Hayko Cepkin

bugün istiklal'de gördüm kendisini :) rock'n coke'dan sonra ist'da başka konser vermiceni , son bi klip daha çekeceğini ve ondan sonra da yeni albüm çalışmalarına başlayacağını söyledi. oldukça sempatik bi insan..

dün Hürriyet gazetesi "cumartesi" ekinde Hayko Cepkin hakkında bi köşe yazısı vardı okuyan bilir eleman Radarlive'a gitmiş Hayko'yu yeni keşfetmiş kliplerindeki anlamı falan filan.. güzel yazıydı biraz amatörce (bence) ama iyidi yine de.

ya ben zeytinlide izledim ilk kez beklediğimden çok farklıydı mukemmel brutal yapıyor
bu arada aysu sen her dışarı çıktıgında birini goruyosun galiba temin ogun forumunu okudum şimdi hayko ne şanstır yaw bu

bilmiyorum valla ama şanslıyım gerçekten de İst.'da yaşamak güzel bunun bi çok avantajı da olabiliyor işte =)

bu arada hayko'nun yeni albümünde "kaos" diye bi parça var radarlive'da seslendirmiş ilk defa

4 gün önce gerçekleşen bi etkinlikten bahsetmek istiyorum

Dolapdere Big Gang Featuring Project & Aylin Aslım & Hayko Cepkin
27 Temmuz 2006 Perşembe _ Shiny Club
Saat: 22:30 / 25 YTL

Soundtrackini Hayko Cepkin'in hazırladığı korku-gerilim filmi "Araf" ; 6 Ekim'de gösterime giriyor.
Senaryosu fotoğraf kökenli Hakan Bilir'e, yönetmenliği ise kısa film ve reklam kökenli Biray Dalkıran'a ait.

Geri