TNK

TNK'nin hiçbir konserine,kendilerinden başka kötü eleştiri yapan görmedim.

Bu konseri kaçırdım ama TNK konserleri bitmeyecek gibi gözüküyor,mutlaka bir konserde en önde olacağım...

Başarılar...

TNK pazar günü "222 PARK" eskişehir de sahne alıcaktır saat 24:00 da sahne alması bekleniyor...

10 mayıs da "gazi üniversitesi" bahar şenlikleri kapsamında

12 mayıs da "uludağ üniversitesi" şenlikleri...

4 mayıs da "çankaya üniversitesi" şenliklerinde yer alıcakdır...

Kesinleşmeyen Hacettepe, Ankara üniversitesi, Zonguldak Kara Elmas Üniversitesi, şenlikler..

Sevenlerimizi orda görebilmek dileği ile...

Sitedeki yeni şarkılar çok güzel ama yarıda kesilmese dahada güzel olucak tabi :), yani bu resmen küçük bir çocuğa şeker gösterip, onu heveslendirip, sonrada onun önünde o şekeri bir güzel yemek gibi bişi! Ne zaman dinliyebilces bunları? Ellerinize sağlık.

tnkmenejer demiş ki:
TNK pazar günü "222 PARK" eskişehir de sahne alıcaktır saat 24:00 da sahne alması bekleniyor...

5 mayıs da "çankaya üniversitesi" şenliklerinde yer alıcakdır...

Kesinleşmeyen Hacettepe, Ankara üniversitesi, Zonguldak Kara Elmas Üniversitesi, şenlikler..

süper ya sonunda izleyebilcez tnk'yi...

Ne sansli adamlarsiniz ya, Ben turkiyede olucam hemen giderim TNK konserine, Ve Sôyle parçasini bari 1min30 koysaydiniz ya, Günde 30kez ayni nakarati dinliyorum harika tek kelimeyle

Bu sarkiyi Söyleyin harika 47saniyesi bile deli ediyor,
SADECE Bu sarkiyi o yazdi dedigin,, hehe vallah harika

bu sene tatil imkanim dogdu insallah Bende tnk'yi izlicem

berai nickli arkadaşın msgını okurken alala bunu bn mi yazdım acaba dedim zira ben de arkadaşlarım erken gitmek zorunda olduundan 1 saat kadar en önden yalnız ve ama mutlu mutlu izledim sizi ayrıca canerin sesini bastırırcasına bağıra bağıra şarkıları söyleyerek kendimi eğlendirdiğim gibi ne kadar rezil bir insan olduumu da bi daha göstermiş oldum=))a bi de turkrock'a o kdr zmndır üyeyim bi türlü hiç bi başlığa yazmak istemiodum ama pazar günü sizi ve sizden önce if'te desaccorde'u izledikten sonra fikrimden caydım,değerinizi bilin yani=))

p.s:şimdiye kadar izlediim gruplar içinden love will come true'yu coverlayan ilk grupsunuz,ii ki de coverladınız teşekkürler,saygılar sevgiler efendim=)))
edit:ayrıca biras önce farkettiim üzere daa through'yu true die spell eden bi insanım..nese artık kusura bakmayın=))...tekrar herkeslerin eline sağlık=))

eloise demiş ki:
berai nickli arkadaşın msgını okurken alala bunu bn mi yazdım acaba dedim zira ben de arkadaşlarım erken gitmek zorunda olduundan 1 saat kadar en önden yalnız ve ama mutlu mutlu izledim sizi ayrıca canerin sesini bastırırcasına bağıra bağıra şarkıları söyleyerek kendimi eğlendirdiğim gibi ne kadar rezil bir insan olduumu da bi daha göstermiş oldum=))a bi de turkrock'a o kdr zmndır üyeyim bi türlü hiç bi başlığa yazmak istemiodum ama pazar günü sizi ve sizden önce if'te desaccorde'u izledikten sonra fikrimden caydım,değerinizi bilin yani=))

p.s:şimdiye kadar izlediim gruplar içinden love will come true'yu coverlayan ilk grupsunuz,ii ki de coverladınız teşekkürler,saygılar sevgiler efendim=)))

fark etmemiştim benimle aynı durumda birinin daha olduğunu orda. love will come through cidden çok güzel olmuş ama ben i just don't know what to do with myself'i tnkden dinlerken aşırı mutlu oldum.canerin ağzına ve eline, hasan,basri ve ardanın da ellerine sağlık diorum yeniden, çankayaya da gelmeye çalışcam, umarım başarabilirim.

yıllardan sonra bu pazar eskişehirde aynı sahneyi paylaşıcaz...ne diyim bi garip hissettim vallaha eski günlerdeki gibi... :)
umarım güzel geçer...

arkadaşlar benm saçmasapan okulumdaki şenlik 5'in de diil 4'ündedir.. sayın menejer bey yanlış yazmayın efendim...!!! ayrı yetten 4'ün de cıkan headliner grup sahneye cıkmadan 4 saat önce sahnenin boşaltılmasını istemiş... sanırım öğlene denk geliyoruz... en kısa zamanda tekrar gercek saati yazıcam ilginiz için teşşekür ederim.. bu rezilliği de görmezden gelin..

eskişehirde de depremle sahne almak benim için apayrı bir olay... cok değişik bir duygu... eskişehire yeni tatlar geliyor bekleyin..

OO ben girmeyeli konserler artmis, TNK yavas yavas da olsa denzin dibinden en uste dogru cikiyor.Yuzeye ciktiginda herkes TNK@yi ve muzigini konusacak / Buna inaniyorum,
Ba;arilar konserlerde
*(ARdacim Cankaya@yi bosverin bence*

lepistes demiş ki:
OO ben girmeyeli konserler artmis, TNK yavas yavas da olsa denzin dibinden en uste dogru cikiyor.Yuzeye ciktiginda herkes TNK@yi ve muzigini konusacak / Buna inaniyorum,
Ba;arilar konserlerde
*(ARdacim Cankaya@yi bosverin bence*
merak etme burda da minik alternatifler var özgenc :LOL: önemli olan kendini tanıtmak değil mi? sesini duyrmak değil mi öle yada böle bi şekilde olucak...

off ya bu iyi diil işte, ben ayarlamıştım her şeyi geliyodum cuma günü tam 6da orda olcaktım. şimdi cuma sınavım olduğu için perşembe pek hoş olmadı, neyse bakıcaz bi çaresine artık, orda olmalıyım çünkü.

4 mayıs da "çankaya üniversitesi" şenliklerinde yer alıcakdır...

Geri