TNK

TNK...
2002 yılında Sing your Song yarışmasında "Genç Yetenek" ödülü kazandı..
2004 yılında "Fanta Genç Yetenekler Arıyor" yarışmasında "Türkiye Birincisi" oldu...
2005 yılında Haziran ayında 4 parçalık bir EP çıkaracak grup....

4 kişiden oluşuyor...

Vokal-Gitar :Caner
Gitar : Hasan
Davul : Arda
Bas : Basri

Arkasındayız ben ve grup elemanlarım bu grubun sonuna kadar...Daha çok şeyler başarıp gerçekten güzel bir yere gelecek bir grup...4-4 lük herşeyiyle!!!Dinlemeyenlere tasiye ederiz...

Başarılar!!!

yillarin TNK si teneke oldu tamamen caner in bok yemesi sirf kapakta teneke yazcak diye single almayacagini söylyen 3 arkadasim var gerisini siz hesaplayin

İsimin ne önemi var ki önemli olan müzik bence.Müziklerinizde çok çok iyi bence..Gerçekten çok daha iyi yerlerde görücez sizi.Şarkılarınzın hepsi çok güzel ve melodik,Caner'in sesi de manyak zaten ...hadi başarılar...

Pek severim.... Gayet güzel tarzları vardır.... kendilerine has... Caner zaten çok çok iyi vokal ve yetenek.... hasan bey kardeşimde tertemzi çalar cici cici :) diğerlerini tanımıyorum malesef :( :( ama eminimki hepsi gayet başarılırdırlar.... artık çıksın albüm alalım yahu.. On-air çatısı altında buluşmakta Çok duygulandırdı beni :)
kendinize iyi bakın....

slm ben depremein bi arkadıyım beraber yaptığınız kayıtları dinledim ve bi vokal olarak çok başarlı birisi olduğuna kanaat getirdim ;) kemancı adlı enstrumantal parçada yaptığın vokaller çok güzel ayrıca dötümü yırtmama rağmen çıkamadım kadar dike çıkmanda tebrik edilebilir cinsten. başarılar...