ZıwanA (Alternatif) - Bursa

ben iki senedr eskşhrde okuyayım zıwana tatil zamanı eskşhrde çıksın olcak iş mi şimdi?nese ayak alışması durumu olur inş,siz okul vakti gelin buralara...
evt evt eko niye forumu boşluyosun kii...iki cümle bişi yas konuşalım kaynaşalım:D
nese şu sıralarda siz ankarada dağıtmaktanıs benm içim gitmekte...
kolay gele
:kahve

Beyler harikaydınız bu gece cok eglendik sağolun
tabi ben abes sahnedeyken burnuma dirsek yemeseydim daha bi güzel olucaktı :D
ühühü hala acıyo
Mükemmel bir geceyi köftecide noktaladık
untitled13ya1.jpg

deli gibi yagmur yagıyo :D

Can kofteler cok kotuydu... :? Borekci iki haftadir atlatio bizi..artik 04:30 dan sora geliomus..sitemlerimi burdan belrtmek istedim...:!: neyse...(SİENA DEWAM ET ) :p

Valla ben de feci eğlendim dün gece 8) Sahneye çıkmaya yakın doldu içersi,onu anlamdım yannız :roll: Neyse Can olum dikkat et diyoz sana hep ama tey tey,ebony'e benzemez bu işler :zombi Yaço bikere laf dinlesen,tükürükten köfte,dedik sana(gerçi kokolar da rezaletti :? )

ChucK demiş ki:
Can kofteler cok kotuydu... :? Borekci iki haftadir atlatio bizi..artik 04:30 dan sora geliomus..sitemlerimi burdan belrtmek istedim...:!: neyse...(SİENA DEWAM ET ) :p
evet abi ya berbattı köfteler :? bi daha almayak o adamdan köfte möfte
bide eline ameliyat eldiveni geçirmiş zaten o köfteleri adanadan bozma yaptı o :LOL:
Sienam devam et !!! heheeheheheh

yaaa bişi sorcaaam bu hafta varsınzmı yoksunuz mu? ayrıca ne bu bensız kofte fln yemeler ohh i olmuss :p yakında yazı yazdıgımda sen kımsın diiceksınzz yaa e bı goruselım artıkk iice unutuldum :( :(

Zeynep biz her Cuma ordayız da sen çıkamıyon biz napalım,ahın tutuyo gerçi nedense,tükürük köfteler :dil Neyse hazır sen de sormuşken,belirli günleri yazıyım..Bu Cuma (sadece bu Cuma) Ankara Garage'da sahne alamıyoruz..Haftaya,Cuma programları kaldığı yerden devam..

14 Şubat Sevgililer Günü Muhabbeti
BURSA ÇAÇARON (Giriş ücretsiz)

17 Şubat Cuma
TAKSİM LİMON (Giriş ücretsiz)

22 Şubat Çarşamba
TAKSİM PULP

24 Şubat Cuma
ANKARA GARAGE

25 Şubat Cumartesi
BURSA ÇAÇARON

Zeynep biz her Cuma ordayız da sen çıkamıyon biz napalım,ahın tutuyo gerçi nedense,tükürük köfteler :dil Neyse hazır sen de sormuşken,belirli günleri yazıyım..Bu Cuma (sadece bu Cuma) Ankara Garage'da sahne alamıyoruz..Haftaya,Cuma programları kaldığı yerden devam..

14 Şubat Sevgililer Günü Muhabbeti
BURSA ÇAÇARON (Giriş ücretsiz)

17 Şubat Cuma
TAKSİM LİMON (Giriş ücretsiz)

22 Şubat Çarşamba
TAKSİM PULP

24 Şubat Cuma
ANKARA GARAGE

25 Şubat Cumartesi
BURSA ÇAÇARON

abi nedir bu garajın cuma gurubu sorunsalı?
ya benide arayıp bu cuma çıkarmısın diye sordular
ama ben pas vermedim :)
en iyisi önce siz sonra tuşe çıksın olsun bitsin
hadi iyisiniz ben çıkmıyorum.
hehehe.

ama degerli arkadaşım a.b.e.s die bi olgu var unutmayalım :) bu arada degerli bassçım hakoo tutar tabi.. benim kalbim temiz bu arada bizzat konuşcam senle essek gelmedım ama dedikodum yapılmiş ve kulisdeki boreklerden yiyenlere geçmiş olsun dileklerimi iletioorum insan sorar kim yaptı die ole yer :p yazııııııık :)

fikoo24 demiş ki:
abi nedir bu garajın cuma gurubu sorunsalı?
ya benide arayıp bu cuma çıkarmısın diye sordular
ama ben pas vermedim :)
en iyisi önce siz sonra tuşe çıksın olsun bitsin
hadi iyisiniz ben çıkmıyorum.
hehehe.

Cuma kaynak bigün olduğu için,gruplar arasında ve yönetimin mali kaygıları sebebiyle (ki gayet normal) kendi içinde sorunlar yaşanması olası bişi zaten..Ama biz hiçbir zaman sorun etmedik,sonuçta her arzın bi talebi vardır..Cuma gecesi Ankara seyircisinin talebi Zıwana,bu birçok deneyle ispatlandı(isim vermiyim) :roll: Ama herkes başarılı olsun,kimseyle sorunumuz olmadı olmıcak,istendiğimiz sürece ordayız 8)

spider_in_mud demiş ki:
ama degerli arkadaşım a.b.e.s die bi olgu var unutmayalım :) bu arada degerli bassçım hakoo tutar tabi.. benim kalbim temiz bu arada bizzat konuşcam senle essek gelmedım ama dedikodum yapılmiş ve kulisdeki boreklerden yiyenlere geçmiş olsun dileklerimi iletioorum insan sorar kim yaptı die ole yer :p yazııııııık :)

Walla ben sordum.. "ZEYNEP" yapmıs dediler..wala bidaa kulise bile girmedim düsün yane :LOL:

yok işte birazdan servise götürücem tampon degişicek yada kırılan yeri yapacaklar bende bilmiyorum ühühhü
yaa bi dolu iş jandarmalarda süründük gece 2 ye kadar ifade verdik vs..
trafik sigortasıydı.kaskoydu derken ugraştım baya şimdi gene gidicem

zıvana ile eylenti

cacronda dinnemeye alıştııım zıvanayı 1aylıına keşfe, eşe ,dosta ,ahbaba geldiim ankarada helede garage da dinnemek pek bi keyfli oldu ;)
sevilesi insanlar,coşulası şarkılar,oha falan olunası performans... :tap:
garage ,zıvanasona da bi dürüm sefası,şaahane,nefis...köfte fln yalan biz sizi dürümcüye götürelim arkadaşlar...ergini tanımayan yok zaten ama ben hakanı tanıorum sanırım bide karsılasmıstık bikac yerde...ve herşey pek bi güzelde bursadaki programlar da devam etsin yaaa...

ChucK demiş ki:
spider_in_mud demiş ki:

Walla ben sordum.. "ZEYNEP" yapmıs dediler..wala bidaa kulise bile girmedim düsün yane :LOL:
oyle mıı neyse ii bakalım bunu yazdım yaço bi ziraatçi olarak meslektasına boyle yapman hıç hoş dııl ben geliicem yaa bursaya siz ankya gelmeyin olur mu? :) bu arada SİENA geçmiş olsun janım :p

olağan bir cuma günü ewden zıwanaya gitmek için çıkılır önce hedef limon barı bulmaktır..
istiklaldeki amcalar saolsunnn bi ara sokaktaki limonlu bahçe die bi yere götürür bizi..
zıwana???yanlış mekan...mekandaki bayan saolsun googleden hemen bi arama yapar ama kuşadası ve ankaradan başka bi limon bar örneği bulamaz:)
arkadaşlar gelir kalabalık olunr..bi ses:ben afiş gördüm krokisi wardı..//beşiktaş duraklarına dek yürünür ta galatasaray lisesinden afişteki kroki için:)
aaa eski pulp bu yahu???denir...yol alınır...
ve nihayet gelinir..kapı açılır içeri girilir
nolmuş bu zıwanaya demeye kalmaz iptal oldu denir//:(//başka bi gruppla karşılaşılır
sonuc:sabahn altısına kadar istiklal/arkadaşewi sin city ve son...
neyseee hadi çarşamba gelin yahu:)barii

Geri