Lityum

arkadaşlar sizi geçen ilk defa Marmara üni.de izleme fırsatı buldum. Gerçekten süperdiniz. inanın sonra ki gün tüm Marmara sizden bahsediyordu. En kısa zamanda grubu toplayım kemancı'ya geleceğiz. görüşmek üzere :)

arkadaşlar sizi geçen ilk defa Marmara üni.de izleme fırsatı buldum. Gerçekten süperdiniz. inanın sonra ki gün tüm Marmara sizden bahsediyordu. En kısa zamanda grubu toplayım kemancı'ya geleceğiz. görüşmek üzere :)

ben de ilk defa sizi marmara üni.de izledim
tek kelime ile süperdiniz!!!
sizden bi ricam olucak, marmarada çaldığınız parçaları listeler misiniz ya? kafam bi parçaya takıldı da:)

hkn_marmara demiş ki:

teşekkürler güzel yorumlarınız için..bende bi marmaralı olarak cok eğlendim..umarım dewamı gelir seneye..kemancıyada bekleriz efenim..saygılar :)

sizi ilk crimson da dinledim hatta raindog tan cok daha basarılı buldum ön grup olarak cıkmanıza anlam verememiştim :D derken limonda rol'le birlikte dinledim marmarada dinledim.iyi iş yapıyorsunuz tebrikler.

cuma ctesi rol dinliyorum limonda.zaten geliyosunuz oraya hihi :roll: persembe gelmeye calısırım-zaten dogum günüm ;)

LITYUM 24 MART'TAN İTİBAREN CUMA AKŞAMLARI 22:00-24:00 SAATLERİ ARASINDA KEMANCI'DA SAHNEDE OLACAKTIR..
CUMA GÜNLERİ GİRİŞ 15 YTL DİR.
ANCAK TÜM LITYUM FANLARINA ÜCRETSİZDİR..Smile
BUNUN İÇİN SADECE ADINIZI VE SOYADINIZI lityumlist@gmail.com MAİL ADRESİNE GÖNDERMENİZ YETERLİDİR..
NOT:HER CUMA SAAT 18:00 DA MAİL KONTROL EDİLİP DAVETLİ LİSTESİ KEMANCIYA VERİLECEKTİR..BİLGİNİZE..:)

valla bora bahsettikleri kadar iyi bir basçıymış onu ilk kez c.tesi ekşide hakanın ısrarı üzerine çıkması sebebiyle dinledim...oldukça iyi çalıyor ayrıca çokta tatlı bi abi belirtmek isterim :)...

LITYUM 24 HAZİRAN DAN İTİBAREN HER CUMARTESİ TAKSİM EKŞİ LİMON DA SAAT 24:00 TE SAHNEDE ARKADAŞLAR..LİMONDAKİ İLK PROGRAMIMIZA HERKESİ BEKLİYORUZ..:):)

AYRICA SALI VE CUMA GÜNLERİDE KEMANCIDAYIZ.. lityumlist@gmail.com a ismini yazdıran herkes cuma günkü kemancı programımıza( 22:00 - 24:00 ) üzretsiz girebiliyor..hatırlatalım..:)

LITYUM Yaz Dönemi boyunca KEMANCI Cuma programlarına ara verip Salı gecelerinide Çarşambaya almıştır..Ayrıca Her Cumartesi EKŞİ LİMON'da programlarımız devam ediyor..

Haftalık Program

Her Çarşamba KEMANCI Saat:00:00
Her Cumartesi EKŞİ LİMON Saat:00:00

Geri