A.B.E.S. - Ankara

Şsssssssst saçmalama canım seni hiç unuturmuyum yaw.... aaaa siz de cok iyisiniz bak soylemeyi unutmusum o halde hata bende zilleri cok iyi kullanmıssın kayıtta;) anlasılan cogalttın onları:D bi de ben de sizleri cok ozledim gelirim gorusuruz bi ara ;) bi de kendinize iyi bakın haa anlastık:)

sağolasın kardeşim... yarın bitiyor inşallah... yakında durumu bildiririm ama şu ana kadar 6 sınaw atlattım ve gayet iyi geçtiler diyebilirim... gitarımı da özledim... yakında dönerim ben merak etmeyin :twisted:

zöhrecim çok özledim seni de yahu... okul açılınca görüşürüz artık zira ben bi izmir yolculuğu daha yapıcam... ;)

ulen can, acele ettirdin o kadar film film diye...çektim olm tabi de sen basıp gitmişin.. nese hele bi gel de verrim cdlerini..

nss'de destek veren başarı dileyen herkese tekrar teşekkürler...

bu arada verdiğimiz uzun aradan dolayı biz de çook özledik çalmayı..umarım yakın zamanda kaldığımız yerden devam ediyor olucaz...

eveet.. uzuuun bi aradan sonra bu pazar saat 21:00 civarlarında garage'dayız arkadaşlar..
2 gün sonrasında salı gecesi de biziz rock bar'da sahne alıcaz.. bekleriz herkesleri...
çok özledik walla çok!

Evet Serkancım yazmış :D

Ama program olarak henüz belirli bişey yok bakalım 2 yerdede çıkıcaz çalıcaz umarım gerisi gelicektir.

Bugun studyodada tepinmelerimizden bize boş durmanın iyi gelmediğini anladık bi daha :D

hadi bakalım...

İşler gene karıştı bu aralar biraz.Sevgili vokalimizin yarın çok önemli 2 tane bütünlemesi var,eğer onlardan kalırsa A.B.E.S. in geleceği tehlikeye giricek ne yazık ki.Sınav tarihleri son anda belli oluyor,elimizde olmayan aksaklıklar çıkıyor surekli bakalım...

Bu akşam Biziz'de biraz sallantıda oyuzden,ama genede kesin bişey yok haber beklemekteyiz,belli olmaz belki çıkarız.Herhalde 2-3 saate belli olur.
Bu aralar her şeyler son dakikada belli oluyor ama hayırlısı bakalım...Ama dediğim gibi elimizde olmayan nedenlerden ne yazıkki :(

Bi gelişme olursa gene buradan duyururuz artık

Sevgiler&Saygılar

Lupus demiş ki:
veren,vermese bile en azından dinleyen herkese teşekkürler...

her zaman veririz vermeye haziriz :twisted: ABES'e vermiycezde kime vericez

dsfasdeklfjsdklfjgjdfkl

ekremcim ben tatildeyim ankaraya donunce ilk işim gelip izlemek olucak merak etme

gralsiniz cocujklar oopuyorum yanahlarinizdan

serkan cdleri hazirla abi (pudrala) geliyorum haftaya buyuk ihtimalle

daılmayın üleeeyyn daıtırım valla :p ya pazar diilde cmtsi yapsak kurtarmasmı ya bişiler yapamasmıyıs... tabi size gelişi bööle diilse bisde dinlemek istiorus ösledik valla...

biz de tahmin etceğinizden çok sıkıldık bu sessizlikten, bu belirsizlikten... ama yapabilceğimiz bişey yok, azcık daha sabır bekliyoruz işte... artık çok kısacık bi zaman kaldı herşeyin netliğe kavuşması için..kavuşur kavuşmaz da burdan haber vericez...

o zaman sessizlik bitsin artık... en geç çarşamba günü ankaradayım gençler... haber salın odtü'ye devam ediyom :) 8'de 8... öperim gözlerinizden... dağıtalım artık yeter bu dinginlik.... :twisted:

Geri