Endorphine

Walla çok uzun zaman bekledik ama deydi sanırım bu kadar güzel bi organizasyonla geri dönmek muhteşem,
80's seven herkesi 16 Nisan Pazar günü Gölge'ye bekliyoruz

CaGDaSH demiş ki:
HOBAAA!!!
Ölmessem ordayım arkadaşlar :D
Çağdaşım gelesin,biramı içesin sana Dio'lar çalalım :) :metalhead

ya
konser afişini acaba çok mu erken verdim ya?? walla dayanamadım daha fazla, insan 10 ay bekleyince... :D
ya unutulmasın bu konser, es geçmeyin ya... :(

yok yani siz kaybedersiniz sonucta... :p

vay gary çok sağol ya. görüşmeyeli çok uzun zaman oldu özledik gerçekten orda olman bizim için yeterli, senin gibi arkadaşların destekleri bizi çok mutlu ediyo. çok sağol 16 Nisan'da Gölge Pub' da görüşmek üzere :D

Ne çalıyosunuz oğlum siz? Ne ayaksınız :LOL: Var mı Diyo var mı diip pörpıl hıı? Görecez 16 Nisan'da ak koyun kara koyun ortaya çıkacak :twisted: Siz utanmadan bi de Child in Time çalarsınız şimdi :twisted: ne diyim allah akıl fikir versin hehe

eyw kardeş çalarız tabi yeterki söyleyen olsun :D işte 16 sında konser var dediler öyle oldu yani..:D
bu arada Can cım kara koyuna ihtimal bile vermiyoruz illaki ak koyun olur kanımca :D:D
bu arada aklı olan bulaşmaz bizim playliste ama hadi hayırlısı... :D
sende orda olcan dimi konserde gelirsen iyi olur ya eğleniriz hep beraber :D

10 aylık bi Endorphine'in susuşunu en güzel şekilde bozacağınıza inanıyorum.16 nisan'da Gölge de beraberiz...Ben de cidden Endorphine'in son durumunu çok merak eder durumdayım.Umarım kadronun bu son hali,hep son hali olarak kalır uzun yıllar devam ettirirsiniz bu kadroyla...

AluminiumBass demiş ki:
Çok sevindim, ben, çok. :D Hiçbirşey benim orada olmamı engelleyemez. Kutlama biraları benden! :LOL:
Gary sağolasın
Hazır kendimize gelmişken AC ile de bissürü bissürü konserler versek aslında :p Siz ne alemdesiniz ,ne zaman aynı sahneyi tekrar paylaşçaz?
Kuliste şampanya patlatma sözüm hala geçerli :D

wastelander demiş ki:
Ne çalıyosunuz oğlum siz? Ne ayaksınız :LOL: Var mı Diyo var mı diip pörpıl hıı? Görecez 16 Nisan'da ak koyun kara koyun ortaya çıkacak :twisted: Siz utanmadan bi de Child in Time çalarsınız şimdi :twisted: ne diyim allah akıl fikir versin hehe
Hehe abi bizde bi vokal var ne versen o oktav senin bu oktav benim çatır çatır söylüyo :D Konsere gel de gör bak :p

Furkany demiş ki:
wastelander demiş ki:
Hehe abi bizde bi vokal var ne versen o oktav senin bu oktav benim çatır çatır söylüyo :D Konsere gel de gör bak :p

ya Furkan çok alem adamsın ya...
kim kaybetmiş de endorphine vokal bulcak ya saçmalama...
ben ihtimal bile vermiorm artık dinleyenler napsın...

şakaaaaa...
bulduk!... :D

evet abi sanırım bulduk...! :D

umarım grubumuzun hakettiği bir performansla sahnede olacacağız ve ortalığı sallayacağız

umarım herkes festin ilk saatlerinde orda olur ve ENDORPHINE performansını izleyebilir

endorphine@golgepub/16.04.2006/18.00 :D

burdan da bir duyuru yapayım istedim

tüm arkadaşlarımızı ve destekleyenleri orda beklerim...!

Ya ben 16sına Van halen istiyorum yawfff ya ice cream men(gerçi cover ama) ya da hot for teacher :metal :metalhead Orda olacağızzz :twisted: :twisted: 8)

Samsun'dan dönüşte bi stüdyonuza uğramayı düşünüyorum 8) .Bakalım ne durumdasınız.Malum, konsere pek de zaman kalmadı :roll: Umarım yeni vokalle parçaları oturtmuşsunuzdur, yoksa konserden sonra korkun benden çok sağlam dalga geçecem :twisted: Başarılar, akıl sağlığınıza mukayet olun :LOL: Ha bi de unutmadan, endorfini ODTÜ panayır alanında görmek istiyoruz hehe

abi stüdyoya gelmeni bende çok isterim valla çok iyi olur ya. bu arada samsunda tün gruba başarılar dilerim umarım iyi bi performans sergilersiniz...

bu arada vocalle şarkılar oturdu gibi 16 sında çok iyi işler çıkacak sanırım hiç merak etmeyesin...

bu arada abi çarşamba günü stüdyoda sabahlıyoruz ona gelirsen baya eğleniriz
Melatonin grubuna samsunda başarılar dilerim...!

valla bi endorphine dir gidiyo.sizi pek tanımıyorum ama bu aralar adınızı çok sık duymaya basladım.tek bildiğim ciddi bi vokal sorununu gayet iddialı bi şekilde çözmüş oldugunuz.16 sında sizi yeni vokalinizle de dinlemek için orda olucam :D en kısa zamanda görüşmek dilegiyle...:p :D

Geri