A.B.E.S. - Ankara

ben de yazicam iste yoksa bi anlami olmaz bu sayfanin :cigara

buda bana ınanmayanlar ıcın gelsın (al ıste sımdıde noktalarım kayboldu :oops: ) ÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐ :twisted:

Vaaay!! Arkadaşlar bestelerinizi yeni gördüm. Lo Serkan niye söylemiyon lo! Gıpta, gurur ve saygıyla dinledim bestelerinizi. Özellikle 'karanlık' ciddi güzel, ışık vaadeden bir parça, 'yalan' da bir o kadar güzel ama sanırım kayıtta yalan olmuş biraz. Girişte dipten gelen sesler (rüzgar değil orada biri şarkı söylüyor yahu, hatta 'yalan'ı söylüyor seeen aslında herzaman... diyo) hata mı yoksa ne bileyim nostajik, eskimiş bir hava vermek için mi yaptınız? (hata değilse de kafa karıştırıyo, güzel olmuyo) 'Karanlık'ın bateri kayıtlarında da sorun var. Bir de şiddetle geri vokallerle uyum konusunu gözden geçirmenizi öneririm, vokallerde işin teorik kısmına eğilseniz, çift sesleri falan güzel kullansanız tadından yenmeyeceksiniz. 'Karanlık'da geride gitar bir iki destek verse, süslese. Kayıttaki sorunlar için demonuzu http://www.muziktek.com/turkce_site/modules.php?name=Forums&file=viewforum&f=5 bi koyun isterseniz mutlaka daha detaylı öneriler alırsınız.

Üstüne eğilin valla, tekrar tebrikler, başarılar... Ula hatta 19 mayısta çıkıyo musunuz? bi Ankara mı yapsam...

elimizde olmayan nedenlerden dolayı(herkes böle yazıyo benim de canım çekiyodu hep :LOL: ) TOBB'da bugün sahne alamadık..

çekirge sensiz olur mu hiç, hem kimmiş bakim sana inanmayanlar ha ?? :p söle çekicem kulaklarını.. :twisted:

murat saol lan üşenmemiş yorum yazmışın o kadar :roll: üstünde durcaz emin ol, zaten aşaa yukarı yapmaya çalıştığımız şeylerdi, yine de eksik kalmış belki de.. o yalan'ın başının kaydı çok ilginç abi uzun hikaye gelince anlatırım sana :D öyle bi kayıt deneyimi bir daha yaşayabilceğimizi sanmıyorum çok özeldi..ama orda rüzgar efekti dışında nefes alışlarımız falan var ben öyle söliim sana :) arkada da baya kısık sesle senin de dediğin gibi yine yalan var, sonradan eklendi o,bizim de aklımızda yoktu öyle bişi..hata diil yani bilinçli yapıldı, güzel olmamış diyosun.. sağlık olsun :p

19 mayıs'ta da garage'dayız her cuma olduğu gibi, eğer bi aksilik olmazsa...bekliyorum her zaman ;)

MoNsTeR_83 demiş ki:
19 mayıs'ta da garage'dayız her cuma olduğu gibi, eğer bi aksilik olmazsa...bekliyorum her zaman ;)
garaj geçici bi sureliğine kapatıldı abicim nerey sahne alıyon :p

sen neden TOBB da cıkmadıgınızı yazsaydın keşke
bu arada ben bi saat sonra izmir yolcusuyum hühühhühü

TOBB'da ne işiniz vardı zaten olm, yakında siz DMO, MKE, TCDD'de falan da çıkarsınız :p Neyse üniversitesi mi açılıyordu onun? Ankara'dan uzak kaldım.

yalan'ın başının kaydı çok ilginç abi uzun hikaye gelince anlatırım sana. öyle bi kayıt deneyimi bir daha yaşayabilceğimizi sanmıyorum çok özeldi..ama orda rüzgar efekti dışında nefes alışlarımız falan var ben öyle söliim sana

Abi, öyle sakat bir cümle kurmuşsun ki anlat bence :twisted: :D Neyse, güzel durmamış dediğim, parça başladıktan sonra bir süre devam ediyor o ses, karışıklık yaratıyor. Belki biraz daha üstünde çalışsanız, açılış olarak güzel durabilir, demotive etmeyeyim.

Görüşürüz...

maresalx demiş ki:
MoNsTeR_83 demiş ki:
garaj geçici bi sureliğine kapatıldı abicim nerey sahne alıyon :p

sen neden TOBB da cıkmadıgınızı yazsaydın keşke
bu arada ben bi saat sonra izmir yolcusuyum hühühhühü

Yok abi ne kapatılması,yarın çok ekstrem bi durum olmassa altısekizle beraber sahnedeyiz...

TOBB olayındanda son anda haberimiz oldu,bi de tam olarak ''neden'' i bilmediğimiz için yazmadık foruma :)

Yarın 20:30 da Garage da görüşmek üzere...

Sevgiler&Saygılar

yaa an tabe baska ne anıslar oldu anlatıcam hepiiciini :kaydim neese bu hafta gelirim eelenirim insalla abessiz bi hafta geçirdim aboow , baımlılık yapmıs valla :metal gonjaam gidelim daıtalıımm :bilmem :icelim

eweeet... bu haftaa şenlikten kaçıp geldiiik... :) eğlendik dağıtıtık...:) amaaa bi andaa son garage maceramızı daa geçirdiğimiz farkettiik... malum önce finaller sonra da yaz tatili..ev... :( yaniii bizden kurtuldunuz artık :) her şey için teşekkürler... ;)

aboow di mi ya ama son da olsa en enteresanıydı sanırım :seytan şenliklerin o sıkış tepiş ortamından kacıp iiki geldik valla çokta eglendik :dans güz döneminde devam ederiz kaldıımız yerden :metal her zaman dediim gibii siz bizi eglendirdinis alla ta sizi eglendirsin ;) ( bi de garage daki melee çoook tesekkürler belki okur :taptim ) neese :elsalla

çok teşekkürler sevgili nonsense ve ipeeeeek :) uzun süredir bizi programlarda yalnız bırakmadınız, beraber eğlendik walla
sizleri görmek güzel, özlicez...tatil sonrası görüşmek üzere...

cuma geceleri garageı hop hop hoplatıp ,kafalara turn turn attırıp,bünyeleri eğlendiren ABESe başarılar dilerim.ahmet kaya coverınız çok başarılı ama arada kalkan ortak parmaklar sanki biras tepki veriyo gibime geldi :D ben severek dinliyorum o ayrı tabi ;)
ayrıca sahne performansıda çok iyi.pozitiflik dolaşıyo ortalıkta.e böyle de devam eder gibi görünüyo.ankara müzikte gerçekten iyiye gidioo

Güzel düşüncelerin için çok teşekkürler,elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz grup olaraktan :)

Her zaman bekleriz,görüşmek üzere... :elsallaa

Geri