A.B.E.S. - Ankara

2 hafta ara özletmiş bize sahneyi çok yorucu ve güzel bi gece geçirdik yine, ayrıca dün sahnede bize eşlik eden murat arkadaşımıza da teşekkür ediyoruz renk kattı programa :D

ama bu arada abes boş durmadı, naptı?? çalıştı çabaladı gecesini gündüzüne kattı ve iki tane bestesinin kaydını bitirdi arkadaşlar..

dinlemek isteyenlere: http://www.purevolume.com/abes

MoNsTeR_83 demiş ki:
ayrıca dün sahnede bize eşlik eden murat arkadaşımıza da teşekkür ediyoruz renk kattı programa :D
ülen bende "Lambaya Püf De" yi soyledim biz renk katmadık mı ?! :x
ayrıca dün "genç yetenekler yarışması" gibi oldu çok eglenceliydi saçlarınız da süper olmuş :p
Roxy de de sizlere sonsuz başarılar..yolunuz açık olsun işallah bi dereceyle dönersiniz

ben "karanlık" diyorum ama bakalım :D

maresalx demiş ki:
ülen bende "Lambaya Püf De" yi soyledim biz renk katmadık mı ?! :x

euehuehe pardon can, sen de kattın renk katma mı.. gökkuşağı gibi olduk şerefsizim.. :D olm ama sahneye çıkınca bağırarak söleyemedik karşılıklı, yoksa kimse senin gibi püfleyemez biliyon :p

hangi saçlar abi süper olan?? eueheuhe..

:D walla grupta saçı olan bi ben kaldım :D o yuzden pek niyetim yok şimdilik ueheuheuheu

Bu arada 2 haftalık ara bizi hamlatmış,her tarafım ağrıyor hala :D.

Hatırlatma amacıyla bu 2 haftalık boşlukta neler yaptığımızı merak edenler
http://www.purevolume.com/abes adresini ziyaret edebilirler

Saygılar&Sevgiler

architect demiş ki:
garaga de akşam sadece 2 parcanızı dinledik aslında kalmak isterdik ama yorgunluktan ayakta zor duruyorduk..
süperdiniz...
batuhan alacagın olsun andac la ben tam önünde durduk bizi tanımadın.....
Abi valla tanımadım yaw.. göz ucuyla bi baktım benzetemedim galiba bi daha bakmadım... çok da yorgundum kusura bakmayın :oops:

Bu arada arkadaşlar o kadar dinliyosunuz şarkıları, bir öneri bir yorum bekliyoruz sizlerden besteler hakkında :idea: :D

iyi şanslar arkadaşlar. valla ben yalan ı çok beğendim. ya bi de ne biçim vokal be o öyle. anıl söylemiyor sandım ya. (bu arada kötü anlamında söylemedim yanlış anlamayın. anıl gibi değil sadece :) ) valla çok çok güzel bu yalan.

aynı şeyi bende soyledim çok şaşırdım hatta garajdaki ses sisteminin boktanlığı ne kadar belli oldu şimdi işte
Zeki Müren sandım walla ben başta Anılmış :p
Sanat güneşimiz bizim :D
karanlık benim favorim işallah o parçayla olucak bişiler ;)

evet arkadaşlar.. besteleriniz..
gerçektenn dinlenme oranı yüksek parçalar.. ama tabi canlı performansta şarkıları nasıl seslendiriyorsunuzz merak ettimm.. :?:
dinleyemedim yaa sizii içimde kaldıı a.q. :!: :!:
ama olsunn zaten en kısa sürede gelicem yinee!! bende çıkıcamm sahneyee :) püff müff bi şeyler iştee!!!
neyse A.B.E.S dikkat edin kendinizee, başarılarr!! :)

yaaa ben ne zamandırr gelemedim izlemeye siziii :( ya bağımlılık yapıyomuşsunuz yaa :) harbiden özledimmm yaniii :) bu haftaa 2 arada 1 derde geliceeeemmmm :) görüşürüz ... iyi bakın kendinize... bu arada ekremle anıla söyledim şarkılar ve foto süper ;) ellerinize sağlııık :)

arkadaşlar yorumlar için çok teşekkürler tekrar... sanat güneşi olayını bi düşüniim ben :twisted: aslıcım, yalanı bildiin tanıdıın anıl söölemio.. o bambaşka bişey :roll: bi daha da öyle söyleyemem zaten... :) 2 hafta içerisinde kaydedilen 2 parça için pek fena olmadı sanırsam şarkılar... ama daha özenli olmak lazım aslında... 8)

Babalar demoları yeni dinleyebildim. Hayırlı olsun. Bana hitap etmiyo. Bilmediğim bi tarz. O yüzden yorum hakkımı savıyorum. Ehe

Tebrikler kuzen roxy`de başarılar, tarzım olmasa bile beğendim, çok güzel olmuş... İzmir`de konser vermeyi isterseniz her türlü desteği sağlarım... Başarılar...

Teşekkürler arkadaşlar,

Bu arada 3 Mayıs Çarşamba günü 18:00'da ODTÜ Bahar Şenlikleri kapsamında stadyumda sahne alıyoruz..herkesi bekleriz :) bakalım kendi okulunda çalmak nasıl bişimiş bi de onu görelim..

Geri