Kırmızı Bülten (Rock) - Ankara

Helal olsun Kırmızı Bülten, demek Baraka'dasınız artık. Kısa sürede bu kadar ilerlemek güzel birşey. Ama besteler ve albüm projenizi unutturmasın size bu bar programı. Neyse, bundan sonra pazar akşamları Baraka'dayız o zaman. Görüşmek üzere!

ilk programımız gerçekleşmiş ve bitmiş bulunmakta..gayet iyiydi dün gece bakalım bundan sonraki haftalarda da böyle olacak mı seyirciler..insanlar eğlendi, onlar eğlendikçe ben de eğlendim, çoştum, kudurdum falan filan...

her pazar bekliyoruz :) sevgiler..

sevgili gırmızı bülten.
barakanız hayırlı olsun.ben gelemicem ama.askere gidiyom.
besteye ağırlık verin derim ben.bar iyi hoş para ama.potansiyelinize çam ağacı dikmez umarım.beste dinlemek istiyoruz.istiyoruz.
istiya.
güle güle.

yalan
walla yalan
kim uyduruyo böyle şeyleri ya??
Göktuğ'cum
neden bööle söylediğini ben biliorm
ama ben seni hiç üzmek ister miyim ya
bi düşünsene...

cyberknight demiş ki:
Bu Pazar da gelmez bu endorphine insanları :)anga,Göksel,Gripin konseri varmış Armada'da...Onu izlemeye gideceklermiş söyledikleri kadarıyla... :)
:D
Evet itiraf ediyoruz biz grupçanak Göksel hastasıyız 8O
Doğruyu söylemek gerekirse korkumuzdan gelmiyoruz
Kime sorsak "abi Kırmızı Bülten mekanı acayip sallıyo,ortalık yıkılıyo" diyo
Biz de enkaz altında kalmayalım diye gelmiyoz :D
Bi de Onur solo atarsa hepten biteriz :D
Şaka bi yana pazar görüşürüz :idea:

gelin tabi len, göksel kimmiş yaw, biz varken..
valla gelen memnun... gelmeyen bin pişman benden sölemesi :)

ayıpsın furkanım atarız bi solo senin için..ama peçeteye yazıp vermen lazım :) rajon öyle :)

abiler kusura bakmayın bu haftada yanınızda bulunamadık ama aksilikler yakamızı bırakmıyo
ama hepinizi çok özledik en kısa zamanda bütün grubu en önde göreceksiniz kalın sağlıcakla...!

Geçtiğimiz pazar performansınız gayet iyiydi gençler. Yerli sounda sahip Türkçe sözlü müzik yapan gruplar arasından hızla sıyrılacağınızdan eminim. Pazar akşamları sizleri izlemek büyük keyif! Kendinize iyi bakın!

Geri