TNK

Jack Daniels'ın Rock yarışmasında TNK ilk 10 finalistten biri olmuştur fakat bizden istenen taahhüt name'deki bazı şartlardan dolayı yarışmaya devam etme konusunda TNK henüz karar vermemiştir...
Bilginize..

İlginize Teşekkürler....

Jack Daniels'ın resmi web sitesinde TNK ismi hala yazmaktadır kimseyi yanıltmasın yarışmadan kesin bir şekilde çekilinmiştir...

TNK'nin myspace adresinde "Söyle" adlı parçamızın tamamı kısa bir süreliğine player'a eklenmiştir... Dinleyip eleştirilerinizi bizlere iletirseniz çok seviniriz...

tcnnkr demiş ki:
TNK'nin myspace adresinde "Söyle" adlı parçamızın tamamı kısa bir süreliğine player'a eklenmiştir... Dinleyip eleştirilerinizi bizlere iletirseniz çok seviniriz...

$aka yabiyorsunuz dimi?

ya diyebiliriz bu parça için
herkesin favorisi olmu$ zaten :)

harika bir parça, insani alip götürüyor, ilk traileri dinlemistim, demo halini
yaylilarin eklenmesiyle daha da güzel olmu$

vokal için söz bulamiyorum, buldum, HARIKA

myspace den yeni şarkılarınızdan söyleyi dinledim

çok süper olmuş başarılarınızın devamı diliyorum

ruhumu tasfir eden nadir şarkılar arasında yer alıyorsunuz

albüm istiyorum satın almassam pc im yansın :oops:

eski kaydını daha içten bulduğumu söylemek istiyorm.nedense o halini daha çok seviyordum :) ama bu hali eskisinden daha da kaliteli olmuş söylemeden geçmiyim..

şu da var bu tür şarkıların ilk halleri kalır hep akıllarda yeni hali ilk olarak pek sevilmez ama sonrasında dinleye dinleye şarkı oturur eski halini unutursun bu parça da böyle olucaktır kesinlikle..

tnk yola devam.ne zamandır da yazmıyordum ha ehhe :)

sevgilerle..

"Söyle"nin son halini her dinleyişimde parçanın, hatta bütün albümün kayıt aşaması geliyor gözümün önüne. İlk davul kayıtları, baslar ve tekrardan yapılan davul, bas kayıtları. Derken gitarlar ve vokal. Hatta yeni bir gitar ve bu gitarın getirdiği yeni bir kayıt derken bir de bakıyorum ki, iş çalınmış, albüm haline gelivermiş. "Söyle" kime ne ifade eder bilmiyorum ama bana bu uzun mu uzun süreci hatırlatıyor, TNK üzerine düşündürüyor ve inanır mısınız, tüylerim ürperiyor her seferinde. Anlamınız bu kadar büyük benim için. İnşallah bir gün sizi çok büyük bir sahnede, büyük bir kalabalığa çalarken izleyebilirim de o zaman bizim ve sizin verdiğiniz emeklerin ne kadar haklı olduğunu anlarım. Hepiniz iyi insanlar ve çok iyi arkadaşlarsınız. Yolunuz açık olacaktır.

Sevgiler...

artik yeni bir parça daha eklendi

bu sarkiyi söyleyin ismi

demolarini dinlemistim 30 saniyelik

artik albüm gelsin bi tarih isteriz :D

harika olmu$

vokal çok etkileyici (zaten kim tersini söyledi ki simdiye kadar)

"sadece bu sarkiyi o yazdi deyin"

Geri