ZıwanA (Alternatif) - Bursa

efet arkadaslar haklısınız.. en azından size haber wermemiz gerekiodu..ama CARSAMBA kesin PULPtaiz...

ya canim son 1aydir muzikle urasamaz olduk(grupca) artık nasl boya yapılır nasl hacr yapılır onları orendim.. :? ama kaba insaati bitti bugun (birasdan cıkıorum) tasınmayaa baslicaz.. studyomuzda misafir salonu dahi war..artik bursada olduun zaman bi kahvemizi içmeye gelrsin, :roll: neyse cnm tel ettiler ben cikiorum..opuyorum 2nizide..carsamba gorusmek dilegyle.. ;)

ChucK demiş ki:
efet arkadaslar haklısınız.. en azından size haber wermemiz gerekiodu..ama CARSAMBA kesin PULPtaiz...

ya canim son 1aydir muzikle urasamaz olduk(grupca) artık nasl boya yapılır nasl hacr yapılır onları orendim.. :? ama kaba insaati bitti bugun (birasdan cıkıorum) tasınmayaa baslicaz.. studyomuzda misafir salonu dahi war..artik bursada olduun zaman bi kahvemizi içmeye gelrsin, :roll: neyse cnm tel ettiler ben cikiorum..opuyorum 2nizide..carsamba gorusmek dilegyle.. ;)
yaçoo orası benim odam bi kere yanniş yasmişsınn :(

Cuma Garage programını soranlar için: Garage Bar'da organizasyonlardan sorumlu Mevlüt arkadaşımız bize bu Cuma programımız olduğunu söylemişti,aksi bi haber gelmedi kendisinden..Söz agızdan 1 kere çıkar mantığıyla bu Cuma Garage'da Cuma gecesi grubu olan Zıwana sahne alıcak ama..ama :roll: (devamını Cumartesi sabahı yazarım duruma göre)

yani şimdi cuma 4 grup mu sahnedeyiz? yok hatta metallica ve megadeth'i de sayarsak 6 yaptık... alla allaaaa... anlamadım ki ben bu işi... :? hadi hayırlısı ne diyelim... mevlüt nerdesin olm gezme istanbullarda dön artık!

Alisan istememis Megadeth'i... Alisanı ikna etmee gitmis istnbula.. :p
neyse yarin bizde istnbuldaiz olmadi bide ben konusrm... 8)

Yarin gece TAKSİM PULPTAIZ... :icelim

neyse hako yazar...bole renklı renklı falan..o daa ii bilio bu islerii.. ;)

11 mart sahnede zıvana

arkadaslar 11 martta konyada sahne alacak grub grub bence süper dinlemenizi tavsiye ederim söle söliim bi kere elemanlar manyak gökhan abiyi cok severim wala bi tanedir kendisi:D

Re: 11 mart sahnede zıvana

sizzle demiş ki:
arkadaslar 11 martta konyada sahne alacak grub grub bence süper dinlemenizi tavsiye ederim söle söliim bi kere elemanlar manyak gökhan abiyi cok severim wala bi tanedir kendisi:D
nedir bu ?
kafamız mı güzel ? :LOL: ben bişi anlamadım bu mesajdan
eet sizzle nickli arkadaşıma burdan
"sen hiç ateşböceği gördün mü ?" diyorum ve noktalıyorum
esen kalın

Geri