A.B.E.S. - Ankara

çok sağolun arkadaşlar... eğlendirebildiysek ne mutlu bize :) ipekçim fotoları ve videoyu site için alalım senden bi ara... gerekli talimatları veririz :p

dennischambers, nereye yaşlandık yahu... bak süleyman abiye... ;)

yok yok abi yaşlandım ben gecen senelere bakıyorumda bu kadar durgun değildim hiç sevmesem bile marilyn'de bile hoplayıp zıplayasım gelirdi şimdi çalınca ortamdan kaçıyorum eskiye dönüş yaşıyorum sadece 80's hoşuma gidiyor en heyecanlı dinlediğim parçalar glam oluyor killing in the name of da bak şu terbiyesizlere diyorum içten içe orta parmağımı göstereceğim yere yani anlıyacağınız pek neşem yok eh bu arada yahu nu metal'i yiyim metal'mı o oh bee rahatladım içimde uhte kalacaktı :)

görüntüde birşey seçilmiyor ama böylesi daha iyi sanırım:) seçilmemesi yani parçaya gelince yorum yapmıyacam bugün cok salladım zaten benim amatör gruplar katagorisine girmemem gerek ne zaman girsemsorun oluyor beğenisiz ve saygısız biri olaraktan vs.vs. vs.... Bu arada bir yarim vardı malatya'lıydı kendisi ah ah ne günlerdi onlar yok yok ben yaşlandım, antropoz'dayım hatta...

"yine"ye takmış biri olarak bu şarkıyı çalmanız beni çooo...oook :D mutlu etti özellikle Serkan a ve hepinize çooo...oook teşekkür ediyorum :) bu şarkıyı sizden dinlemek de ayrı bir zevk tabi :) ;)

çok eğlendik dün akşam :LOL: özlemişiz wallaa vizeler öncesi iyi geldi :) ;)

Pazar günkü etkinligin afisi
abesnu2.jpg

kurban'a takmış bi grup olarak yine çalmak bizim için de çok keyifli ;) her daim çalarız merak etmeyin... daha fazla kurban çalıcaz hatta... evet evet... sırf kurban çalalım hatta...

denischambers istediğin gibi yorum yapabilirsin... hatalarımız varsa (ki dövecem batu'yu zaten!!!) düzeltmek için çalışalım :)

yok bee abi ben takılıyorum öylesine ne demiş ünlü insan herkesin tuttuğu kendine ben matrağımdır o kadar ciddiye almayın beni zaten görsen eminim tanırsın beni :) eh az cokta haraketlerımın nasıl dengesiz olduğunu bilirsin sanırım :)...

eueheuheue yazık adam belki ilk kez yanlış çaldı fragile dreams'i, o da belgelenmiş oldu eueheuheue...

evet kurbaaannn :twisted: :twisted: çok çok süper projelerimiz var kurban'la ilgili..biraz zaman gerekli ama :roll:

nese güzel bi geceydi, teşekkür ediyoruz herkeslere.. ipek fotoğraflar ve vidyo için ayrıca teşekkürler, istersen açabilrim vidyonun rengini ama aslında ben daha güzelini koyyim ya :D batunun da doğru çaldığı falan :p:p yine için de teşekküre gerek bile yok,hatta istediğin için ben sana teşekkür edeyim gonca :D ben çok seviyorum çalmayı

ah dennis ahh, ben de özlüyorum o zıwana'lı günleri falan..bu arada anılın da dediği gibi her türlü eleştiriye açığız, bunu gerçekten laf olsun diye söylemiyorum..bizi bilenler zaten az çok bilir bunu

e dün kaçıranları da pazar günü yolcuya bekleriz ne diyelim :)

F0r90tteN demiş ki:
kurban'a takmış bi grup olarak yine çalmak bizim için de çok keyifli ;) her daim çalarız merak etmeyin... daha fazla kurban çalıcaz hatta... evet evet... sırf kurban çalalım hatta...

walla bana uyar hiç de hayır demem çok da zevk alırım ayrıca.... kurban'a takmışlık bende de var nasıl olsa :LOL: :LOL: :roll: ;)

MoNsTeR_83 demiş ki:
eueheuheue yazık adam belki ilk kez yanlış çaldı fragile dreams'i, o da belgelenmiş oldu eueheuheue...

ipek fotoğraflar ve vidyo için ayrıca teşekkürler, istersen açabilrim vidyonun rengini ama aslında ben daha güzelini koyyim ya :D )

ne demek efenim, eglenmek daha cekici geldii için duzgun fotolar cekmemişiz :oops: bi daaki sefere güsel bişiler cekijem ama :) bi hafta hergun grupları cekince alıskanlık yaptı galiba :p sarkıya gelince olur ööle ufacıcık hatalar (nazar boncuu 8) ) rengi acsan pek bi makbule gecer walla ben islerken acıorumda bencil olmamak lazım ;) daha guselleri varsa koysana islielim :D neese vizelerden önce ii geldi bize abes tesekkurlerrrr.........................amen........................

arkadaşlar cuma günkü kibarlığınızdan dolayı önce A.B.E.S olarak herkese sonra bizim performansımızda bize bi şarkıda eşlik eden Anıl'a teşekkür ediyorum tekrar görüşmek üzere... bu arada başarılar...

Geri