TNK

Canercim ağzına sağlık.Basri-Hasan-Arda elinize sağlık çok güzeldi odtü konseri. klipinizde ben oyni cam haa... :D not:çok pis klipte oynarım 8O

Sevgili DeM grubu ve Ertuğrul sayesinde sizleri dinleme ve tanıma şansım oldu...

büyüleyici bir ses.... etkilenmemek imkansız gibi... Sonsuz başarılar, yolunuz açık olsun..

LiMoN demiş ki:
Sevgili DeM grubu ve Ertuğrul sayesinde sizleri dinleme ve tanıma şansım oldu...

büyüleyici bir ses.... etkilenmemek imkansız gibi... Sonsuz başarılar, yolunuz açık olsun..
ya dimi kardeşim adam çıkmış bas bas bağırıyor duyan yok ki seslerini allah kahretsin ya :D herşey mükemmel olucak

canacanka-t demiş ki:
LiMoN demiş ki:

ya dimi kardeşim adam çıkmış bas bas bağırıyor duyan yok ki seslerini allah kahretsin ya :D herşey mükemmel olucak
Sanırım biraz daha sabır ve zaman gerekiyor... Benim şahsi inancım inanılarak, emek haracanarak yapılan her şeyin karşılığı er yada geç geliyor..

Ankara müzik konusunda potansiyel bunun da en iyi kanıtları, siz müzisyenlersiniz.

Güzel olacaaaaaaaaaak, Sabııııııııııııır :D

www.tnk.web.tr
Caner Bey'i kutlamak ve teşekkür etmek istiyorum...

TNK'nin resmi web sitesi

The official web-site of TNK

L’officiolo il citta' di web della TNK

Le site web officiel de TNK

الإنترنت للاطلاع على آخر الأخبار والأنباء العاجلة الصفحة الرئيسية

Geri