ZıwanA (Alternatif) - Bursa

F0r90tteN demiş ki:
hako demiş ki:
17 MART CUMA

ANKARA GARAGE BAR

beyler henüz ters bi telefon yok di mi... geliosunuz A.B.E.S. + ZıwanA olarak dağıtıyoruz her tarafı di mi :twisted:

OOO YEAAHH..Aynen Yarın gece dağıtıyoruz Anıl'ım,pek bir gazım,hayırdır inşallah :roll:

man-a-man demiş ki:
hako demiş ki:
man-a-man demiş ki:
arkadaşlar mrhaba bişey sorucaktım antalyaya ne zaman gitmiştiniz!!

Kurban bayramının 1.günü Gizli Bahçe'deydik..(0Sanırım Salı günüydü :?)
ok sağol!! bi etkinlik düzenlenmişti ogün siz yoktunuz dimi!!

Valla ben görmedim,üst katta uyuyodum dötüm donarkene :LOL: Yannız o gün İzmi'li biriyle konuştuk İzzet'le beraber,öyle bişi hatırlıom,sizizn grup da İzmir'li,ilişkiyi ordan kurdum yane :?

abi şu an itibariyle izmir'e ayakbastım...burdaki bütün kızlar sivilceli,şişko ayrıca bıyıklı
bide hep derler izmir'in kızları güzel diye höh

adnızı bursadayken çok duymuştum ama bir türlü dinlemeye fırsatım olmadı.istanbul a gelecek misiniz??bari burda dinleyeyim sizi:)

polyanna demiş ki:
adnızı bursadayken çok duymuştum ama bir türlü dinlemeye fırsatım olmadı.istanbul a gelecek misiniz??bari burda dinleyeyim sizi:)

Biara Pulp'ta çok sahne aldık,gerçi sen ne taraftasın bilmiorum ama :roll: Buara görünürde İstanbul yok..Ankara ve Bursa ağırlıklı ama belli de olmaz,Bursa'ya bekleriz,rahat rahat,kendi ewimizde ;)

Zeynep Allahından bul 8)

Bu hafta Ankara'dayız..Önümüzdeki hafta büyük ihtimal Bursa'da bir program olucak ;)

Zeynep'cim niye unutalım seni ayıp ettin,anacım sen de bi çıkıp gelemiyosun,heryerlere yetişyon maaşallah..

Arkadaşlar Resimli Bar konserinde grubuyla beraber sahne alıyoruz,onu da belirtiyim,içimde kalmasın dedim :roll:

*31 MART CUMA GARAGE BAR*

maresalx demiş ki:
abi şu an itibariyle izmir'e ayakbastım...burdaki bütün kızlar sivilceli,şişko ayrıca bıyıklı
sen yanlış yerlere ayak basmışsın bence :twisted: :LOL:
grup başarılı sanırım arkadaslar sayesinde dinlemiştim tam hatırlıyamıorum dinlemiştim ama başarılarınızın devamını dilerim...

Baacann demiş ki:
maresalx demiş ki:
sen yanlış yerlere ayak basmışsın bence :twisted: :LOL:
grup başarılı sanırım arkadaslar sayesinde dinlemiştim tam hatırlıyamıorum dinlemiştim ama başarılarınızın devamını dilerim...
sayın selda bacan benimi takip ediyosn :D
o bizim aramızda bi geyikti gittim gordum hatta cok eglendik hepbiri çirkin degil hepsi guzel :p

Geri