Osiris (Alternative - Rock) - Ankara

Bir arkadaşın tavsiyesi üzerine bir parçanızı indirip dinledim ay ışığında saklıdır. Hoş olmuş arkadaşlar başarılar dilerim yalnız diğer linklerde sorun var galiba indiremedim ilgilenirseniz... ;) Ayrıca kulağıma piano notaları hoş gelmedi bir eksiklik var diye düşünüyorum tonlarda merakta etmedim değil kimin çaldığı konusunda :!:

Saygılar.

arkadaslar bi dedikodu cıkmıs SeTh osirisi sevmez... yok efendim tugrul nefret eder diye... her kimse sacmalamıs...
beni bilen bilir dedikoduyu cıkaranı da her kimse tanıdıgımda cok sevcem... her ne ise...

osiris... osiris... seni seviyoruz....:p

selam arkadaslar görüsemedik ne zamandır. noldu ya vokal falan. uzun zamandır yeni girdim foruma. valla bence biran önce eski performansınızı yakalamaya calısın.
ayrıca 51 promillede aranızn düselmesine sevindm. kendinize iyi bakın. sevgiler

slayerbodom demiş ki:
Bir arkadaşın tavsiyesi üzerine bir parçanızı indirip dinledim ay ışığında saklıdır. Hoş olmuş arkadaşlar başarılar dilerim yalnız diğer linklerde sorun var galiba indiremedim ilgilenirseniz... ;) Ayrıca kulağıma piano notaları hoş gelmedi bir eksiklik var diye düşünüyorum tonlarda merakta etmedim değil kimin çaldığı konusunda :!:

Saygılar.

Teşekkür ederiz ama ay ışığında saklıdır da hata yok değil açıkçası, klavyeden çok nakarat aslında back vokal.. Ana vokal bi oktav üst olması gerekiyodu:) Kaydı en kısa zamanda yeni düzenlemesiyle yapacağız. Bu arada kaydı evde yaptığım için klavye bana ait hata da bana ait dolayısıyla:) ama eksik dediğin aslında eksik değil:) snith olduğundan birazda bayık bi ton o yüzden kısa ölçüye sığdırılan notalar arada kaynamış.. Yinede teşekkür ederiz.. :)

Specialneeds demiş ki:
selam arkadaslar görüsemedik ne zamandır. noldu ya vokal falan. uzun zamandır yeni girdim foruma. valla bence biran önce eski performansınızı yakalamaya calısın.
ayrıca 51 promillede aranızn düselmesine sevindm. kendinize iyi bakın. sevgiler

teşekkürler yorumun için.. performans konusunda haklısın valla..kendimizi calısmaya kayıtlara verdik.. işallah en kısa zamanda cıkcaz sahnelere :cry:

"ay ışığında saklıdır" kaydınız çok güzel .kulağıma çarpan basta hatalar geliyo tabi kayıt işinden anlamıyorum ama :D
aceleye gelme ya da yetiştireme olmuş herhalde yeni kusursuz halini en kısa sürede dinleriz inşallah.

Evet :) basta malesef solo bölümünde hata var çünkü kaydı evde gece yaptm bas gitarı önce yazmıştım solo düşündüğüm gibi olmayınca bas orda öyle kaldı ton hatası var alakasız gidiyo arada malesef bas olmadığından düzeltemedik sonrada öyle kaldı ama umarım daha iyi kayıtları yapacağız yakında:) Teşekkrler

süper bi grup hep söylerim... :D ibo nun kayıtlara zaten kaff yokk :D çok iyi coverda yaparlar.bence bazı pop şarkılarına rock yorumu getirebilirler.tabee adam gibi olanlara :D ya tutarsa gibi resil şarkılar olmazzzz ;) bu isteğimi bi düşünürseniss sevinirim..

saygılar
sevgiler
:twisted:

Bateri; Sercan

grubumuzun su an calısmakta oldugu kadrosu bu sekildedir. cok yakında bircok konser ve cok güzel haberlerle karsınızda olucaz.

Geri