Endorphine

sana aynen katılıyorum giraycım

bütün grup olarak izleyicilerin karşısına
çıkacağımız günü bekliyoruz herkes çok
heyecanlı umarım en kısa zamanda
sahnelerle ve dinleyicilerle buluşuruz.

artık çok daha umutluyuz sanırım
eski günler geri gelecek...!

ehe furkan o avatar ne güzelmiş..olum valla yeni vokali bilmiyom ama hacettepedekiyse ben çok beğendim..hacettepe konserinden sonra görüşemedik zaten..bence performansınız iyiydi..tabi davulcu değil tenekeci olduk orda..malum trampet..ama o perfect strangers ı çalarken beni ayağa kaldırdınız ya o bile yeter bana
hadi kalın sğlıcakla..

sevgiler

onurcum sanırım daha bulamadılar. dürüst olmak gerekirse endorfin konseptine uygun bulmamıştım o hanımfendinin tarzını. geriye kalan elemanların sahne de sıkı bi duruşu vardı. her şeye rağmen az sonra konsere çıkıcağımızı unutturdularbize :oops:

Evde finallere çalışmaktan ot olduğum için ben de tam bilmiyorum yeni vokal durumunu ama 2 gün önce güzel haberler geldi bana.. Bu sefer oldu gibi imiş. Umarım öyle olur..

Kutlama biralarını bekliyorum heyecanla.. :D

arkadaşlar çok sağolun ya
hiç merak etmeyin kutlama biralarını
hep beraber içicez bu arada yorumlarınız
ve desteğiniz için bütün KIRMIZI BÜLTEN
çalışanlarına teşekkür ediyorum...!

umarım bu sefer olur..!

blinddream demiş ki:
ehe furkan o avatar ne güzelmiş..olum valla yeni vokali bilmiyom ama hacettepedekiyse ben çok beğendim..hacettepe konserinden sonra görüşemedik zaten..bence performansınız iyiydi..tabi davulcu değil tenekeci olduk orda..malum trampet..ama o perfect strangers ı çalarken beni ayağa kaldırdınız ya o bile yeter bana
hadi kalın sğlıcakla..

sevgiler
Üstadım son Hacettepe konserindeki vokal eski vokalimizin jübile konseriydi.O gün bugündür vokal arayışlarımız sürmekte ama son 1 haftadır heyecan verici gelişmeler var.Kırmızı Bülten elemanlarını birer birer gözlerinden öperim...

Dienekes demiş ki:
Evde finallere çalışmaktan ot olduğum için ben de tam bilmiyorum yeni vokal durumunu ama 2 gün önce güzel haberler geldi bana.. Bu sefer oldu gibi imiş. Umarım öyle olur..

Kutlama biralarını bekliyorum heyecanla.. :D

seni en kısa zamanda aramıza bekliyoruz üstüncüm
hadi artık bitirde dön özledik valla 8)

sonunda üstünde sınavlarını bitirip aramıza döndüğüne göre ufak tefek sorunları halledip
eski günlere geri dönmenin zamanı geldi...

bu arada KIRMIZI BÜLTEN forumunda
hakkımızda çok hoş düşüncelerle karşılaşıyorum
bu durum beni inanılmaz keyiflendirdi...

bu aksaklıkların yaşandığı son 1,5 ayda
yanımızda olan ve desteğini bizlerden
esirgemiyen tüm dostlarımıza
TEŞEKKÜR EDİYORUM...!

enderbas demiş ki:
ooo abi ENDORPHİNE yerinde durmuyoki
iki gün giremedik kaynamış forum...
Let's Rock falan ne iş crizzy kambersiz
şenlik olmaz ben de geldim...

Ohoooo Enderciğim sen daha oluşumun binde birini görmedin :twisted:
Geçmişte yaptığımız hatalardan ders aldık.Unutmayalım ki hata yapmak insana mahsustur ama aynı hatayı tekrarlamak aptallara mahsustur :idea: :!: :idea:

arkadaşlar,
bu LIVE8 konserleri ilaç gibi geldi,
ruhumuz senlendi, kulaklarımızın pası silindi,
ama duyarlı olalım lütfen,
burdan tüm müzik camiasına sesleniyorum,
sesinizi duyurun
www.live8live.com adresine gidin, isminizi yazdırın,
artık cocuklar ölmesin...

abi
eğer bu öyle bişeydi ki her güzel şey gibi çabuk bitti
benim 11 saatimi yedi,
ama helal olsun
her 3 saniyede 1 çocuk ilaçsızlık ve açlıktan ölüyor...
bunu durdurmak lazım...

crizzy demiş ki:
abi
eğer bu öyle bişeydi ki her güzel şey gibi çabuk bitti
benim 11 saatimi yedi,
ama helal olsun
her 3 saniyede 1 çocuk ilaçsızlık ve açlıktan ölüyor...
bunu durdurmak lazım...
Belki bu olayı tartışmak için yanlış bir topic ama
Birincisi The Who ve Pink Floyd için harcamış olduğum saatlerin helali hoş olsun
İkincisi ise insanların Afrika'daki sefaletin büyüklüğünü birazcık da olsa kavrayabilmeleri için bence empati yapmalılar.Bir düşünün 3'er saniye arayla babanızı,annenizi,kardeşlerini,arkadaşlarınızı... kaybediyorsunuz :!:
Arkadaşlar bu durumun düzeltilmesi için elinizden az da olsa birşeyler geliyor :arrow: www.live8.com adresine isminizi yazdırmak :!:

arkadaşlar,
aradığımız vokali bulduk denebilir sanırsam,
gerekli bilgileri en yakın zamanda bu forumdan sizlere ulaştıracağız...
saygılar...

Duyduğum kadarıyla Endorphine son çare olarak erkek arkadaşlarımızdan birine östrojen vererek vokal yapmaya ikna etmiş. Hatta adam etek giymeyi bile kabul etmiş :D
Arkadaşlar affınıza sığınarak yaptım espirimi, kimse alınmaz umarım :D
Peki, sevgili Endorphine neden sadece hatun vokal düşünüyorsunuz? Ya da ben mi böyle biliyorum?

Geri