Nefes (Rock) - İzmir

argox demiş ki:
nusco demiş ki:
rollerblade demiş ki:
Pacmen yaz boyunca Altınoluk-Purple bar da sahne alıyor.
ilgilenenlere duyrulur !!

aslında alıyordu... en son 25'inde çaldılar, Purple'la yollar ayrıldı :( kendileri su anda yine izmir'de ozze'da.
:) bu kadar mı yüssüzlük olur :LOL:
hala pacmen mi :LOL:

bu olay cidden muamma oldu :roll: , kendi hazırladıkları sitede ( http://pacmen.garaj.org/ ) de "pacmen" diye yazmakta, velhasıl kendileri de grubu bilenler de pacman diyor. çık çıkabilirsen işin içinden.

beyler bayanlar, grup istanbul'a gidiyormus duydugum kadarıyla. işin aslı astarı nedir, bilgisi olan var mı :?: :?: :?:

albüm vs olayları için istanbula gidiyorlar evet ve bundan sonra istanbulda çalacaklar.haftada 1 izmir programı yapma durumları var.şimdilik budur..

Merak edenlere
PacMen'in programi ;
Ooze BAR - cuma ve cumartesi
VooDoo BAR -kadikoy - perşembe
Oldcity BAR Beyoglu - çarşamba
Mojo BAR Beyoğlu - pazartesi

PacMen

PACMEN , şehirler arası yoğun bar programına rağmen önümüzdeki aylarda birçok yenilikle karşınızda olacak . Bu yoğun dönemde resmi web sitesinin hazırlıklarını sürdüren grup eş zamanlı olarak albüm demo kayıtlarını tamamlıyor . PACMEN hakkında daha detaylı bilgileri çok yakında web sitemizde bulabilirsiniz....

Re: PacMen

gubozi demiş ki:
PACMEN , şehirler arası yoğun bar programına rağmen önümüzdeki aylarda birçok yenilikle karşınızda olacak . Bu yoğun dönemde resmi web sitesinin hazırlıklarını sürdüren grup eş zamanlı olarak albüm demo kayıtlarını tamamlıyor . PACMEN hakkında daha detaylı bilgileri çok yakında web sitemizde bulabilirsiniz....

sabirsizlikla bekliyoruz web sitenizin acilmasini , ayrica demo calismalariniz icin basarilar diliyoruz ;)

Merhaba arkadaşlar,
sizi ozee da ilk dinlediğim bundan 1 yıl önceydi sanıyorum.Bu çocuklar daha çok amatör diye ryorum yapmıştım.Ama dün ozee da bir muhteşemdiniz bayağı yol katetmişsiniz.Bütün grup elemanlarını kutluyorum.Sanıyorum yakında anemiden sonra sahne alacaksınız arda solist olarak devam ederse...

sürekli değişen repertuarlarıyla bana müzikal anlamda daha da hırslı olmayı hedef aldıran bu grupla aynı sahneyi paylaşmak hayattaki en görkemli dileğim..başarılı olun ki daha da hırslanıyım..
sevgiler..

sürekli değişen repertuarlarıyla bana müzikal anlamda daha da hırslı olmayı hedef aldıran bu grupla aynı sahneyi paylaşmak hayattaki en görkemli dileğim..başarılı olun ki daha da hırslanıyım..

:)sevgiler..

Pacmen grubunun isim değişikliği

PacMen grubu 14 Ekim 2005 tarihinden itibaren faaliyetlerini NEFES adı altında devam ettirecektir.İsim değişikliği;Türkçe sözlü albüm çalışmamızın konseptine uygun olması için yapılmıştır.Resmi web sitemiz www.nefes.com.tr yapım aşamasında olup,çok kısabir süre içerisinde faaliyete geçecektir....

Geri