Osiris (Alternative - Rock) - Ankara

ForROCK!

18 aralık pazar
saat: 18:00
IV Rock Bar

afis1.jpg

51 PromiL
STAFF
the KABAKTADI!
OSIRIS

giriş: 5 ytl (+ilk bira),
bira: 3 ytl (50'lik)

IV Rock Bar
harita.gif

ankara üniversitesi eczacılık fakültesi karşısı
dögol caddesi / tandoğan

Başarılar arkadaslar konserde
hiç bilmediğimiz bir yer ama yinede gelmeye calısıcaz. sizi bayagı bir zamandir dinleyemedik. yalnız saat belirtebilirmisiniz?
görüsmek üzere. cok cok basarılar ;)

:!: osiris fanları derneği :!:

slm osiris
18 ankarada olursam konserinize gelebilirim.bakalım nasıl oldunuz. ilerledinizmi...
deli kız sende tekrar hoş geldin..okul nasıl gidiyor...
hepinizi operim.
başarılar..

afişi beğenmedim...daha iyi olabilirdi.sanırım photoshopta hazırlanmış eğer öyleyse keşke grupların isimlerine de outher glow fln koysaydı yapan arkadaş neyse..
aheuahe artizlik bi yana arkadaşlarıma başarılar diliyorum.reşit abi en yakın zaman da buluşmamız lazım biliyosun.seni özledik babamız...

dahamı iyi olabilirdi :?: ....
gördügüm en dandik afiş be..
ayrıca bu grup isimleri arasındaki büyüklük küçüklük olayınada bi anlam veremedim..

konserde bol şans arkadaslar..

architect demiş ki:
slm osiris
18 ankarada olursam konserinize gelebilirim.bakalım nasıl oldunuz. ilerledinizmi...
deli kız sende tekrar hoş geldin..okul nasıl gidiyor...
hepinizi operim.
başarılar..

bekliyoruz reşit abi başımızın üzerinde yerin var..
okul süper gidio :)

bu arada yorumları için herkese teşekkürler

Uzun süre sonra beraber Osiris le beraber sahne alıcaz.Yeni vokalinizle(aslında çok eski :) ) başarılar.Afiş konusunda isimlerin büyüklüğü konusuna katılıyorum;ama afiş gayet güzel bence..

uzun süredir dinleyemdm ve çoközledim.umarım konser en ii şekilde geçer..ve çook eğlenırızzz dediğim gibi en önden seyredıcem:)ehıueuehue
nese pazara görüşmek uzereeee

reşit baba iyiyim :) ya bağırttırıp duruyolar bizi :LOL: sesim baya yoruldu bunun dışında süpriz bi grup daha var anlıycağın sürünüyorum ;) özledim ya konsere gel görüselim :elsallaa

özgüncüm ıv ye gel senin içi bi şarkı sölerim çünlü yılbaşına anladığım kadaryla bişi belli değil bu arada Eryamana gelirseniz arayın görüşelim :LOL:

tround_ demiş ki:
reşit baba iyiyim :) ya bağırttırıp duruyolar bizi :LOL: sesim baya yoruldu bunun dışında süpriz bi grup daha var anlıycağın sürünüyorum ;) özledim ya konsere gel görüselim :elsallaa

süpriz grubuna özel bir forum açıp ordan tanıtabilirsin çiğdem.. ne kadar reşit babama yazsanda osiris forumundasın..

Arkadaşlar, "ForROCK!"ta hepinize başarılar diliyoruz.

Ayrıca tüm Osiris severleri bekliyoruz...

ForROCK!
18 Aralık Pazar
Saat: 18:00

51 PromiL
STAFF
theKABAKTADI!
OSIRIS

Giriş: 5YTL (+ilk içki)
Bira: 3YTL (50'lik)

IV Rock Bar
A.Ü. Eczacılık Fakültesi Karşısı
Dögol Cadddesi/Tandoğan