız.Buyrun yazın...

Geri