A.B.E.S. - Ankara

dunde yineee cok elenceliydi 2 saat nası gecti anlamadım valla :) telefonla cakma kameramanda oldum :p ama cokta kotu olmamıs ya :oops: biras karanlık o da acılır sanırım :roll: neese ne dioruuum son olaraak :) haftaya grsrssss :D

amazonlar demiş ki:
arkadaşlar nokia.daki şarkınızı dinledim...özellikle intro.nuz gerçekten şahane olmuş..yarışmada başarılar dilerim ..
beğenmene sevindik, teşekkürler güzel yorumun için... bu şekilde de burdan duyurmuş olalım madem, hiçbirimiz yazmamışız galiba daha önce..
karanlık adlı bestemizle biz de nokiasupersound'a katıldık arkadaşlar duyduk duymadık demeyin

düne gelince walla ben pek bi eğlendim, günümdeydim galiba :) arjantinin elenmesine rağmen hem de.... hayret.. umarım herkes de eğlenmiştir ipek ve gonca gibi :p bi de ipek böyle reklam filmleri, kameramanlıklar falan hayırdır??

arkadaşlar gerçekten "amazonlar"ın da dediği gibi çok başarılı bi intro olmuş... hatta katılanlar arasındaki en başarılı intro bence..fena gaz..tebrik ederim...parçanın geneli de hoş olmuş...nokia.da başarılar dilerim :)

N.B.K. :twisted:

aman efendim şımartıyorsunuz bizleri :D
valla mustang'i paylaşamayız biz noolcak ben de bilmiorum o kısmı unutalım şu an :p
bu arada N.B.K' a başarılar diliyoruz supersoundda, ayrıca umarım ortak projelerde biraraya geliriz..

canım serkan cım saol kes onların dillerini
walla can ya
sen hep kapıda dur bak serkan da kendini güvende hissediomuş daha ne
pişt mina sende buralardaymışsın anıl bana bu hafta ne gösterdi biliomusun
şarkı listesi dosyasında senin resmini yapıştırmış hep sana bakıyo etraftaki kıslara bakmamak için iii bi taktik
anılcım tebrik ediyorum seni hueheuheuhueheu

Geri