Hayko Cepkin

Bi de yarasi sakli parcasinin nakarat'i Disturbed-KoRn'un Forsaken adli sarkisinin gitar pertusyonlarinin aynisi.. Bide kopruler ve yine nakarat'in klavyesi ve basslari Matrix'in soundtrack albumundeki ismini suan animsayamadigim(clipte muzisyen durmadan kosuor) sarkinin aynisidir. Haberiniz ola.. ;)

aNtOrOjEn demiş ki:
Klibi denk geldi bugün.İlk defa dinledim ve izledim kendisini.Ve yorumum şu ;
Pamela Spence'in erkek versiyonu..

Nasıl bu benzetmeyi yapabildiğini merak ettim doğrusu :?: Ya hayko cepkin diye başka birini seyrettin,ya da biz Pamela Spence'i tanımıyoruz..İkisininde sonradan sarışın olmaları dışında bir ortak noktaları yok bence :roll:

elijah demiş ki:
aNtOrOjEn demiş ki:
Klibi denk geldi bugün.İlk defa dinledim ve izledim kendisini.Ve yorumum şu ;
Pamela Spence'in erkek versiyonu..

Nasıl bu benzetmeyi yapabildiğini merak ettim doğrusu :?: Ya hayko cepkin diye başka birini seyrettin,ya da biz Pamela Spence'i tanımıyoruz..İkisininde sonradan sarışın olmaları dışında bir ortak noktaları yok bence :roll:
Yoo yo. Hayko Cepkin di izlediğim.Sarışın olmaları ve ikisinde de ses olmaması büyük bir benzerlik bence :D
Saygılar..

Niye insanları kendinden bu kadar soğutmaya çalışıyor?Yani çok kötü görünüyor bu şekilde.Sesi de o kadar mükemmel değil.Ama emeğe saygı gösterin biraz ve mp3'e hayır.

ere_-15 demiş ki:
Niye insanları kendinden bu kadar soğutmaya çalışıyor?Yani çok kötü görünüyor bu şekilde.Sesi de o kadar mükemmel değil.Ama emeğe saygı gösterin biraz ve mp3'e hayır.

KORSAN'A HAYIR!Katılıyorum sana..
Ama insanları kendinden soğutmak,giyim?Bunları anlamadım :roll:
İnsanları neden hep tek tip yapmaya,sürüye katmaya çalışırlar anlamam.İnsan kendini nasıl hissediyorsa öyle giyinir.Ruh halini ne iyi yansıtıyorsa,kendini neyin içinde rahat hissediyorsa onu giyer..Diğer insanlar gibi giyinmemesi,saçlarının rengi yada dövmeleri yüzünden insanlardan soğutmak için niye böyle yapıyor demen gerçekten garip bir yorum.Sen neden saçını öyle kestiriyorsun,yada niye bunu giyiyorsun? dediklerinde ne cevap verdiini merak ettim...

adam biraz değişik ve ürkütücü geldi bana.belki de bunun sebebi gözünün birinin kaymış olmasıdır.(yoksa kaymamış mı?ben mi yanlış gördüm???)ama şarkı bütün gün dilimdeydi....
yok mu bunun ilacı????(var var istiyorsan verim :))

haykonun müziğinin türü "bozuk" tipi! "bozuk" kendisi ermeni. yazık medyada maymun olamayacak!
haykocepkin5pt.jpg

adam itici gozukuyor ama rockistanbulda yanına gidip konustugumda hiçte oyle olmadını anladım. ustelik demir demirkanın albumunu sormama ragmen gayet ilgili davranmıstı... ayrıca canlı performasının albumle ilgisi yok cok daha sert calıolar ve vokal zaman zaman brutale kayıyo. en azından rockistanbulda oleydi :)

Albümü özellikle aradım ve buldum
dinledim, dinledim, dinledim...
çok beğendim!

Bence ne olursa olsun, en azından samimiyeti için övgüyü ve saygıyı hak ediyor.

İnsanların tipine göre mi müziğini değerlendiriyorsunuz anlamadım veya ırkına göre. Bu çok yanlış ben Hayko'yu Demir Demirkan'ın grubunda olduğu zaman tanıdım. Demir'in imza gününde görmüştüm gayette sıcak kanlı bir insan. Dış görünüşe aldanmayın bence klibini de izledim benim bayağı hoşuma gitti, açıkçası albümünü bulsam alıcam ama maalesef..

Geri