Hayko Cepkin

bi türlü ısınamadım gitti şu herife yaa!adamda mı bişey var yoksa bende mi bilemedim ama bana hitap etmediği kesin.ne diyim beğeneceğim bi şarkının altına imzasını atar da beni utandırır işallah

bence Hayko Türkiyedeki sayılı müzisyenlerden ve üstün bir yetenek...ya keşke albüm çıkarmasaydı koskoca Hayko milletin diline özenti diye düştü...Bence kendiside albümüde klavyeside seside süper...

ya bilmiyorum özenti demek belki biraz agır oldu ama umarım bu görusu degiştirebilecek ürünler felan verir.geçmişteki basarılarından çogu kişinin haberi yok çünkü.

ya o adam bi deha...göt kadar odadan bi album çıkarttı yaa..hastayım ben ona.volume dergisinde bi röportajı var bu ay.okuyun beğeneceksiniz :LOL:

Yönetici Uyarısı:Mesajınız yönetici tarafından düzeltilmiştir. "V" yerine "W" kullanmayınız. Forum kurallarını okuyunuz.

ya bende tuttum şarkı güzeldi bu adam komikmiş geçekte baya.çok ii klavye çalıomujj hatta bi konserinde klavyenin üstüne sunta koyup bakın tuş kilidi yaptım demiş bütün müzikleri odasında yapıomujj bi gün bi şarkı ,için çalışıomuş bi kaç kere aynı şarkıyı sölemiş panceresine taş atılmış ve komşu "abi ytr ya başka şarıya geç"fln demijj sol gözündemi ne problem varmıjj bide nes ebence ii

Ben çok sevdim bu adamı. Ne de olsa biraz rahatsız (iyi anlamda yani) Kendi söylüyor rahatsız olduğunu valla Röportajını dinliyordum ve ilginç şeyler söylemişti Klavyesini gitar gibi çaldığı, sahnede oradan oraya klavyesiyle koştuğu falan… İlginç bir adam yani (gün ışığını sevmiyor benim gibi) Severim böyle adamları Yaptığı müziğin de kaliteli olduğunu düşündüğüm bir müzisyen Umarım izmire gelir. sahnede nasıl olduğunu çok merak ediyorum

madbug demiş ki:
muhteşem bence ;)
ya gözünde bi problem mi var banamı öle geliyo anlamadımm
Evet bir problem var bi gozu yari kapali ama sorun neden onu bilmiyorum!!
Bu arada 2. albumun parcalari hazirmis ve daha da sert olcak diye duydum!!Konserlerinde oldugu gibi olcaksa gercekten guzel bisey olacak!!!

türkiye için ağır bi müzii var(sözüm meclisten dışarı).ama gerçekten çok ii ki bu albümün kaydını evde kendi yapmış ve ilk yaptıı haliyle bize ulaştırdı.

komşular rahatsız olmasın die bağıramamış bile dooru dürüst.ona rağmen süper 8)

Geri