Serin

O

oas

Serin(eski adıyla Crackwise) 2000 yılında Artanç Savaş(vokal), Kaan Öner(elektro gitar), Anıl Gürol(elektro gitar), Cankut Aksoy(bas gitar) ve Hayrullah Canbazoğlu(davul) tarafından kuruldu ve kurulduğu günden itibaren kısasüre içerisinde çok sayıda lisede, üniversitede, partide, şenlikte ve barda sahne aldı. 2001 yılında canlı yayınlanan bir tv şovuna konuk
olan grup, aynı yıl Kadıköy Belediyesi'nin Özgürlük Parkı'nda
düzenlediği yılbaşı partisinde Athena ile birlikte yer aldı. Düzenli
çalışmalarına ve konserlerine devam eden Serin, 2003 yılında İstanbul
Erkek Lisesi adına katıldığı Kasdav Müzik Yarışması'nda en iyi erkek
solist dalında birincilik kazandı. 2004 yılında elemanlarının
üniversite hayatlarının başlamasıyla beste çalışmalarına ağırlık
veren ve oldukça olumlu tepkilerle karşılanan ilk demosunu tamamlayan
Serin, son aylarda çoğu hafta birden çok canlı performans sergileyerek
üniversite çevresinde aranan bir grup haline geldi. Genel olarak
alternatif rock olarak adlandırılabilecek bir tarza sahip olan, beste
çalışmalarına ve konserlerine yoğun olarak devam eden Serin, 31 Ocak
2005 gecesi Türkiye'nin en büyük açıkhava partilerinden biri olan
Suadiye Parti Alanı'ndaki Maximum Parti'de yer aldı. Halen cuma geceleri Bronx'ta sahne alan Serin'in son aylarda canlı performans sergilediği bazı mekanlar; New Yorker(Balo Stage), Hamam Xtra Club, Yeditepe Üniversitesi, Sabancı
Üniversitesi, Olimpia Wish Club, Galatasaray Üniversitesi vs...

2 Şarkınızı indirip dinledim, müziğiniz genel olarak klasik yapıda alternatif rock, pek bir özellik bulamadım :) Vokalistin çok iyi olduğunu umuyordum ama söyleyiş tarzı bana biraz itici geldi, ama olaya bir hakimiyeti olduğu da belli. Kanal kayıtlarda daha başarılı olacağını düşünüyorum :)

Kolay gelsin başarılar...

Grup hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz burdan arkadaşlar.. yapıcı yıkıcı her türlü eleştriye açıgız.. Elimizden geldigi kadar da hepsine cevap vermeye çalışıcaz..

8 Ekim Cumartesi gecesi Büyük Parmak Kapı Sokakta (Hayal Kahvesi'nin Sokağı) Rockstar Bar'da saat 21:30 da tekrar sahnedeyiz arkadaşlar.. Bekleriz..

9 ekim pazar taksim balo stage'de(eski new yorker) sanalkulup.com'un davetlilere özel açılış partisinde çalıyoruz. davetiye kazanmak için sanalkulup.com'a önkayıt yaptırmak gerekiyor.

popic.gif

canın saolsun cnm başka bahara ;) nasılsa izlersin bi gün öyle veya böyle.. 2 gün parti var üst üste .. Buluşmaya gelmiosun sanırım cumartesi günü.. O gün parti olcak çünkü sahne alcaz akşamına , dinlerdin gelseydin. Saglık olsun :) Ama sahnede tanıyamayabilirsin :p

Geri