Purple Rain

K_r_m demiş ki:
oo hadi bakalim Burn'un klavye solosunu bekliyoruz o zaman ;) nasil olacak bakalim.
mr.big de iyi de simdi madem purple rain daha cok purple daha cok rain istiyoruz :D

valla bende bekliyorum burn'u sabırsızlıkla :LOL: rainbow ağırlıklı bir repertuar var bende bunu ipucu olarak vereyim, gerisi konserde gelsin :)

Ankarock sonrası kimse yorum yapmamış neden acaba :D

Nese ben yazayım bişeyler o zaman;
Şahsen ben çok eğlendim sahnede sevdiğim şarkıları sevdiğim ve saydığım insanlarla çalmak harikaydı, hepinze çok teşekkür ederim;

Long Live Rock'n Roll, Long Live Rainbow, Deep Purple bide Mr.Big :)

keyifli bir sahneydi açikçasi abilerimle (evet öylesiniz :LOL: ) çalmak çok eglenceliydi benim için : )
bu keyfimizi Purple Rain olarak daha fazla insana hissettirebiliriz umarim, zira öylesi kesinlikle çok daha eglenceli olacak ;)
Pınar

bu keyfimizi Purple Rain olarak daha fazla insana hissettirebiliriz umarim, zira öylesi kesinlikle çok daha eglenceli olacak ;)
Pınar

pinarcim zaten anlamistir insanlar pinar oldugunu ama neyse :D tebrik ediyorum purple rain i guzel bi konserdi, doya doya rainbow dinledik, ayriyetten burn cok guzeldi :D

valday demiş ki:
Pınar

pinarcim zaten anlamistir insanlar pinar oldugunu ama neyse :D tebrik ediyorum purple rain i guzel bi konserdi, doya doya rainbow dinledik, ayriyetten burn cok guzeldi :D

kırma kızın hevesini toygar, burn'un solosunu atan klavyeci bendim diyo işte :LOL:

a-maze'i görmek bizi çok mutlu etti ayrıca, biri sahnede biri sahne arkasında (yanında) ikisi aşağıda, nereye baksam a-maze görüyorum :D ne güzel ;)

evet konser çok keyifliydi gerçekten...Özellikle de Burn çok başarılıydı, enstrumanların hepsi parçanın hakkını verdi...tebrikler arkadaşlar....Bu arada konserde çaldığımız şarkıları da yazayım bari..merak eden olur belki :)
1- Rainbow - Lady of the Lake
2- Rainbow - Jealous Lover
3- Rainbow - Can't Let You Go
4- Rainbow - I Surrender
5- Mr.Big - Green Tinted Sixties Mind
6- Rainbow - Cold Hearted Woman
7- Rainbow - Wolf To The Moon
8- Deep Purple - Burn

bu konsere gelmeliydim :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: burn rainbow ahhhhhhhhh ahhhhhhhhhhh neyse umarım diğer konserlerinizi kaçırmam
burn un solosunu senden dinlemeyi çok isterdim pınar ;)
hepinize kolay gelsin

KAKAO2007b.jpg

Geri