Hayko Cepkin

ThE_MaFFicK demiş ki:
araf mı ne öyle bir gerilim filmi war galiba onun film müziğini hayko cepkin yapmış arkadaşlar az önce ntv de izledim..

6 Ekim'de vizyona girecek olan ve yonetmenligini "Biray Dalkiran"in ustlenmis oldugu "Araf" adli psikolojik gerilim filminin muzikleri Hayko Cepkin tarafindan hazirlanmis.. Elektronikten, rock'a ve barok muzige kadar uzanan eserleri barindiran ve kendi ifadesine gore "Ortaya Karisik" bir calisma oldugu aciklandi..

hayko cepkin inin saçına bi ara arı girmiş çıkartamamışlar bana solo dersi veren hocanın yakın arkadaşı o anlatmıştı (havamı da attım)....saçını eski haline yani siyaha boyatacak diye duydum

Kendi sitesinde bikere chate gelmişti..Sonradan kaldırılmış chat odası bazı nedenlerden dolayı..Çok eğlenceliydi..Baya muhabbet edildi..Bütün sorularımıza cevap vermişti.. :)

demirin klavyesini çaldı uzun süre.'2004 istanbul' albümünde tüm klavyeleri çaldı.'kahpe' klibinde performansı mükemmel ve bence klavyede kalmaya devam etmeliydi.

ilk kez yuxexeste gormuştum demirle klavye çalarken hareketleri falan çok garipti kim lan bu demiştim kendi kendime konser performansı super ama super brutal vokal yapıyor

Bir konserinde yeni albümden, içinde "Ölüyorum" geçen bi şarkı söylemişti, baya hoşuma gitmişti.. Yeni albüm için sabırsızlanıyorum! Yeni albüm ne zaman çıkacak bilgisi olan var mı?

İLAH yaaa!
gerçek müzisyen işte.barok alt yapılı arabesk karışımı elektronik katkılı bu yeni tarz çok süper,özel,kendilerine has.Ses ve yorum zaten daha iyi olamazdı.şarkı yazıyım dedim nerdeyse hepsini yazmışım ;) herzaman takipçisi olcam gibi gözüküyo

Geri