TNK

maalesef izleyemedim caner'cim ama zaten seni 12 senedir seyrediyorum nerdeyse bütün maceran gözümün önünden film şeridi gibi akıyor.İnşallah seni daha iyi yerlerde görürüm.belki yarın belki yarından da yakın...

geçelim bu frekans da çok iyidinz felan ları bunlar önemli değil hemde hiç önemli değil ne dedikleri ne yaptıkları onlar büyük müzisyenler arda konusamamıs bu hiç sorun değil biliorum şaka yapıosunz ortalığıda karıştırmıyorum mantıklı arkadaş lar anlıodur ne demek istediğimi kötü bişe sölediğim de yokdur bunu da bilir beni tanıyan lar benim dediğim TNK yi artık ben gerçekten prof görmek istiyorum piyasada müzik kalmadı yetiş diyorum sadece bu dur oraya çıkmıssnz buraya çıkmıssnz konu bu değil klib nerde çıktı hani hangi kanal da bunu duymak görmek istiroum bunu tartışmak istiyorum tnk hakkında artık BAŞARILAR KARDEŞLERİM ...

lise 1 ya da 2 idim. bizim okul 1 günlük eğlence yapacaktı. pilli bebek gelsin mi? diye anket yaptılar; istemedi insanlar. baktık TNK çıkacak.
hmm... Meğerse TNK bizim okuldanmış!
Caner vokalmiş!
sonra baktık sing your song'ta genç yetenek ödülü almışlar. okul koridorlarında konuşuldu bir süre.
mezun olduk, üniversiteye başladık; TNK'nin 4 parçasını dinledik; Çağrıbey Anadolu Lisesi'nin 2-3 yıl öncesi geldi aklıma..

Başarılar arkadaşlar, yolunuz açık olsun..;)

Mutlu Yıllar!!! :) Bol sağlıklı,müzikli,sevgili,aşklı,sıcak,soğuk,gürültülü,sakin,yeni besteli ......... bir yıl geçirmeniz dileğiyle,,,:)

TNK'nin resmi web sitesi
ÇOK YAKINDA...

The official web-site of TNK
COMIN' SOON...

L’officiolo il citta' di web della TNK é
ARRIVA FRAPOCO

Le site web officiel de TNK
VIENDRA BIENTOT

شبكة بي بي سي الإخبارية ى
الإنترنت للاطلاع على آخر الأخبار والأنباء العاجلة الصفحة الرئيسية

PascalNouma demiş ki:
TNK'nin resmi web sitesi
ÇOK YAKINDA...

The official web-site of TNK
COMIN' SOON...

L’officiolo il citta' di web della TNK é
ARRIVA FRAPOCO

Le site web officiel de TNK
VIENDRA BIENTOT

شبكة بي بي سي الإخبارية ى
الإنترنت للاطلاع على آخر الأخبار والأنباء العاجلة الصفحة الرئيسية
:D çok iyi ya,,

tcnnkr demiş ki:
Müzik Evrenseldir...
Öyle tabi ama bunu anlamayan çok dangalaklar var dünyada.Müziğe de ırkçılıklarını karıştırıyorlar ya sinir oluyorum.Yok Türkiyedeki yarışmaya yabancı sözlerle katılınmazmış,yok sözler tükçe olmalıymış.Kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz hala milletin uğraştıkları şeylere bakın.Önemli olan müziktir,,,

TNK'nin resmi web sitesi açılana kadar...
Eğer teneke.garaj.org adresine gelip...
Duyurular listesine adınızı yazdırırsanız size TNK hakkındaki her türlü haber özel mesajla iletilecektir...

pek sessiz
pek serin
gördüm kendim
bi okadar derin

daha fazlasını ister bu dinleyici milleti.açtır zira gözünü doyuramazsın :D

saygılar efenim =)

SIRA BİZDE diyerek dalmışsınız ortama.KaLPsizleri de bi güzel sermişsiniz ortaya.SENSİZ OLMUYOR diye haykırırken inadına ELVEDA DEmişsiniz her şeye

seviorum lan kelimeleri =)

gerçekten başarılar.dinledikçce daha fazlasını istiyor insan

evet bu dinleyici milletinin karakteristik özelliğidir.

ne demişler isteyenin bi yüzü vermeyenin iki yüzü :p

Geri