TNK

vaaay..beyler söyle ruhum çok güzel parca her dinleyişimde derinden etkiliyo..Caner'in sesi süper
çok tebrik etmek istiyorum sizi başarılarınızın devamını dilerim

Gerçekten çok güzel bir sesi var.Yorumu da öyle.Harikasınız!
Konserleri şehirlere yaymayı planlıyo musunuz mesela ktu ye falan?Gelirseniz çok sevinirim
Çünkü sıradaki konser keremcemin! Bu ızdıraptan kurtarın beni

ben ağlamazdım senden önce
sen hep üzerdin zûlum görünce
ben nefessiz kaldım sen gidince
Sen kalpsiz kaldın bensiz gidince

Sözler harika.Bir de canerin sesiyle ayrı bir boyut kazanıyor.

canercim odtüde başarılar akşama kayıt var ben elimde aletlerle gelemiycem kusura bakma.başarılar size beyler gerçekten iyisiz.caner helal olsun ynai gitarist olcam demiştin oldun sonunda tebrikler.böyle sözünün eri olmak lazım işte.:D kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

lcvrt demiş ki:

Çok teşekkürler...
sen hep üzerdin zoru görünce... olucak

tcnnkr demiş ki:
lcvrt demiş ki:

Çok teşekkürler...
:) ya ben orda anlayamıyorum ne dıyor caner:) arkadaş zülum anlamış, ben doğruyu görünce anladım ne alakaysa:p demek zoru görünceymiş.. bayılıyorum kalpsize...çok farklı bı şarkı..hikayesini alabir miyim caner? :)

placebofan demiş ki:
tcnnkr demiş ki:
lcvrt demiş ki:

Çok teşekkürler...
:) ya ben orda anlayamıyorum ne dıyor caner:) arkadaş zülum anlamış, ben doğruyu görünce anladım ne alakaysa:p demek zoru görünceymiş.. bayılıyorum kalpsize...çok farklı bı şarkı..hikayesini alabir miyim caner? :)

gene başladılr hikaye geyigine ehueh
Ne len bu hayalet sefgilimmi ehuehue

yine sölerim söyle ruhum söyle ayrı bi mükemmel süper cidden bugün odtü de iyi gruplar vardı ama kuşkusuz en iyisi TeNeKe idi :D caner pek içine sindiremese bile çok güzeldi herkes çok zevk aldı hasancım dert etme sende çok iyiydin basri arda da süperdi TNK süperdi....

yine sölerim söyle ruhum söyle ayrı bi mükemmel süper cidden bugün odtü de iyi gruplar vardı ama kuşkusuz en iyisi TeNeKe idi :D caner pek içine sindiremese bile çok güzeldi herkes çok zevk aldı hasancım dert etme sende çok iyiydin basri arda da süperdi TNK süperdi....

Bugun ODTU Rock Şenliğinde bizi dinleyen herkese teşekkürler...

Yüxexes'in bu ayki sayısında TNK'nin roportajını bulabilirsiniz...

Evet ya geçen sayıda söylemişti Cenk.Ama şubat sayısında çıkıcak gibi söylemişti.Dergiyi baştan sona kimbilir kaçkez aradım.

Konserinze gitmek keşke bize de nasip olsaydı :( Neyse başarılar.Şu an için planlarınızda başka üniversiteler yok mu?

lcvrt demiş ki:
Evet ya geçen sayıda söylemişti Cenk.Ama şubat sayısında çıkıcak gibi söylemişti.Dergiyi baştan sona kimbilir kaçkez aradım.

Konserinze gitmek keşke bize de nasip olsaydı :( Neyse başarılar.Şu an için planlarınızda başka üniversiteler yok mu?

Başka üniversitelerde konser vermek isteriz tabiki ama bağlantı kurulması gerekli bulundugunuz okulun müzik toplulukları varsa onlara söyleyin belki ayarlanabilir...

Geri